• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    Znáte někdo postup, jak obejít zapomenutý zamykací "pattern"? Android 11, Redmi Note 10S...

    Bohužel ADB se k telefonu nepřipojí. Na gmail se odjinud přihlásit nedá, protože 2FA je na tom zamčeném telefonu.

    "Návody" na googlu jsou jen nefungující clickbaity...

    Je to telefon neteře, tak tam nemá nic zásadního, ale pořád si factory reset nechávám jako poslední řešení...
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    Já bohužel žádný Samsung nemám, takže se vám nepodívám, kam to schovali. Pokud to tam vůbec nechali :-). Leda zkusit v nastavení vyhledat "media player" nebo tak něco. Nebo aspoň "media". Pokud to tedy vůbec mají jako systémové nastavení - ve One UI to může být klidně vlastností Quick Panelu. Vůbec netuším, jak to mají organizované.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    JOHNY_G: Taky potvrzuji, že ani jeden postup na Samsung S10e není fukční..
    EASYDAN
    EASYDAN --- ---
    HOUMLES: vypadá to tak.. Zas tak hrozný to není, abych si psal script :)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    EASYDAN: jedno reseni je uplne zakazat, ale pak o to prijdes ikdyz to chces .. nebo ja to resim scriptem auomaticky tak, ze kdyz skoncim prehravani ve spotify tak to tu apku zabije a s ni i u notifikaci :)
    EASYDAN
    EASYDAN --- ---
    HOUMLES: souhlasím, se by se to mělo dát nastavit někde v systému, nicméně v s10e to nikde není :(
    zajímavé ale je, že když Spotify notifikace komplet zakážu, tak to tam není.
    každopádně díky vám za tip.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    JOHNY_G: prvni cast mas pravdu, ale ta druha bude asi dost zaviset na vyrobci telefonu a na verzi androida... treba v AOSP 11 tyhle moznosti standardne nejsou
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    Nevím, jestli jsem pochopil problém, ale zkusím to. Tyhle notifikace nevytváří jednotlivé přehrávače, ale systémová Media Session, takže ve Spotify to hledáte zbytečně. Můžete na ní podržet prst a přejít do nastavení, popř. jít do systémového nastavení zvuků a vibrací, dále do Media, a tam buď vypnout "Pin media player", resp. zapnout "Hide player when the media session has ended," v závislosti na verzi systému. Pak by to mělo po ukončení přehrávání samo zmizet.
    EASYDAN
    EASYDAN --- ---
    TEKKIT: mám to stejně, i když tam tu notifikaci od Spotify mám, v historii notifikaci to píše, že byla naposledy zobrazena před x hodinama, když jsem opravdu hudbu poslouchal :/
    EASYDAN
    EASYDAN --- ---
    TEKKIT: jo to funguje ale pak tam nemám ani notifikaci, když hudba hraje :D coz tam chci mít..
    a když selektivně nechám aktivní jen notifikace pro playback, tak to tam zase je pořád i když nic nehraje a i po restartu.. takže to tam můžu mít pořád nebo nikdy.
    i tak díky :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: a teď perlička na závěr. Když to rolovací menu otevřu, kliknu na 3 tečky - stavový panel - historie oznámení...TAK TEN SC TAM NENÍ!!!Takže jsem ten screenshot udělal jak, když to tam vůbec nebylo?:))
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    EASYDAN: klikni dole na "notification settings", potom dej "další" (nebo jak to anglicky máš) a podívej se zda jde u Spotify vypnout přepínačem...

    (já to mám u SC vypnutý a stejně to vyskakuje, nechápu)
    EASYDAN
    EASYDAN --- ---
    TEKKIT: mám to stejně se Spotify :/ kdyžtak dejte vědět, když někdo přijde na to, jak to dát pryč.

    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: jak kdyby ten SC posílal reklamu sám na sebe:)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    EXCITE: jj a přitom vše vypnutý a pozakazovaný...nechápu
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    TEKKIT: Aha! tak to tam mám koukám taky :) Tváří se to,jako když je SC momentálně otevřenej a jen jen stopnutej track.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    o nic nejde, prostě to vždycky prstíčkem odpálím doprava...ale trochu mně to sere:))
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: tohle jsem poslouchal asi před týdnem. Od té doby x restartů atd...Nevím co tomu přikazuje furt vyskakovat:/
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    EXCITE: tak není to na domovskou obrazovku ale objeví se to v rolovací liště viz scrreen. Tohle se tam objeví třeba 2-3x za den. Neví teda někdo kde zakázat aby to nedělalo?

    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    MCKIDNEY: Nema.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam