• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    KELDA: tak to se přesunu do Octavia auditka, protože to mě zajímá :) - letos si mám vybrat nové auto, tak možná si svojí O3 ještě nechám - hlavně to propojení na Android Auto je naprostá nutnost.
    KELDA
    KELDA --- ---
    BUCKOWSKI: mas O4? S trojkou sem problémy neměl ale čtyřka .....
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    KELDA: tohle se mi ještě nestalo
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    KELDA: s Octavií nemám problémy
    KELDA
    KELDA --- ---
    Ale ještě jedna záhada. V poslední době se mi nepravidelně stává ze mi v autě začne telefon (nebo auto) predcitat zprávy z whatsupu. A je to celkem naprd. Protože když ddojde zpráva a začne číst tak
    1) nejde to zrušit.
    2) pokud je v telefonu drive došla neprectena zpráva tak ji čte ttaky.a někdy to je masakr
    3) a zda se mi že to čte 2x

    Netuším o co jde ale záhada je, že to není vzdy. Netuším co to ani dělá.. zda whatsup, asistent nebo android auto.
    KELDA
    KELDA --- ---
    BUCKOWSKI: to mi dělalo před tím než se to cele preplo do eng.


    BUCCI: ve waze ro funguje ale v kombinaci s android auto to blbne a bohužel sem si uz na to zvykl :( no čekám až se mi vrátí auto že servisu (šíleně co se děje s novými Octavkami) a dám info
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    BUCKOWSKI: já jí řeknu "naviguj lídl", ona řekne "nevím jak vám s naviguj lídl pomoci" a pak pustí waze s trasou do lídlu.. takže cajk
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    KELDA: Tak jsem to cestou z práce testoval. Jakmile řeknu "naviguj " nebo něco podobného, tak odpoví : nevím, jak vám mohu pomoci...

    Když řeknu jen adresu, tak sice taky nahlásí chybu, ale pokusí se zobrazit a vyhledat
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    KELDA: nemám android auto, ale ve Waze když dám mikrofon, tak adresy diktuju český normálně, google assistanta používám kvůli Google home a ovládání domácnosti
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    KELDA: minimálně zkusit vymazat data (nebo reinstall) aplikace Google a pak hlavně nepotvrdit nic při použití asistenta

    KELDA
    KELDA --- ---
    BUCKOWSKI: já jsem u waze jednoduše stiskl ikonu mikrofonu řekl kde chci jet. A pak mi odpovedel: Ok přecházím na Waze

    Uz i decka to opakovaly porad. Ale teď mi řekne Sorry I dont understand.

    Zkoušel sembpolstinu bo polský umím ale nadiktovat mu adresu byla spíše naivita. Vždy našel nějakou prdel v Polsku

    Párkrát jsem se s tím asistente chtěl pobavit a celkem mne to pobavilo ale stačí jednou max 2x za rok
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    KELDA: Já to normálně taky nepoužívám, abych chodil mezi lidma a zadával nahlas nějaké příkazy, ale v autě to fakt smysl má.
    Ale jak jsem psal, v současnosti mi příkaz k Navigaci taky nejede.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    Ja zjistil, ze kdyz jedu s Android Auto, muzu si s Google hrat treba Trivia Hero nebo Jeopardy. Velka legranda.
    KELDA
    KELDA --- ---
    Jen netuším kde najdu Google Now. Musím najít někde nejaou APK nebo to byla součást Androidu?
    KELDA
    KELDA --- ---
    BUCKOWSKI: Ja ty komunikátory nepoužívám, připadá mi to spíše jako slepá ulička ale to je asi věkem. Ale co jsme právě používal bylo spojení s Android Auto a Waze v autě, kdy navigace fungovala na jedničku. Takže vyzkouším co píšete a snad se mi to podaří - bohužel mám Octaviu 4 a to auto začíná být v servisu čím dál častěji takže nevím kdy vyzkouším
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    KELDA: Tak UPDATE - a dost smutný:
    Asistenta nemám aktivovaného a tak se mnou google now normálně mluví česky (kolik je hodin, předpověď počasí, spuštění hudby,...), ale při zadání hesla "Naviguj" odpoví jen "nevim" s anglickým přízvukem a při delších příkazech s slovem navigace odpoví "nevím, jak Vám mohu pomoci s příkazem spusť navigaci do..."
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    KELDA: Zřejmě si Asistenta v dubnu aktivoval, ale přesně tohle chování už to dělá přes rok. Prostě od doby co je nový Asistent.
    Ale jak píše Bucci, odinstaluj aplikaci Google nebo smaž data a hlavně pak znovu neaktivuj nového asistenta v Eng.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    KELDA: jakmile aktivuješ Google Assistent, tak to neumí česky
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    KELDA: musíš odinstalovat aktualizace aplikace Google a vrátit Google Now namísto asistenta
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam