• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    LAUNCHER: ... no? Takhle mobil v kapse taky pouzivam. Na prehazovani hudby, hlasitost, ... . Ale na to ho nepotrebuju odemykat, prstem ani oblicejem.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    LAUNCHER: V poho. Taky nechapu jak nekdo v rukavicich muze mobil pouzivat.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    XSOFT: LAUNCHER:Mmch neni mi jasne, jak v zimnich mesicich venku pouzivat fingerprint unlock.

    S rukama v rukavicich...

    Dneska jsem je uz mel, pro zacatek tenke.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    XSOFT: Home office ❤️❤️❤️
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    LAUNCHER: Face nepouzivam, takze mi to nevadi. PIN+prst, beru za lepsi securitu, nez oblicej (a navic rouska na pulce pokusech). Ale chapu, ze je to pro nekoho deal breaker.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Prosim vas, Pixel 6 Pro fakt nema face unlock a zaroven to nehodlaji ASAP pridat?

    Protoze pokud fakt ne, tak budu muset zrusit predobjednavku, v 99% případů odemykam telefon pres face unlock a nehodlam na tom nic menit.

    5:09

    Google Pixel 6 and 6 Pro review: flagships found
    https://youtu.be/jPm4ouSR_NI
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    LAUNCHER: Po skoro dvou letech jsem dneska musel použít kartu... Tvl... Jsou to kuny a OP už nikdy víc, už jen dožije
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    BUCCI: Potvrzuji pro OnePlus 8 v rodine (ne-Pro). Bohuzel.
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    MATT: Nemyslím si. Leda se s tím smířit :-).
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MCD: nord měl taky něco ale tam to šlo opravit, tedy podle redditu
    MCD
    MCD --- ---
    BUCCI: Doplním, že na Nord CE 5G zmíněná aktualizace tímto problémem netrpí (naštěstí, neměl bych vůbec radost).
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    BUCCI: One Plus 8 a 8 Pro Neaktualizovat na 11.0.9.9
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    Tak OnePlus se pohřbilo samo, po posledním OTA update chybí certifikace (nebo je někde chyba) CTS, díky čemuž bankovní aplikace včetně GPay zablokovaly placení přes NFC
    Příští telefon snad už jedině Pixel
    ASYMETRIC
    ASYMETRIC --- ---
    NECROMAN: Jo, to se mi děje taky. Je to "silou" gesta nebo se musí třeba swipnout z jiné strany aby se to nestávalo?
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    ASYMETRIC: Netuším a neresim, preferuji jina sluchatka.
    ASYMETRIC
    ASYMETRIC --- ---
    LAUNCHER: A dávají k tomu ta sluchátka Bose? Jestli ne, tak mi přijde lepší si to koupit v Německu.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Existuje nějaká androidí aplikace, která mi umožní fotit delší expozicí než je 30s a zároveň ukládá do RAWu? Díky
    MATT
    MATT --- ---
    JOHNY_G: už se hrozim taky, je to nějaký řešení? to nový pull down menu je fakt obludný..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam