• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    STENNY: občas používám pro ČR místo mapy.cz kombinaci Locus+gccz, ale jestli to jede na androidu 5- netuším.

    OpenStreetMap na paws.cz — Offline mapa pro Android
    https://osm.paws.cz/
    STENNY
    STENNY --- ---
    Vzhledem k ukončení podpory Androidu od 5 níž u mapy.cz bych potřeboval tip na rozumnou turistickou offline mapu (aspoň ČR a SK) pro Android 4.4.4. Existuje vůbec něco takového? Díky.
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    Zdravim.
    Mel by nekdo z vas tip na nahradu za 3G watchdog?
    https://play.google.com/store/apps/details?id=net.rgruet.android.g3watchdog
    Diky.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    8BB76E1: 17 track mi přijde dostatečně jednoduchý, nenapadá mě nic, co by se tam dalo zjednodušit
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    co používáte na sledování zásilek? já měl dlouho aftership, ale nějak mi to poslední dobou přestává fungovat, tak zkouším onetracker, u kterého jsem ale teď zjistil, že nezvládá českou poštu. existuje něco podobně jednoduchého jako aftership, nebo si mám prostě jen zvyknout na 17track? (to mi přijde zbytečně složité)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOOMIX: po rozdělání telefonu bylo na první pohled jasné, že původní baterka je trochu nafouknutá, ale ne tak, aby to mělo vliv na zadní kryt). Po výměně za novou všechno šlape a mám zas "dvoudenní" telefon
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    JEREMIUS: Mě funguje scanner kodu. :-)
    Pak si s tím můžeš dělat co chceš.
    JIMX
    JIMX --- ---
    JEREMIUS: Portmonka je super, dá se i sdílet mezi telefony ... včetně iphonu.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Co na ukládání věrnostních karet? Má cenu zkoušet něco dalšího kromě Google Pay a Stocard?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    JEREMIUS: mě se to taky takhle nějak stalo
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    RATTKIN: Zjistil jsem, že jsem měl vypnuté takové to skenování wifi, i když je wifi vypnuté. Tak jsem to zapnul a uvidím, jestli to pomůže, až zase někam pojedu
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    JEREMIUS: nemáš zakázaný věci co souvisí s polohou? WiFi, Bluetooth
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Mám problém s GPS na Xiaomi Redmi Note 9 Pro. Když zapnu Waze, strašně dlouho trvá, než naběhne poloha a začne mě to navigovat. Zkoušel jsem třeba použít i Mapy.cz a tam se taky poloha pohybovala strašně trhaně, vždy se to na nějakém místě zastavilo a pak po nějaké době poskočilo. Jak zjistím, jestli je to SW nebo HW problém? Zkoušel jsem nějaké 2 testy, viz přiložené screenshoty. Moc se v tom nevyznám, ale přijde mi, že je to v pohodě.... Poradíte prosím?

    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    SHMADE: Tak určitě jde vypnout automatická a potvrzovat vše ručně.
    Ale už jsem viděl i volby aktualizovat / neaktualizovat s možností zaškrtnout "už se neptat"
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    odinstalovat google app a dat starou..
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Jakože nainstalovat nějakou starší verzi, třeba odsud? https://www.apkmirror.com/uploads/?q=google-search
    Netušíte kdy k této změně došlo? Pokud je to tedy tak, a jak pak konkrétní aplikaci zamezit, aby se automaticky aktualizovala? Přijde mi, že se to dá vypnout jen globálně...?
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    EXAGE: Taky by mě to zajímalo, štve mě to samé co MARTYYNO:, díky
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    EXAGE: hmm to mě ale zajímá, nějaké detaily?
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    XLACHTAN: Nebo dát jinou verzi "Google" appky jako to udelal brácha a pak to funguje.
    MARTYYNO
    MARTYYNO --- ---
    XLACHTAN: diky za vysvetleni, alespon konecne chapu co se stalo... tak ok no, proste pouzivam appku ktera neni ofiko na nasem trhu podporovana, co nadelam :) ale je to skoda, kdyz to fungovalo, fungovalo to hezky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam