• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    TEKKIT: Aha! tak to tam mám koukám taky :) Tváří se to,jako když je SC momentálně otevřenej a jen jen stopnutej track.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: tohle jsem poslouchal asi před týdnem. Od té doby x restartů atd...Nevím co tomu přikazuje furt vyskakovat:/
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    EXCITE: tak není to na domovskou obrazovku ale objeví se to v rolovací liště viz scrreen. Tohle se tam objeví třeba 2-3x za den. Neví teda někdo kde zakázat aby to nedělalo?

    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    MCKIDNEY: Nema.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    MAKROUSEK: Koukni do nastaveni oznameni, asi to ma zakazane pro tuto zpravu.

    Muj tablet ma prilis staryu Android, ale pouzivam automaticke zapnuti power saving - to meni cele UI a vetsinou zabrani nahodnemu vypnuti.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    Prckos ma novy tablet Samsung S6 lite. Hrozne mu vadi, ze mu tam nevyskakuje oznameni o temer vybite baterce. Je tam nekde nejake hejblatko, kterym se to da zapnout? Nebo doporucujete nejakou appku, ktera ma nekolik urovni (treba 10% a 5%)?
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    TEKKIT: Tak to neznám. Mám S10e A11 3.1 OneUI.
    SC je verze 2021 11.01 release.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: V určitých intervalech ...třeba jednou za den
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    EXCITE: Nn vyskakuje mi okno že soundcloudu na domovskou obrazovku
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    TEKKIT: Nevím přesně,co myslíš. Otevřu SC a mám tam v playeru, to co jsem naposled poslouchal. To je ono?
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    MCKIDNEY: Termux mám také. Ale na tohle jsem použil "Primitivni FTPD" z F-Droidu.

    Pokud budete někdo podobnou věc dělat, je snadnější použít na druhé straně IP adresu serveru, než název.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ERGOSUM: Pro me uz klasika, Podle typu mam sshd+rsync v Termux, WebDAV pres Total Commander a Syncthing pro cloudless cloud :)

    Kazdopadne je to krok spravnym smerem.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    Co už člověk nemusí dělat. ;-)
    Už mi nějak nechodí data přes USB a nechci soubory tahat přes nějaké čmoudy.
    Tak jsem nakonec na tabletu rozjel FTP server.
    Má to také něco do sebe.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: Samsung S21 (android 12)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: já koukám do nastavení té aplikace a tam mám:

    Oznámení - blokovaná
    Oprávnění - žádná povolená oprávnění
    Odebrat oprávnění když se nepoužívá - ano

    Já nevim co víc můžu udělat aby mi to okno nevyskakovalo
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    EXCITE: mně pořád vyskakuje na hlavní stránce poslední track, nevíš jak to killnout pls?

    prostě v určitých intervalech se najednou objeví to, co jsem třeba předevčírem poslouchal, trochu mě to otravuje
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    TEKKIT: jo,ale jen pasivně.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    používáte někdo Soundcloud pls?
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    A teď si tak říkám, že bych mohl té šlamastyky se smazanýma odběrama využít a dát si youtube trochu do pořádku. Totiž: youtube účty mám dva, jeden historicky starší, vytvořenej v době, kdy jsem ještě neměl google účet a smartphone, a druhej novější, kterej, jestli to chápu dobře, se vytvořil tak nějak automaticky s google účtem, nebo možná ne automaticky, ale prostě v době, kdy youtube a google se nějak spojili nebo já nevim... ten starší provozuju pod přezdívkou, mám na něm všechny ty odběry, lajkovaný videa, nějaký playlisty, videa v "přehrát později" atd., ten druhej, nazvanej Jméno Příjmení, je v podstatě prázdnej a nikdy jsem ho nepoužíval. No a poslední dobou jsem si párkrát říkal, že vystupovat na youtubu pod přezdívkou je mi pod úroveň :) a že by se slušelo to sjednotit. A teď je k tomu možná vhodná doba, i jsem už trochu pátral v tutorialech a nastavení youtube atd., a našel jsem tam funkci "move account" (škoda že ne "merge account"), která by možná mohla udělat to, co potřebuju, akorát se potřebuju v pár detailech ujistit, abych nenadělal víc škody než užitku. Zatím to chápu tak, že když ten starší (přezdívka), nyní vedenej jako brand account, přesunu do toho "oficiálního" účtu (Jméno Příjmení), tak všechno kromě neveřejných playlistů (likes, přehrát později a nevím jestli ještě něco) se přesune a přepíše ten Jméno Příjmení, ale co nevím, jestli se pak i ten výsledek bude jmenovat Přezdívka, nebo Jméno Příjmení, případně mi youtube dá vybrat? V nějakým tutorial videu jsem viděl, že si ten člověk pak mohl vybrat, pod jakým jménem bude vystupovat, ale rád bych jestli má někdo zkušenost, protože já bych teda rád, když už tu anabázi podstupuju, tam měl to Jméno Příjmení. Dík všem za rady a sorry za mírnej off topic....
    JIMX
    JIMX --- ---
    MADCAT: tyjo, 20 odběrů a stěžuješ si ... já jich mám 140 :-D ... ale díky za upozornění, až budu dítěti dávat do ruky tablet, tak rozhodně bez mýho účtu :-)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    MADCAT: To je prave vyhoda, hluboko budou jenom ty co sledujes :)

    Nicmene pokud nemas zapnutou tu starou funkcni souhrnu videi do emailu, tak nevim o zadne jine historii.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    MCKIDNEY: jo, tu historii si samozřejmě projdu, ale je teda drobná potíž v tom, že za prvé dcera mi ji dost zaplevelila svýma videama, na který kouká i na chytré TV, kde je youtube s mým účtem pouze, a za druhý některý kanály odebírám jen tak pro strýčka příhodu a videa jsem z nich už delší dobu neviděl, takže jestli vůbec v té historii budou, tak někde děsně hluboko.. a kombinace těchto dvou skutečností mi nedělá tak nějak dobře :-/ :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam