• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    Já bohužel žádný Samsung nemám, takže se vám nepodívám, kam to schovali. Pokud to tam vůbec nechali :-). Leda zkusit v nastavení vyhledat "media player" nebo tak něco. Nebo aspoň "media". Pokud to tedy vůbec mají jako systémové nastavení - ve One UI to může být klidně vlastností Quick Panelu. Vůbec netuším, jak to mají organizované.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    JOHNY_G: Taky potvrzuji, že ani jeden postup na Samsung S10e není fukční..
    EASYDAN
    EASYDAN --- ---
    HOUMLES: vypadá to tak.. Zas tak hrozný to není, abych si psal script :)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    EASYDAN: jedno reseni je uplne zakazat, ale pak o to prijdes ikdyz to chces .. nebo ja to resim scriptem auomaticky tak, ze kdyz skoncim prehravani ve spotify tak to tu apku zabije a s ni i u notifikaci :)
    EASYDAN
    EASYDAN --- ---
    HOUMLES: souhlasím, se by se to mělo dát nastavit někde v systému, nicméně v s10e to nikde není :(
    zajímavé ale je, že když Spotify notifikace komplet zakážu, tak to tam není.
    každopádně díky vám za tip.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    JOHNY_G: prvni cast mas pravdu, ale ta druha bude asi dost zaviset na vyrobci telefonu a na verzi androida... treba v AOSP 11 tyhle moznosti standardne nejsou
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    Nevím, jestli jsem pochopil problém, ale zkusím to. Tyhle notifikace nevytváří jednotlivé přehrávače, ale systémová Media Session, takže ve Spotify to hledáte zbytečně. Můžete na ní podržet prst a přejít do nastavení, popř. jít do systémového nastavení zvuků a vibrací, dále do Media, a tam buď vypnout "Pin media player", resp. zapnout "Hide player when the media session has ended," v závislosti na verzi systému. Pak by to mělo po ukončení přehrávání samo zmizet.
    EASYDAN
    EASYDAN --- ---
    TEKKIT: mám to stejně, i když tam tu notifikaci od Spotify mám, v historii notifikaci to píše, že byla naposledy zobrazena před x hodinama, když jsem opravdu hudbu poslouchal :/
    EASYDAN
    EASYDAN --- ---
    TEKKIT: jo to funguje ale pak tam nemám ani notifikaci, když hudba hraje :D coz tam chci mít..
    a když selektivně nechám aktivní jen notifikace pro playback, tak to tam zase je pořád i když nic nehraje a i po restartu.. takže to tam můžu mít pořád nebo nikdy.
    i tak díky :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: a teď perlička na závěr. Když to rolovací menu otevřu, kliknu na 3 tečky - stavový panel - historie oznámení...TAK TEN SC TAM NENÍ!!!Takže jsem ten screenshot udělal jak, když to tam vůbec nebylo?:))
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    EASYDAN: klikni dole na "notification settings", potom dej "další" (nebo jak to anglicky máš) a podívej se zda jde u Spotify vypnout přepínačem...

    (já to mám u SC vypnutý a stejně to vyskakuje, nechápu)
    EASYDAN
    EASYDAN --- ---
    TEKKIT: mám to stejně se Spotify :/ kdyžtak dejte vědět, když někdo přijde na to, jak to dát pryč.

    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: jak kdyby ten SC posílal reklamu sám na sebe:)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    EXCITE: jj a přitom vše vypnutý a pozakazovaný...nechápu
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    TEKKIT: Aha! tak to tam mám koukám taky :) Tváří se to,jako když je SC momentálně otevřenej a jen jen stopnutej track.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    o nic nejde, prostě to vždycky prstíčkem odpálím doprava...ale trochu mně to sere:))
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: tohle jsem poslouchal asi před týdnem. Od té doby x restartů atd...Nevím co tomu přikazuje furt vyskakovat:/
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    EXCITE: tak není to na domovskou obrazovku ale objeví se to v rolovací liště viz scrreen. Tohle se tam objeví třeba 2-3x za den. Neví teda někdo kde zakázat aby to nedělalo?

    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    MCKIDNEY: Nema.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    MAKROUSEK: Koukni do nastaveni oznameni, asi to ma zakazane pro tuto zpravu.

    Muj tablet ma prilis staryu Android, ale pouzivam automaticke zapnuti power saving - to meni cele UI a vetsinou zabrani nahodnemu vypnuti.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam