• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LEFTY: co připojit telefon kabelem a najít to podle přípony Total Commanderem, Zobrazit výsledek v panelu, no a pak to dáš zkopírovat?

    Případně AirDroid by možná mohl pomoci
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    símvás, je nějakej jednoduchej způsob, jak dostat z androidího telefonu via USB všechny soubory jednoho typu? Jde mi o to nepřijít o fotky z různých messengerů, které si aplikace ukládají lokálně všude možně. Nepotřebuju ukládat všechny možný apk minisoubory, na kterých mě většinou jednoduchej přenos přes windows průzkumníka zhavaruje (dlouhá cesta, nemonžost číst, bouřka nad Bermudama atd.)
    Klidně nějakou google app, která hodí files do jednoho zipu, kterej potom přenesu přes usb nebo nahraju do dropboxu, to je jedno.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    A je zase venku.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    Budu teď víc uklízet, tak jsem nainstaloval Ghost Commander. Na něco jsou lepší dva panely.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    Měl jsem solid, je hezký a dobře se ovládá, ale blblo mi kopírování velkých souborů (nízká rychlost, přerušení kopírovací)
    Total je hnusný jak noc, ale ovládání není tak hrozně a kopíruje mi líp
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    SUK: Fx-file manager. Na desktopu jsem sice fanda Tcmd ale na mobilu mu moc nefandim .
    E42
    E42 --- ---
    SUK: Ten Solid umí všechno i bez crcání s pluginama. A hlavně je od základu dělanej pro Android. Total i X-Plore podle mě nezapřou "domácí" platformy (Win resp. Symbian). Ale hodně dlouho jsem je neměl v ruce (nebylo potřeba).
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SUK: jako je pravda, že ten SMB plugin používám minimálně, protože VLC mi přes SMB přehraje co chci.
    SUK
    SUK --- ---
    Nejdriv zkusim TC - SMB plugin spis ne, to je zbytecne slozity, vystacim si s FTP popripade sFTP. Az me zacne stvat (na PC to nepatrilo mezi me oblibene FM), zkusim dalsi. Diky za tipy :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SUK: Total Commander s FTP a SMB pluginama
    E42
    E42 --- ---
    SUK:
    Solid Explorer File Manager - Apps on Google Play
    https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.solidexplorer2
    JIMX
    JIMX --- ---
    Tyjo, LG G8s, celkem uz starý model ... LG se navíc na mobily už vykašlalo ... a přesto mi právě dorazila aktualizace na Android 11
    SANTUS
    SANTUS --- ---
    Pripadne X-Plore (FTP server OK, stejne tak WiFi upload/download)

    X-plore File Manager - Apps on Google Play
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lonelycatgames.Xplore&hl=en&gl=US
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    SUK: total commander?
    ATAN
    ATAN --- ---
    SUK: total commander
    SUK
    SUK --- ---
    Doporuci nekdo nejaky rozumny filemanager? Doted jsem z lenosti pouzival erarni xiaomi, ale zasrali to reklamama shora dolu a asi to chce zmenu. Nemluve o tom, ze nevim, co ma co file manager tahat/uploadovat (nevim) desitky megabajtu kamsi po siti. Fakt ne.

    Jsem ochotnej prispet nejakej ten dolarek vyvojarum (max asi $10 USD, pak uz by to muselo byt neco fakt extra). Mam radsi spis light-weight software, nicmene v tomhle se integrovana podpora zip/7zip/rad/tar/xz/gz/whatever urcite hodi, stejne tak podpora (S)FTP(S) (kdyz to bude umet fungovat jako ftp server, ideal).

    Dank!
    HANZO
    HANZO --- ---
    Nemáte někdo tip na šikovnou aplikaci pro správu PDF? Něco ve stylu Google pay? Kam bych si nahrál třeba zelený karty a nemusel je mít někde v nějaký složce a proklikaval se k nim?
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    ❤️❤️❤️

    Retractable Camera | OPPO INNO DAY 2021
    https://www.youtube.com/watch?v=zIGJW6foCEI
    JIMX
    JIMX --- ---
    ERGOSUM: mám holt jiný usecase, který by stahování zbytečně silně zesložiťovalo ... i z toho důvodu mám YT premium
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    JIMX: Já běžně, když na to budu ještě koukat. ;-)
    Kdo by si to pamatoval a stahoval znovu. A když chci, dám to na comp a monitor. Mazání nezdržuje. :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam