• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    VLASTIS: nakonec jsem vypráznil cache u google search a odstranil a přidal widget a už to funguje, jinak s gps mám taky problém, ale naprosto náhodnej (4G mám zapnuto pořád), prostě občas mi hlásí, že nemůže najít GPS.
    VLASTIS
    VLASTIS --- ---
    HONCKA: netusim - jen doplnim, ze mam nokia 6.2 a aplikace mi to vyhledava - diky za informaci :)
    btw od konce roku se zupdatovalo neco a prestala mi fungovat GPS, pokud mam povolen 4G data - tusi nekdo lek?
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    LBW: Jj, stejne (snad) budou hromady launcherů, skinů apod.
    Jinak poslední dobou přemejšlím nad tím, že bych se od-googlil. Asi to začnu jako side projekt :)
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    takovej blbej dotaz, mám trochu obstarožní Nokiu 8 a zjistil jsem, že google vyhledávání mi už neprohledává telefon, předtím jsem zadal jméno aplikace a našlo jí to a nemusel jsem hledat v menu, nevíte co s tím?
    LBW
    LBW --- ---
    NECROMAN: Fujky blujky. Ale uvidime...
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    NECROMAN: To je ale hnus velebnosti.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    NECROMAN: Mě by potěšilo, kdybych už konečně mohl vyházet a zakázat všechno co chci.
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    NECROMAN: ze 11 byla fakt smula, tak prot to ve 12 nepodelat uplne.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Android 12 radikálně změní vzhled po vzoru Apple iOS. Co na něj říkáte?
    https://www.svetandroida.cz/android-12-radikalne-zmeni-vzhled/
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Tak mam nainstalovan postupne Google Nest Thermostat (uz dlouho), Nuki Smartlock na vchodovych dverich (works with google), Google Hello zvonek s UWA kamerou a NV ve tme.

    Dneska vse vyvedeno na Google Hub do obyvaku.

    Dokonale to neni, ale zatim spokojenost.

    Zvlast s termostatem, to jsou uplne jine svety nez obycejny termostat. V dome je mnohem prijemneji, kdyz to zohlednuje i predpoved pocasi.

    U Hello me mrzi, ze nejde nastavit spousta veci, ktere by fakt mely jit nastavit - treba proste zmenit "zvoneni" na tom Hubu (nepocitam seasonal Helloween straseni, ktere je jen seasonal a jen jestli chcete). Mam radost, ze se Hello dari zivit tim samym napajenim/dratem, na kterem jsem mel puvodni zvonek. Vedle toho mam druhy zvonek do druheho patra, ten tam necham jako zalohu.

    Pokud nekdo zazvoni na puvodni zvonek horni patro, je slyset v obou patrech.

    Pokud nekdo zazvoni na Google Hello zvonek: V dolnim patre v obyvaku se vzbudi Hub, rekne ze nekdo zvoni, na display se ukaze feed z kamery a pokud pozna zvoniciho, oznami kdo zvoni. K tomu me a zene kdekoliv po svete zacne zvonit telefon a na display vidime feed z kamery. Z telefonu se muzete bavit s tim kdo zvoni. Z hubu jde cvaknout jednoduche povely tlacitky, treba at dotycneho posle Hub pryc, nebo at necha balicek u dveri.

    Pres Nuki jde k tomu odemknout a otevrit dvere.

    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OnePlus 9 Pro - An Early Look
    http://www.youtube.com/watch?v=3iLT6iDu8Ds
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    Nevíte pls, kterej video editor umí video přehrát pozpátku?
    KYLLER
    KYLLER --- ---
    XSOFT: Já používám weather and clock widghet full a jsem s ním roky spokojený.
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    BUCCI: zkusim, diky
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    XSOFT: mám jenom tohle ostatní pluginy nevyuziju, osobně používám jen hodiny ve stylu OnePlus, chronus mám z důvodu material designu
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    BUCCI: nejaky pluginy na to pak?
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    XSOFT: chronus (je verze pro i obyč a i ta stačí) je tam hodně možností nastavení, používám jí rád
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    Krasne Beautifull Widgets po mnoha letech neprezily upgrade na Andoid 11.
    Beautiful Widgets for Android | LevelUp Studio
    http://levelupstudio.com/en/beautiful-widgets-en
    (appka je rozsekana, pulka fontu a elementu chybi a je to nepouzitelne. Firma mrtva, update nebude).

    Tak se chci zeptat na tip, na pekny velky hodinovy widget na plochu
    (widget, hodiny, opcasi, kliknuti sem ci onam = spusteny aplikace)

    Idealne neco odzkouseneho, co pouzivate, at clovek nechytne random sajrajt z malwarovych plagiatu. Diky


    ^^-- neco jako tohle
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    IV0: zadnej navod nemam, mam proste romku bez gapps ... a budto muzes puzit microg kvuli kompatibilite nebo se to da i bez toho a za apky, ktery bez googlu nedaj ani ranu si najit nahradu.
    IV0
    IV0 --- ---
    HOUMLES: Hele to Tvoje no-Google řešení by mě hodně zajímalo. Mohl by si mě odkázat někam na nějaký ucelený a osvědčený návod? Zkusil jsem krátce zagooglit :) a našel jsem hodně neúplných a protiřečících si návodů...
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    DATEL: jediny co vim, ze to pouziva, je instant messaging a na ten pouzivam matrix a bridge do ostatnich siti (https://matrix.org/bridges/) a normalne mi chodi notifikace bez problemu :)
    jinak vsecko ostatni co pouzivam, ma vlastni notifikace a nebo me to nezajima.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam