• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    JIMX
    JIMX --- ---
    google mapy se mi při telefonování zmenší do malého okna v rohu ... a po skončení se zase vrátí na full screen :-)
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    Ahoj mam dotaz. Lze nějak nastavit aby byl Waze "always on top" když volám přes BT z auta? Když dam volat tak se mi vždy přepne telefon na volání, což nepotřebuju neb to vidím na lcd v autě a hlavně se během hovoru telefon zamkne což mě štve páč když řídím tak nechci na ten telefon vubec sahat. Díky
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RATTKIN: jsem to uz nedohledal. ale diky asi uz mam proste smolika.
    FAERTIS
    FAERTIS --- ---
    [selfpromo]
    Po dlouhý době jsem s kamarádem napsal novou appku pro Android. Umí to zmenšovat obrázky, ale je to na rozdíl od ostatních appek je to navrhnutý na úplně minimální práva a co nejjednodušší používání (nemá to třeba přístup na SD kartu jako všechny ostatní aplikace na zmenšování, tady to funguje přes share intent). S původními obrázky to nedělá vůbec nic, všechno se to zmenšuje do cache aplikace, která se jednou za čas maže.

    Je to zatím v open betě:
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.aquasoup.resizer
    [/selfpromo]
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    RAINBOF: na ten network stream se používá asi ffmpeg?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    E42: mel jsem kdysi aplikaci co umela na androidu streamovat tak ze to pak slo prehravat pres vlc. nevite jak se to jmenovalo ? bylo to jeste na nejaky stary android (2.x nebo 4x)
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    PUNKREASS: Nepomohlo.
    E42
    E42 --- ---
    LEFTY: Na video mrkni ještě na BSPlayer, některý věci dělá líp než VLC. Automatický stahování titulků, zvětšování obrazu a práce s displayi s výřezem atp. A SMB umí taky.
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    díky všem, potvrdili jste mi moje tipy.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    LEFTY: Jo a smb funguje ale FTP mi dává ještě trochu větší rychlost. zkoušel jsem dva různé nas a různé telefony. Čím je CPU na nas silnější, tím menší je rozdíl
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    X-plore File Manager
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LEFTY: Total Commander a VLC
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    LEFTY: total commander, vlc. vlc umí hrát rovnou ze SMB. solid take dobrý ale total mi přišel spolehlivější na velké přenosy
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Totalcmd taky leccos prehraje
    JIMX
    JIMX --- ---
    vlc taky umi smb
    TAP
    TAP --- ---
    LEFTY: solid explorer, VLC
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    poradíte pls
    - file manager, kterej umí smb shares
    - videopřehrávač, kterej kousne lecjakej souborovej formát/titulky?
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    BUNDA: vyreseno, diky za reakci.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    PSYSBEE: některý úložiště jsou rozdělený na více částí a může být jen plná část pro aplikace či systém, zatímco část pro data může být volná.
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    Kdyby náhodou, dostal se mi od kolegyně na stůl starší tablet ASUS NEXUS s Androidem ver. 4.4.4.
    - systém nabízí aktualizaci na 5.0.2. Při potvrzení že update ano, se stahování nové verze po chvilce sekne a napíše Nedostatek místa pro stažení aktualizace systému a update skončí.
    - v telefonu je přes 11 GB volnýho místa, aktualizace má sotva pár set Mb.

    Věděl by někdo, v čem je problém?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam