• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    SPM
    SPM --- ---
    H_U_N_T_E_R: hmm, sakra, tak to asi na key3 cekam zbytecne :-) mel bych vymenit svuj Note8, ale jaksi neni za co... na novejsi modely uz keyboard case neexistuje (krome toho, ze jsem se zarekl, ze samsung uz nikdy), BB key2 je hardwarove horsi nez ten note a nic jinyho neni. tak snad to jeste vydrzi chvili funkcni, nez nekdo vyrobi neco normalniho :-)
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    H_U_N_T_E_R: HW bych bral ale ne to co mělo BB. Nikdy jsem ji nepřišel na chuť.
    H_U_N_T_E_R
    H_U_N_T_E_R --- ---
    LAUNCHER: jedině HW klávesnice, bohužel BB opět zkrachovalo :(
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    AXTHEB: hajlovani a podobne...
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    PISTA1: Jaká gesta?
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---

    Na telefonu s Androidem preferujete SW tlacitka, nebo gesta?

    43 hlasy od 43 respondentů

    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    LADINEK: Tohle je navzdory divnému názvu dobrý a jednoduchý file manager s lan:

    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alphainventor.filemanager
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    AXTHEB: Vypni ho úplně a přejdi na gesta. Po tejdnu si budeš nadávat, že jsi to neudělal dávno. ;)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Je nějaká možnost jak telefon donutit, aby pruh s tlačítky trojúhelník/čtverec/kolečko nezachovával ani u full screen appek/her? Třeba Facebook se mi bez nich ovládá hodně špatně.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LADINEK: Total Commander s LAN pluginem ;)
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    Ahoj, poradil by mi nekdo nejakou appku se kterou bych se dokazal dostat k slozkam ktery si sdilim v domaci siti?
    CUKI
    CUKI --- ---
    Nemáte někdo dobrej tip na záznamník pod android, který by se snadno spouštěl, ideálně bez nutnosti otevřít mobil.
    Funkce zapnutí při zvýšené hladině a vypnutí po přednastaveném intervalu, když zvýšená hladina skončí.
    Záznam ideálně do MP3 nebo něčeho komprimovanéhoZáznam na přednastavený časový interval a podobně...
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    JEREMIUS: Zkus asistenta pustit na telefonu, co ma nastaveny jazyk systemu na cestinu. Tak nejak neco cesky udela.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Jak na hlasité čtení zpráv z Facebook Messengeru a dalších komunikátorů? Když jsem v autě, tak texty diktuju. Ale číst si odpovědi musím sám. Co jsem googloval, tak lze použít Google Assistent, ale u toho mi play store ukazuje, že není k dispozici pro tuto zemi...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    LAUNCHER: v tomto smyslu je jedna z nejvíce zákeřných zbraní IR laser. Pokud na tebe někdo zasvítí klasickým červeným ukazovátkem, tak hned uhneš, protože ti to vadí, ale u IR si toho obvykle všimneš až když je pozdě.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    SANTUS: S IR je to podobne jako s beznym svetlem. Jestli chces v IR spektru vice videt, musis v IR vice svitit. Nabizi se spousta povedenych IR prisvitu, napr. je toho k dostani spousta pro myslivce, protoze IR puskohledy.

    Ale prosim Vas: Pozor na zrak. Ty oci jaksi nevi, ze do nich svitite v pro ne neviditelnem spektru, takze se neprivrou nebo nezavrou a snadno si je (nebo nekomu jinemu) takto muzete poskodit.

    Nerad bych, abyste si s IR prisvitem poskodili zrak a pak si stezovali, ze jsem Vas k tomu navedl.
    SANTUS
    SANTUS --- ---
    Mezi nama, ona ta fearure IR filtru u OP8Pro je sice fajna, ale obrazova kvalita je teda podprumerna. Do hospody idelani na vyplneni 3min casu. Prakticke pouziti vzhledem k 5Mpix cipu je spis pri domacich pracech a jen v zavislosti na materielu -- ovladac k TV mi to prosviti, ovladac k soudbaru/xbox coltroler/ shield ovladac uz vsak ne....
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    ERGOSUM: pres adb shell tam prave vidim, jako by bylo vsechno v poradku.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    PUNKREASS: Zkus to zvenčí. Připoj k PC a uvidíš.
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    Jo, a zadnou custom nebo origo romku sem nedogooglil, ani na webu vyrobce uz neni. Rikam si, ze jim zkusim v pondeli napsat, ale uz sem to kdysi zkousel a ze prej bych jim to musel poslat a zaplatit opravu.
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    Mam tady starej Chiligreen tablet s Androidem 4.2.2 a at delam co delam, tak mi furt hlasi plne obsazeny interni uloziste. I po kompletnim wipe. V adb shell mi df hlasi normalne volny misto. Do systemu a externi zapisovat muzu, podarilo se mi tam dostat s adb push busybox. Zkousim to resit uz ponekolikaty a porad bez uspechu. Nevite treba nekdo co s tim?
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    PISKVOR: Spravneji to ma jednu kamerku se sensorem bez IR filtru.

    Omlouvam se, ze jsem to nenapsal rovnou... zapomnel jsem, ze clanek ma tento hloupy title.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam