• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    RATTKIN: mel jsem na myslis ze kontrola certifikatu uvnitr sw je uz vyresena k spokojenosti ssl inspection MIM.
    ARIAEL: to bych sel sam proti sobe :) ale sam dobre vis ze od zari je v te moji praci, asi podobne jako v te tvoji praci, schvaleny prochlizec pouze a jen Chrome
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    LEXXA: Mas v ty tvoji praci zakazat firefox :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    RATTKIN: to je uz vyresene
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    LEXXA: nj, pred rokem, ale cca 2 mesice zpatky vysla ta uplne nova verze a je tam spousta veci naprd. doted nepodporujou skoro zadny addony krome par vybranych... ja jsem v tom starym FF mel vlastni selfsigned cert, ale ted to zatim nejde tak musim odklikavat warning :(
    jak jsem psal, je na to otevreny issue tak musime pockat..
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    LEXXA: jsem zvědavej jak dlouho vám to vydrží, plno softu si už kontroluje vzdálený cert a to i na desktopu
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    HOUMLES: kdyz jsem to zkousel pred cca rokem to taky zatim neslo. a rad bych to mel kdyz jsme ted v praci nasadili ssl inspection :)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    LEXXA: jestli se jedna o posledni firefox tak ten je totalne dojebanej a v nem to "zatim" nejde.. je na to otevrenej issue na githubu

    RATTKIN: nejsem si 100% jistej systemem, ale firefox ma vlastni cert storage nazavislou na androidu
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    RATTKIN: to tezko kdyz si vytvorim vlastni autoritu pro vydavani uzivatelskych certifikatu
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    LEXXA: do androidu se IMHO nedá importovat certifikát. někde od devítky to stopli. máš do dát kvalifikovaný
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    prosimvas. povedlo se nekomu na androidu importovat pfx certifikat do firefoxu? potrebuji to pro overeni klienta a vsechny rady na netu z nejakeho duvodu nezabiraji
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    TOMAS: nebo použít jiný přehrávač. Obzvlášť pokud není používáno ostatních funkci Google music. Třeba Poweramp, Foobar 2000, AIMP...
    HULIK
    HULIK --- ---
    TOMAS: Enable the option to play local audio files in YouTube Music

    Launch the YT Music app on your device.

    Tap on your profile icon which should be located at the top right corner.

    Select Settings and then tap on Library & downloads.

    You should be able to see the option labeled Show device files. Toggle on the feature.

    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    TOMAS: U něj by neměl být problém. Původně jsem chtěl vybrat pouze verzi S20 s Exynosem a tam je dost negativních reakcí právě na ono přehřívání. Díky za info :)
    TOMAS
    TOMAS --- ---
    KEVIN00: s20 5g mam, zadne prehrivani ani pri hrani jsem si nevsimnul...

    Obecný dotaz:
    Končí Hudba Google play. V mobilu mám písničky přenesené z PC. Jak je teď můžu spustit?
    Našel jsem jen cestu přes Samsung-Moje soubory-Zvuk.... :-(
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    BUNDA: TEKKIT: Nakonec padla konečná volba na Samsung Galaxy S20 FE 5G. Tím by se měli eliminovat všechny trable :)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Samsung Tab S7+, update po 2.5 mesici :-)

    Pouzdro dorazilo z Aliexpress, stejne jako vidite na te Tab S6. Mel jsem ho rad na S6, stejna spokojenost i na S7+. Prijde mi lepe resene nez jine co jsem videl. V dobe psani meho puvodniho postu jeste nebylo.

    Brasna - Nevejde se mi do zadne. Coz nakonec nevadi, zvyknul jsem si misto toho brat maly 15L batoh.

    Tablet mam moc rad a casto ho pouzivam, zatim velka spokojenost.
    ANS
    ANS --- ---
    LAUNCHER: ja zazil teda situaci, kdy byla beta min rozesrana nez aktualni stabilni verze ;)
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    To mi připomělo vtip / experiment.
    Software požadoval souhlas s převedením veškerého majetku, propadnutím duše Peklu a rodiny do otrovctví.
    Poměr těch, kteří souhlasili zbavuje iluzí.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LAUNCHER: to taky nechápu...a pak dotazy na fórech jak se to da vzít zpátky:)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    TEKKIT: 1) Ach ty senzachtive titulky. Je to par lidi z beta programu.

    2) Pochopim firmy s fleets, nebo vyvojare s testovacim kusem. Ale nerozumim jednotlivcum, kteri se do tech beta programu zapisuji (tim nesoudim zda se to stalo tomu ci onomu, nevim).
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    ty vole

    Tohle se nepovedlo: OnePlus špatnou aktualizací vymazal lidem mobily
    https://www.svetandroida.cz/chybna-aktualizace-oneplus-8-vymazani-mobilu/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam