• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AKI_NO8: "TeamViewer Host" z google play mi vždycky fungoval standardně
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    TOOMIX: Zkoušela jsem free verzi - neumožnil mi vzdálenou plochu, jenom přenos souborů atpod. Pokud funguje v PRO je problém cena - 638 korun bych zaplatila jednorázově, ale ne měsíčně.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AKI_NO8: co TeamViewer?
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    Ahoj. Nevím jestli jsem tu dobře, ale - Máte tip na aplikaci, kterou lze Android zařízení ovládat skrze PC? Něco jako RemoteDesktop, ale abych se mohla z Windows10 připojit do Androidu (Androidí zařízení je TinkerBoard - klon RaspberryPI od ASUSu, takže nepotřebuju telefonovat, SMSkovat atd. Potřebuju spíš opravdu jenom vzdálenou plochu). Pokud to půjde jenom přes wifi/ethernet/USB budu o to raději.
    Vyhledala jsem pozitivní recenze na Vysor, ale aplikace mi příjde docela podivná. Byla jsem ochotná si ji i koupit, ale jejich registrační systém byl ještě podivnější a skončila jsem u předhozené webové stránky která chtěla povolení k oprávnění plné kontroly k mému google účtu. Tam se naplnila moje paranoia a Vysor putoval z obou zařízení pryč.
    Nevím jak je na tom AirDroid - trochu se bojím podle recenzí, abych nedopadla podobně.
    Aplikace může být i placená pokud to bude menší částka (max tak kolem tisíce korun jednorázově).
    Nevím jak je to třeba s VNC věcma.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Mam tu soft-bricknuty tablet Lenovo Yoga 2 830L, teoreticky by mel jit fixnout preflashovanim, nechce se mi s tim parat a ani pro nej nemam vyuziti. Nechce ho nekdo za cenu HW? Kdyztak posta.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    SUK: premium to umí, stačí zaplatit a vše je vyřešeno...
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    HOUMLES: nejakou dobu pouzivam, zatim je to dost v pohode.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    stahnete si modnutej youtube...
    YouTube Vanced APK [NONROOT/ROOT/MAGISK] - Official Website
    https://youtubevanced.com
    SUK
    SUK --- ---
    JIMX: Tak z youtube lze streamovat pouze zvuk, nevim, proc to ofiko apka neumoznuje :)
    JIMX
    JIMX --- ---
    to máte za to, že zbytečně zatěžujete sítě video provozem, když posloucháte jenom zvuk ... já bych to zakázal :-)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TEKKIT: Jo, myslím, že tu appku úmyslně ořezali.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    PISKVOR: aha takže myslíš že není chyba v mé neznalosti?:O

    (btw to jejich vyzkoušejte premium mě taky slušně sere:))
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TEKKIT: To dělá Youtube, aby sis pořídil prémiovku. Zkus si to pustit z mobilního Firefoxu, ten umí překvapivé věci, jako třeba přehrávání v okně...
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    zdravím, máte někdo zkušenosti s Cubotama? uvažuju, že si pořídím tenle https://www.alza.cz/cubot-king-kong-mini?dq=5707992. Nic moc od toho nechci, potřebuju něco levnýho do přírody místo gps, čeho mi nebude líto, až to zničim. Takže mi stačí, když to bude mít funkční gps a utáhne mapy.cz, Locus a runkeeper. Nechci s tím fotit, volat ani surfovat. Hlavně mi jde o výdrž na tu pidibaterku 2000 mAh. (abych předešel zbytečný diskusím, jsem si vědom, že cubot je nic moc značka, jde mi spíš o to, jak moc nic moc značka to je).
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    pls potřebuju poradit. Jak nastavit aby se mi nevypínal Youtube když zhasne obrazovka (android 10, Samsung S10e)?

    koukal jsem na ty oprávnění a povolení atd a nějak jsem na to nepřišel:/ Díky...

    (přišel jsem na to při běhání)
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    Tak v appGalery jsou mapy.cz
    E42
    E42 --- ---
    Neznáte někdo čirou náhodou aplikaci, která by upozorňovala nitrifikací specificky na možnost deště v nějaké lokalitě (ideálně v současné a pár dalších zvolených) v určitém delším (třeba 8 nebo až 24 hodin) časovém okně? Jakože aplikaci jednou nastavím a ta mi pak vyhodí notifikaci, když bude hrozit, že do 24 hodin zaprší. Nic jiného umět nemusí.
    VLASTIS
    VLASTIS --- ---
    VLASTIS: jestli jsem to pochopil správně, tak potřebuji zapnout Google cast. je to tak?
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    CUKI: A co napsat vývojářům? Oni to jistě mají. A nemusíš se kvůli tomu učit čínsky.
    CUKI
    CUKI --- ---
    SLANINKA: Jo už jsem našel i jiný, ale prostě offline mapy přes to nejdou stáhnout. A to jsem se dočetl, že právě moc vyřešit nelze. Nevím jestli by je šlo nějak nainstalovat na tvrdo. Alespoň ty starší... Ale nikde jsem je nenašel.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam