• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    FATBOZZ: Psal o čistém androidu...
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    FORELLI: jde to. V devitce to mam na xiaomi. Nastavim zvuk per aplikace. Nastavení notifikace
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    spousta novejch fíčur, ale abych mohl v čistém androidu nastavit jiný zvuk pro příchozí zprávu a jiný pro klasické oznámení (např. stažení souboru atp.) a nebo přiřadit různým kontaktům různé zvuky příchozích zpráv (přitom vyzvánění jde), to nejde... nebo jsem dement a jenom jsem to nenašel?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    FORELLI: na doplnění:

    Jaké novinky přináší Android 11? – Výčet nejzajímavějších funkcí | mobilenet.cz
    https://mobilenet.cz/clanky/jake-novinky-prinasi-android-11-vycet-nejzajimavejsich-funkci-40105
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    A11 je tu /pixel2xl/
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    RATTKIN:
    HULIK: Abych pravdu rekl tak se v tom skoro nevyznam. Mam Octavii tu s delenejma svetlama, USB to ma, ale je to firemni a navic na operak takze nevim jesatli neni nejak sw osekana, napr. navigaci to nema :( a kdyz tam pripojim telefon tak se nic moc nestalo, ale je fakt, ze jsem to moc nezkoumal.
    Kazdopadne ta vec z apkmirror problem vyresila, telefon uz se nezamyka coz pro me byl nejvetsi voser...diky moc!
    HULIK
    HULIK --- ---
    LADINEK: A co nastavit BT v autě jako bezpečné BT zařízení, tedy aby se při připojení nezamykal???
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    LADINEK: nainstaluj android auto z apkmirror. pokud tvoje auto má USB port a televizi tak to asi půjde napojit. když ne, můžeš pustit apku i bez připojení k autu.
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    LADINEK: na, tak už to funguje, asi...

    Jen jsem musel stáhnout app z apkmirror ta v telefonu vubec nešla spustit. Diky
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    RATTKIN: marně se snažím přijít jak to vůbec spustit a jak to skamarádit s autem. No nic, holt se asi smířim s tím, že to budu muset po volání zase odemknout. Sice mě to sere, ale co...díky
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    LADINEK: můžeš zkusit to dělat přes android auto. to je na řízení "jako dělané"
    i když v češtině nefunguje asistent, umí příchozí zprávy pěkně přečíst.
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    TOOMIX: bohužel nefunguje, pořád se během hovoru telefon zamkne...ale už to googlim a děje se to prej od Androidu 10, dřív mělo Waze normálně záložku na "always on top"...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LADINEK: tohle mi dělal Sygic, když jsem mu nedal povolení spravovat hovory. Když ho měl, tak příchozí hovor značil jen nahoře malou lištou, jinak se schovával. Koukni do oprávnění ;)
    JIMX
    JIMX --- ---
    google mapy se mi při telefonování zmenší do malého okna v rohu ... a po skončení se zase vrátí na full screen :-)
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    Ahoj mam dotaz. Lze nějak nastavit aby byl Waze "always on top" když volám přes BT z auta? Když dam volat tak se mi vždy přepne telefon na volání, což nepotřebuju neb to vidím na lcd v autě a hlavně se během hovoru telefon zamkne což mě štve páč když řídím tak nechci na ten telefon vubec sahat. Díky
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RATTKIN: jsem to uz nedohledal. ale diky asi uz mam proste smolika.
    FAERTIS
    FAERTIS --- ---
    [selfpromo]
    Po dlouhý době jsem s kamarádem napsal novou appku pro Android. Umí to zmenšovat obrázky, ale je to na rozdíl od ostatních appek je to navrhnutý na úplně minimální práva a co nejjednodušší používání (nemá to třeba přístup na SD kartu jako všechny ostatní aplikace na zmenšování, tady to funguje přes share intent). S původními obrázky to nedělá vůbec nic, všechno se to zmenšuje do cache aplikace, která se jednou za čas maže.

    Je to zatím v open betě:
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.aquasoup.resizer
    [/selfpromo]
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    RAINBOF: na ten network stream se používá asi ffmpeg?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    E42: mel jsem kdysi aplikaci co umela na androidu streamovat tak ze to pak slo prehravat pres vlc. nevite jak se to jmenovalo ? bylo to jeste na nejaky stary android (2.x nebo 4x)
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    PUNKREASS: Nepomohlo.
    E42
    E42 --- ---
    LEFTY: Na video mrkni ještě na BSPlayer, některý věci dělá líp než VLC. Automatický stahování titulků, zvětšování obrazu a práce s displayi s výřezem atp. A SMB umí taky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam