• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    KELDA
    KELDA --- ---
    BUCKOWSKI: já jsem u waze jednoduše stiskl ikonu mikrofonu řekl kde chci jet. A pak mi odpovedel: Ok přecházím na Waze

    Uz i decka to opakovaly porad. Ale teď mi řekne Sorry I dont understand.

    Zkoušel sembpolstinu bo polský umím ale nadiktovat mu adresu byla spíše naivita. Vždy našel nějakou prdel v Polsku

    Párkrát jsem se s tím asistente chtěl pobavit a celkem mne to pobavilo ale stačí jednou max 2x za rok
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    KELDA: Já to normálně taky nepoužívám, abych chodil mezi lidma a zadával nahlas nějaké příkazy, ale v autě to fakt smysl má.
    Ale jak jsem psal, v současnosti mi příkaz k Navigaci taky nejede.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    Ja zjistil, ze kdyz jedu s Android Auto, muzu si s Google hrat treba Trivia Hero nebo Jeopardy. Velka legranda.
    KELDA
    KELDA --- ---
    Jen netuším kde najdu Google Now. Musím najít někde nejaou APK nebo to byla součást Androidu?
    KELDA
    KELDA --- ---
    BUCKOWSKI: Ja ty komunikátory nepoužívám, připadá mi to spíše jako slepá ulička ale to je asi věkem. Ale co jsme právě používal bylo spojení s Android Auto a Waze v autě, kdy navigace fungovala na jedničku. Takže vyzkouším co píšete a snad se mi to podaří - bohužel mám Octaviu 4 a to auto začíná být v servisu čím dál častěji takže nevím kdy vyzkouším
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    KELDA: Tak UPDATE - a dost smutný:
    Asistenta nemám aktivovaného a tak se mnou google now normálně mluví česky (kolik je hodin, předpověď počasí, spuštění hudby,...), ale při zadání hesla "Naviguj" odpoví jen "nevim" s anglickým přízvukem a při delších příkazech s slovem navigace odpoví "nevím, jak Vám mohu pomoci s příkazem spusť navigaci do..."
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    KELDA: Zřejmě si Asistenta v dubnu aktivoval, ale přesně tohle chování už to dělá přes rok. Prostě od doby co je nový Asistent.
    Ale jak píše Bucci, odinstaluj aplikaci Google nebo smaž data a hlavně pak znovu neaktivuj nového asistenta v Eng.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    KELDA: jakmile aktivuješ Google Assistent, tak to neumí česky
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    KELDA: musíš odinstalovat aktualizace aplikace Google a vrátit Google Now namísto asistenta
    KELDA
    KELDA --- ---
    Hojte. Tak nam zrusili cestinu ... vsimli jste si nekdo, ze google v android autu zrusil cestinu a nelze zadavat napr do waze adresu pres mikrofon,? NEpochopi to.
    Zhruba nekdy v dubnu se nahle prestal se mnou bavit a jedine co slysim po zadani adres "Sorry I dont understand"

    Nebo nemate nejakou vychytavku jak se vratit do CZ pivodni verze?
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    SRNECEK: titulek sedi, video jsem nepoustel
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    SRNECEK: pripoj ke kompu a adb logcat
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    Ahoj, mam Huawei Mate 9 a ze dne na den se prestala nacitat min. pulka aplikaci, otevrou se a hned spadnou. Pamet je dostatecna, x Gb, promazal jsem cache, mezipameti, ukoncoval a preinstalovaval jednotlive aplikace, spustil WebView, aktualizoval a jej a zase snizil na puvodni verzi. Vubec netusim, jak resit krom factory reset. Nebyl systemovy update a ani apudate aplikaci, ktere prestaly fungovat. Diky za rady.
    MBR
    MBR --- ---
    BUCCI: sledovat iphone je uplne easy, zabudovany v systemu: https://www.icloud.com/find/
    JIMX
    JIMX --- ---
    E42: diky, zkusím :-)
    E42
    E42 --- ---
    JIMX: Na Androidu pěkně přímo v aplikaci. Je to nejjednodušší a nejpřímější řešení bez dodatečných nároků na baterku. Pod IOS by to snad mělo fungovat taky, ale vyzkoušené to nemám.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Kde jsou ty doby Google Latitude :)
    JIMX
    JIMX --- ---
    E42: ani jsem netusil, ze neco takovyho google mapy umi ... a zobrazí to pak nejak pekne primo v aplikaci a neustale ... nebo musim rozklikavat nejaky sdileci odkaz?
    E42
    E42 --- ---
    JIMX: Na iPhone nefunguje Location Sharing v Google Maps?
    NIGHTHUNTER
    NIGHTHUNTER --- ---
    JIMX: Zenly? Ono je to tedy spíš o přátelích než o rodině, ale četl jsem o tom dost chvály z toho pohledu, že nežere baterku...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam