• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    RATTKIN: jop, to je on
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    RATTKIN: Teclast P20HD, čistej Android 10, 4GB, 64 GB, FullHD?
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    prosím tip na levný tablet s čistým androidem.
    bude to na prodejně pro zadávání produktů, takže kamery a repráky nejsou potřeba, stačí wi-fi a obrazovka
    VLASTIS
    VLASTIS --- ---
    mám a funguje OK, včetně sdílení obrazovky
    tlf mám nokia 6.2
    KELDA
    KELDA --- ---
    Ahojte. Nemáte někdo TV Philips? Přestalo u ní fungovat sdílení obrazovky a netuším jak a čím to aktivovat. Propojují s S10 Samsung telefonem a telefon nabídne jen u fotek ale obrazovku neumi. Navíc když pustím video (od odborníků co točí video na výšku) tak nemůžu opravit poměr stran a všichni má videu ztloustnou na 16:9
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    RATTKIN: Xiaomi joystick je cca za 500 a pohoda (Xbox rozlozeni, BT, vibrace).
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    nějaký gamepad za min než 1.500 s kvalitou podobnou jak Xbox kontrolér?
    teď mám ipega za 400 a analogové ovladače jsou mizerné
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    MATT: ... se dělí na ty, kteří zálohují a ty kteří o data ještě nepřišli. :-)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    MATT: Oh f..k. Preji hodne stesti pane a napis jak dopadlo.

    Tez me to zajima, az se jednou umacknu, nebo nekdo blizky.
    MATT
    MATT --- ---
    Tip na kloudnej undelete prosim? co jsem zkousel, tak umi jen photos and videos, ale nikdo nepocita s tim, ze si covek muze smazat i jiny data.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    LAUNCHER: Já mám ale S20 :) Jinak díky díky ;)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    GEKONZPRAHY: Ad fotky z novych Samsungu:

    1) Mas na Insta super fotky z S21, coz je hlavne Tvyma rukama a Tvym zajimavym zivotem :-)
    2) Nelibi se mi, viz jak pisu, prave a pouze vystup ze dvou jen 1/3.24" telekamerek na S21 Ultra. Mrzi me to o to vic, ze minuly rok meli paradni 1/2" kamerku. Nemam nic proti wide a ultrawide kamerce na S21 Ultra; nebo wide kamerce v S21.
    3) Zrovna ja potrebuji tele kamerky, protoze male deti. Nic proti lidem, kteri je tolik nepotrebuji.

    Docela casto sebou nosim tohle, takze asi zadny velky stress: [ LAUNCHER @ SONY Alpha - digitální fotoaparáty ]

    Ale chtel bych v mobilu nejake lepsi tele, nez mam v mobilu ted. Za moji rozezranost se omlouvam, zle to nemyslim, uznavam ze v jinych ohledech jsou vsechny ty stroje, z meho listu nize, paradni.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    LAUNCHER: Co konkrétně se ti nelíbí na fotkách z tý S21? :(
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Vyrobci Androidu me tenhle rok trolli :-(

    1) ASUS ROG Phone 5: Spousta zajimavych parametru, nadherna 6Ah baterie, geekovsky zadni display (blbost, ale jsem hracicka), bez tele kamery takze no-go pro me (mmj s ni "scannuji" papiry v polnich podminkach). Jako zadna tele kamerka, na mobilu za (az) 35k CZK...?

    2) OnePlus 9 Pro: Spousta zajimavych parametru, Oxynos ktery mam rad (nebo spis mel jsem, posledni verze uz jsou horsi nez byvalo), nuzna tele kamerka.

    3) Samsung S21 Ultra: Spousta zajimavych parametru, nejlepsi soucasny display. 2x tele kamerka ktera sice vidi velmi daleko, ale malinky sensor a fotky z toho co me nebavi. V EU opet s horsim Exynos.

    4) Xiaomi Mi 11 Ultra: Snad...? Ale bojim se MIUI SW, nejsem pro tohle uplne cilovka.

    5) Huawei stale bez nativnich G apps.

    Jasne, 2nd world issues a jasne, kazdy jeden z vyse uvedenych je realne fajn mobil, ale stejne...
    JIMX
    JIMX --- ---
    BRKODLAK: ano da, mely by ti tam rovnou vyskakat, jakmile jsi prihlasenej pod uctem, kde je mas ... aspon zene na iphonu to tak funguje
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    Ahoj! Da se nejak dostat pres apku Google kalendář ke kalendářům kterej se mnou někdo sdílel, tak jak to jde na webu? Predem diky :)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MADCAT: já jsem dětem omezil dobu používání, a občas na mě kouknu co tam dělají, ale filtr nemají.. jednou jim najela swingersparty, tak ještě lemon party a jsou úplně zkažený.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    MADCAT: family link umožňuje nastavovat politiky i pro 'dospělácký' účty.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam