• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    VLASTIS
    VLASTIS --- ---
    TEKKIT: je to IMHO informace, kterou musí předávat TSP
    VLASTIS
    VLASTIS --- ---
    TEKKIT: je to IMHO informace, kterou musí předávat TSP
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    TEKKIT: Android info o přesměrování neukazuje (zkoušeno naposledy asi před rokem, Sony ani Samsung), stará Nokia to ukazuje.

    (Na zkoušení ti stačí dva telefony.)
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    TEKKIT: Kde? Na tom druhym telefonu? Zalezi na vyrobci, ale vetsinou tam je takova sipecka, jako ze hovor je presmerovan. Zkus to.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    chtěl bych se zeptat: pokud si přesměruju jeden telefon na ten druhý, uvidím potom které hovory jsou které (co je přímý hovor na ten druhý a co bylo jen přesměrováno)?

    díky moc
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    EXCITE: Tak si dej drat do kastliku spolujezdce, tak to dneska delaj vsichni.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    MAKROUSEK: Vypadaji dobře, ale má to pouze zadní USB
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    MADCAT: Jasne, primo v Google Photos vybiras, ktery adresar synchronizovat a ktery ne.

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MADCAT: .nomedia soubor nepomůže?
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Jde prosím někde (zřejmě asi v mobilu) nastavit, aby se mi jedna konkrétní složka NEsynchronizovala s google photos, i když jsou v ní fotky?
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    EXCITE: Chces si dovezt z Ciny znacku Dasaita, maji oficialni store na aliexpressu. Vyber si radio pro tve konkretni auto, bude to mit funkce exkluzivne pro tvuj cambus (treba klimatizace, nejake ty budiky a tak). Ja to resil pred dvema lety pro zenino auto a procital jsem stovky recenzi.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Autorádio. Mám v autě 2din zařízení NaviGear, který má v sobě nějakou verzi Windows,aspoň bych tak řekl, pdle vizuálu chyb, který občas hází. Rád bych to vyměnil za jiný zařízení. Jde mi hlavně o lepší přehrávač, který by respektoval playlisty a alba. Určitě potřebuji navigaci(EU), handsfree(bt), CD/DVD player, USB.
    Přináší něco navíc autorádio s Android systémem oproti autorádiu, který má jen Android Auto?
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Nejaka overena aplikace, co je spolehlive schopna vyklopit veskery kontakty v telefonu (zarizeni, google, skype, whatsapp atd) do jednoho souboru a pak to z nej zase spolehlive naimportovat zpatky?

    Pouzivam leta https://play.google.com/store/apps/details?id=com.idea.backup.smscontacts&hl=cs&gl=US ktrerej me mnohokrat zachranil, ale vzdycky pojebe fotky u kontaktu velkou kompresi a nekdy ty zalohy zmrsi, takze se vyplati tim delat zalohy casteji a pripadne jit o 1-2 zpatky a vyzkouset..

    Ale rad bych neco, co proste vybleje klidne 300MB fajl, ale bude tam vsechno a spravne.

    (kontaktu mam asi 850 a vetsina ma fotky a ruzny poznamky, jo a musi to behat na Android 6)
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    LAUNCHER: Dle diskuzí pod videem bych musela vykopat někde z šuplíku stará CD z levelu, gog instalátory s tím nefungují.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    ROBIN_SNNS: Osobni zkusenost nemam, ale vypada to na DosBox:

    Might and Magic 6 : Mandate of Heaven test case using Magic Dosbox on Android
    https://youtu.be/7Vuk-QiI3AM
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Chci si na tabletu zkusit zahrát Might and Magic VI. Zjistila jsem že existuje emulátor windows pro android nazvaný ExaGear, ale všechny články co se o něm zmiňují jsou tak 5-6 staré a na google play už ke stažení není. Ví někdo co se stalo, nebo nějakou funkční alternativu? Budu ráda za každý tip, předem díky.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    PETRPEDROS: Do vyhledavani v nastaveni napis "gestures“.

    U me by to bylo pod settings - home screen - system navigation.

    Dostanes se ke strance nastaveni, kde jsou dole dema:

    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Ahoj, od včerejška mám nový ASUS zenphone 8 vyměnil jsem ho za pětku. No a jak jsou teď gesta místo lišty dole. Jak si dám domovskou obrazovku? Nebo je někde seznam těch gest jak to mám dělat? Díky
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    Přestalo po vypnutí wifi a po zapnutí je klid. Mám tedy zakázané automatické aktualizace.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    DUNICAN: dělalo mi to o víkend ,ale přestalo samo.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Hlásí vám Google na mobilu chybu? Nejste sami, na vině je aktualizace - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/mobil/tech-trendy/google-chyba-aktualizace-android.A210622_085706_mob_tech_oma
    VLASTIS
    VLASTIS --- ---
    rikal jsem si, jestli jestli to je zalezitost jen Nokii, ale koukam, ze ne
    tak pockame na novy update..
    FAT
    FAT --- ---
    MATT: Přiznám,že jsem to nějak nedohledával a vyzkoušel. Update Google a telefon maká jako předtím.
    MATT
    MATT --- ---
    Google app not working on Android? Here's what to do | Mobile Internist
    https://mobileinternist.com/google-app-not-working-android
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam