• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    NECROMAN: Sice asi nejsem cilovka, ale doufam ze Microsoft Surface Duo bude mit uspech.

    Asi od periscope tele camera mi to ted prijde v mobilech trosku nuda... Tato a dalsi foldables konstrukce nam do toho alespon vnesou trosku pestrosti.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Za 1400 USD to bude hodně fanboy záležitost
    Microsoft’s Surface Duo arrives on September 10th for $1,399 - The Verge
    https://www.theverge.com/.../8/12/21364633/microsoft-surface-duo-release-date-pricing-features-specs
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    ZUZU: Naposledy jsem to potreboval na OnePlus 6T kdyz byl aktualni, zadneho zpomaleni jsem si nevsiml.

    Kdyz koukam do specs te Motorola One Lite, vidim 3 GB RAM. Dovedu si predstavit situaci, ze pred druhou SIM Ti to jeste o fous stacilo a ted Ti to s druhou SIM uz nestaci, ale nevim, jen tipuji.

    Mohl by ses podivat na volnou pamet a pripadne zkusit dat z te RAM neco pryc?

    (Pro predstavu, ted mi to pise 5.8 GB RAM vyuzito z 12 GB)
    SUK
    SUK --- ---
    ZUZU: Podobny pocit jsem mel taky. Huavey Y5, tedy dost velkej srot byl pri dvou simkach jeste o pid nepouzitelnej... On system musi obcas obsluhovat eventy a holt to nejaky vykon pozere...
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    začal jsem nově používat 2 sim v jednom mobilu: je možné, že 2 siky výrazně zpomalí celý android? třeba o třetinu?

    mám motorola one lite
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Další milník dosažen. Xiaomi má momentálně nejlepší fotomobil světa
    https://www.svetandroida.cz/xiaomi-mi-10-ultra-dxomark-vysledek/
    MA747
    MA747 --- ---
    NIGHTHUNTER
    NIGHTHUNTER --- ---
    MAD_MAN: Za mě (Mi 9 SE) se to nestalo ani jednou. Asi bych byl hodně naštvaný - mám jich 8. Aktualizuju všechno pravidelně, jak systém, tak všechny interní aplikace i ty z Google Play.
    MAD_MAN
    MAD_MAN --- ---
    dotaz na uživatele Xiaomi: stává se vám, že z google pay "vypadnou" karty a musí se znovu přidávat?
    moje mi9 tím teď začala trpět a začíná to být nepohodlné
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    LEFTY: MS Office
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    zdar, poradíte pls dobrou čtečku pdf na androidu (klidně placenou)? Potřebuju na tabletu číst dost pdfek, ta kpotřebuju highlighty, anotace, možná i knihovnu...
    TOM
    TOM --- ---
    JEREMIUS: býval levnější, mně ale při jedné z posledních aktualizací na androidu 9 fungovat přestal :/
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    RATTKIN: nechal jsem si tam nalepit v Datartu InvisibleShield za 3kila,s doživotní zárukou,tak apoň něco..
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    EXCITE: super se to poškrábe když jdeš moc blízko zdi, nebo se strčí to ruka do mezery mezi vraty aby se otevřelo z druhé strany. ani jedno fólie nezachrání.
    been there, done that
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    ATAN: Určitě to funguje bez rootu,ale musel jsem dát aplikaci nějaké accessibility práva nebo něco na ten způsob
    LEITWOLF18
    LEITWOLF18 --- ---
    JEREMIUS: Cube ACR
    KEJKLIR
    KEJKLIR --- ---
    ATAN: moc to nepoužívám, ale teď jsem to zkoušel a funguje to. Root nemám, ani upravenou rom, mám aktuální Android 10 na Motorola One Vision s Android One.
    ATAN
    ATAN --- ---
    KEJKLIR: a opravdu ti funguje nahravani hovoru na Android 10? Nebo mas root a upravenou rom? Nahravani hovoru uz je davno deprecated v A10 toto API snad ani neni.
    KEJKLIR
    KEJKLIR --- ---
    JEREMIUS: používám leta True Phone Dialer. V poslední verzi nabízí call record. V základu zdarma (s reklamami), nebo jde zaplatit od 150,- Kč
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hb.dialer.free&hl=cs
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Co používáte na nahrávání hovorů pod Androidem 10? Bolbeast recorder funguje, ale plná verze stojí cca 300 Kč, pokud je něco osvědčeného levnějšího, tak bych rád za tip. Díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam