• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Ty vole...
    Celý odpoledne řeším, že se do 10 minut po zhasnutí displeje, vypne messenger, odpojí hodinky....
    Optializace baterky vypnutá, přidaný do white listu, nastavený zapnutí po spuštění... nic nezabírá.
    Pak jsem to našel...
    Toho kokota kterej to schval do nastavení gest a pojmenoval "DuraSpeed" bych nechal pověsit za koule do průvanu.

    KEJKLIR
    KEJKLIR --- ---
    PISTA1: jinak chápu, odlišit pracovní/soukromý hovor podle typu zvonění je k nezaplacení!
    KEJKLIR
    KEJKLIR --- ---
    ZORBEN: přesně tak to mám taky, potvrzuji. stejný telefon, čistý Android One aktuálně verze 10. Překvapuje mě, že to třeba Pixel nemá...
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    PISTA1: True Phone používám taky, na Motorola one vision mám pokud vím čistej android a nastavení vyzvánění mám pro sim1 a sim2 v systémovým nastavení zvuku
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    KEJKLIR: True phone používám taky, ale právě na xiaomi jsem si strašně rychle zvyknul, hned podle vyzvánění poznat že je to pracovní nebo soukromý i když volá neznámé číslo.

    Podle mě je možnost týhle volby daná nadstavbou v MIUI to je, IGET i Pixel je čistý android a tam to není.
    KEJML
    KEJML --- ---
    KEJKLIR: Můj Pixel 4a s Androidem 11 to bohužel sám neumí, pokud by to šlo řešit aplikací, tak bych byl nadšený
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    SUK: jo není to spolehlivé, ale občas to funguje.
    taky občas se hospoda u Pepy firma jmenuje MicroMega s.r.o. a to je pak k ničemu
    KEJKLIR
    KEJKLIR --- ---
    PISTA1: prošel jsem teď nastavení toho True Phone Dialeru a nastavení vyzváánění, nota bene pro jednotlivé SIMky tam bohužel není... Jinak ale zvládá dual SIM parádně. Jsem na něj zvyklý a nemám potřebu hledat jiný. Takže s tím co hledáš asi neporadím...
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    KEJKLIR: Protože mě začlo srát služební xiaomi. Pořídil jsem si nový iget, sic má A10 tak tohle nastavení tam bohužel není , stejně jako to nebylo ve starým s A8
    KEJKLIR
    KEJKLIR --- ---
    PISTA1: už leta používám tenhle: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hb.dialer.free
    Ale typ vyzvánění u jednotlivých SIM se nastavuje přímo v sys tému, ne? Alespoň na Androidu 10 to mám přímo v nastavení zvuku.
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Neměl by někdo tip na call manager, který je dualsim a vyzvání podle simky ze které přichází hovor jako to má xiaomi?
    Dík.
    Ne, opravdu nechci vyzvání podle skupin. ;)
    SUK
    SUK --- ---
    JOHNY_G: Muze byt. Moc jim to teda nefunguje :)
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    Vyplněný profil na Google Business, aby měl kontakty na mapách a v kartičce vyhledávače? :-)
    SUK
    SUK --- ---
    RATTKIN: Ono "vygoogluje ho a kdyz najde, ukaze tu firmu" zni hezky, ale kdyz zkusim to cislo najit, najdu neco jinyho :) Chapu, ze se to asi zda jako debilni otazka (tak teda chapu tu ironickou poznamku na konci), ale docela vazne by me to zajimalo, kde se to bere :)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    SUK: Google dialer vezme číslo, vygoogluje ho a když ho najde, ukáže tu firmu.

    a nebo je možné že vezme tvoji velikost přirození, porovná to se samci v okolí, pokud je menší než běžný medvěd, vezme písmeno a, jinak vezme b. tvoje noční můry sečte a dělí průměrnou délkou menstruace tvoji bývalé druhé největší nepřítelkyně. třetí písmeno je podle průměrné délky banánu.

    kdo ví co je pravděpodobnější...
    SUK
    SUK --- ---
    Salut, prave jsem se pokusil dovolat doktorovi a telefon misto ukazal jmeno. Vi nekdo, jak tohle funguje, odkud to bere data? Mam MIUI.
    XEHUTL
    XEHUTL --- ---
    BASIK: OK, tak to asi necháme pří starém a jen přidáme nový primární non-gmail email. A můj gmail pak zůstane už jako rezervní cesta a budeme vyčkávat jestli se na to časem neobjeví nějaká klička/možnost..
    V každém případě díky.
    BASIK
    BASIK --- ---
    XEHUTL: Resil jsem pred rokem, a pokud se nic nezmenilo, tak to podle me porad nejde. Neco jde prehazet na urovni jednotlivejch google aplikaci, ale v nejaky globalni reseni bych nedoufal
    XEHUTL
    XEHUTL --- ---
    Ahoj, měl bych jeden dotaz - jak můžu u kluka změnit primární gmail na jeho google accountu? Když jsem mu ho před lety zakládal, použil jsem jeden ze svých nespárovaných účtů - ovšem teď by už asi byl vhodnější jeho vlastní. Zakládat nový účet ale kluk nechce kvůli zakoupeným appkám a postupu v hrách.

    Co jsem se zatím dočetl tak patrně lze přepárovat na non-gmail účet, ale nikde se mi nedaří najít něco o tom zda/jak změnit gmail na jiný gmail.. neřešil jste už někdy někdo totéž?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NECROMAN: Tak vyřešeno, musel jsem změnit jazyk Chromecastu z Czech na US English. Bohužel nelze nastavit zvlášť jazyk pro Asistenta a pro UI.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam