• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    EXCITE: mě se líbí Android Auto, pořád není v ČR oficiální, ale funguje
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    EXCITE: Chces si dovezt z Ciny znacku Dasaita, maji oficialni store na aliexpressu. Vyber si radio pro tve konkretni auto, bude to mit funkce exkluzivne pro tvuj cambus (treba klimatizace, nejake ty budiky a tak). Ja to resil pred dvema lety pro zenino auto a procital jsem stovky recenzi.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Autorádio. Mám v autě 2din zařízení NaviGear, který má v sobě nějakou verzi Windows,aspoň bych tak řekl, pdle vizuálu chyb, který občas hází. Rád bych to vyměnil za jiný zařízení. Jde mi hlavně o lepší přehrávač, který by respektoval playlisty a alba. Určitě potřebuji navigaci(EU), handsfree(bt), CD/DVD player, USB.
    Přináší něco navíc autorádio s Android systémem oproti autorádiu, který má jen Android Auto?
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Nejaka overena aplikace, co je spolehlive schopna vyklopit veskery kontakty v telefonu (zarizeni, google, skype, whatsapp atd) do jednoho souboru a pak to z nej zase spolehlive naimportovat zpatky?

    Pouzivam leta https://play.google.com/store/apps/details?id=com.idea.backup.smscontacts&hl=cs&gl=US ktrerej me mnohokrat zachranil, ale vzdycky pojebe fotky u kontaktu velkou kompresi a nekdy ty zalohy zmrsi, takze se vyplati tim delat zalohy casteji a pripadne jit o 1-2 zpatky a vyzkouset..

    Ale rad bych neco, co proste vybleje klidne 300MB fajl, ale bude tam vsechno a spravne.

    (kontaktu mam asi 850 a vetsina ma fotky a ruzny poznamky, jo a musi to behat na Android 6)
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    LAUNCHER: Dle diskuzí pod videem bych musela vykopat někde z šuplíku stará CD z levelu, gog instalátory s tím nefungují.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    ROBIN_SNNS: Osobni zkusenost nemam, ale vypada to na DosBox:

    Might and Magic 6 : Mandate of Heaven test case using Magic Dosbox on Android
    https://youtu.be/7Vuk-QiI3AM
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Chci si na tabletu zkusit zahrát Might and Magic VI. Zjistila jsem že existuje emulátor windows pro android nazvaný ExaGear, ale všechny články co se o něm zmiňují jsou tak 5-6 staré a na google play už ke stažení není. Ví někdo co se stalo, nebo nějakou funkční alternativu? Budu ráda za každý tip, předem díky.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    PETRPEDROS: Do vyhledavani v nastaveni napis "gestures“.

    U me by to bylo pod settings - home screen - system navigation.

    Dostanes se ke strance nastaveni, kde jsou dole dema:

    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Ahoj, od včerejška mám nový ASUS zenphone 8 vyměnil jsem ho za pětku. No a jak jsou teď gesta místo lišty dole. Jak si dám domovskou obrazovku? Nebo je někde seznam těch gest jak to mám dělat? Díky
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    Přestalo po vypnutí wifi a po zapnutí je klid. Mám tedy zakázané automatické aktualizace.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    DUNICAN: dělalo mi to o víkend ,ale přestalo samo.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Hlásí vám Google na mobilu chybu? Nejste sami, na vině je aktualizace - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/mobil/tech-trendy/google-chyba-aktualizace-android.A210622_085706_mob_tech_oma
    VLASTIS
    VLASTIS --- ---
    rikal jsem si, jestli jestli to je zalezitost jen Nokii, ale koukam, ze ne
    tak pockame na novy update..
    FAT
    FAT --- ---
    MATT: Přiznám,že jsem to nějak nedohledával a vyzkoušel. Update Google a telefon maká jako předtím.
    MATT
    MATT --- ---
    Google app not working on Android? Here's what to do | Mobile Internist
    https://mobileinternist.com/google-app-not-working-android
    MATT
    MATT --- ---
    FAT: neměl k tomu vyjádření nějakej odkaz? přijde mi to jako blbost, zrovna google se snaží většinu zařízení držet "up to date", snažej se prosadit způsob, aby updaty přímo androidu nemusel přes vydavatele hw, atd...
    FAT
    FAT --- ---
    HULIK: Já jsem to odinstaloval taky a pátral jsem dál. V jedné FB skupině upozornil účastník, že poměrně nedávno vydal Google prohlášení, že nebude nabízet AUTOMATICKÉ aktualizace a že bude na jednom každém z nás, jestli si to bude aktualizovat. Tak to jdu zkusit.
    HULIK
    HULIK --- ---
    DUNICAN: Děje se mi to samé, odinstaloval jsem aktualizace Google a je klid.
    Alespoň zase chvilku funguje OK Google :-D
    DUNICAN
    DUNICAN --- ---
    Dnes začaly tři ze čtyř telefonů u nás doma co deset vteřin hlásit: "aplikace Google pravidelně přestává fungovat". Zkusil jsem pár věcí, co jsem našel na internetu (hlavně co se týče nějaký březnový aktualizace Android System WebView), ale nic nezabralo. Tuší někdo, v čem by mohl být problém? Jsou to tři různý telefony (Samsung, Xiaomi, Motorola), který spojuje snad jen to, že jsou spojeny Google Family Linkem (dva dětský a jeden správcovskej).
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    nevíte, jestli jde nějak obejit country lock a přidat apple music do google home?
    CUKI
    CUKI --- ---
    MATT: Než jsem odklikal průvodce, tak jsem tam měl kolonku aplikace které nechci omezovat vůbec. Ale jak to funguje netuším. Zatím si spíš počkám co tam uvidím v top používaných aplikacích a zpětně budu omezovat pokud se mi to nebude líbit.

    Stejně to dopadne tak že tam bude nějaký internetový prohlížeč, který už nerozdělím na užitečné a žrouty času....

    Další věc je že ty aplikace můžou bejt dvojí Několik web prohlížečů, několik her,... Spíš mi chybí udělat nějaké grupy.
    MATT
    MATT --- ---
    CUKI: to by me zajimalo kde?


    RATTKIN: na android samozrejme overovaci sms chodi, ale jinak mas pravdu, hrozi simswap.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam