• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    DUCATIMONSTER: Co treba Samsung Galaxy A52s 5G ?

    Samsung Galaxy A52s 5G - Full phone specifications
    https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_a52s_5g-11039.php

    Chtel bych nejmene: OLED, 5G, stereo repro, bezdrat nabijeni, slusnou alespon tu beznou kamerku, slusnou selfie kamerku na video calls, co nejlepsi Gorilla Glass.

    Z toho mi tady chybi asi jen to bezdrat nabijeni a GG jen 5... coz za 10k neni zas tak hrozne score.

    Pripadne pokud bys prihodil par kacek nebo koupil bez DPH:

    Samsung Galaxy S20 FE 5G

    Samsung Galaxy S20 FE 5G - Full phone specifications
    https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s20_fe_5g-10377.php
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Google pixel 4a :-)
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Ahoj, co teď koupit za android telefon za 10 000? Díky
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Přestalo to dělat. Každopádně o víkendu několikrát za den, od té doby zatím nic. Snad to bude OK, kdyby se to ještě jednou opakovalo, zkusím factory reset. Díky
    C8400
    C8400 --- ---
    JEREMIUS: Zkus factory reset. Případně flashnout nový firmware, pokud si na to troufneš. To, že občas naběhne a občas ne spíš poukazuje na to, že to je nějaká softwarová záležitost na úrovni OS.
    VITECH
    VITECH --- ---
    ahoj, není tu náhodou někdo, kdo dělá/dělal icon pack pro android?
    BOAR
    BOAR --- ---
    JEREMIUS: nenatekla ti voda do hw tlačítek?
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Samovolně a neustále dokola se mi restartuje Xiaomi Redmi note 9 pro.
    Už se mi to stalo potřetí za týden, týden a půl. Najednou sám od sebe se telefon zrestartuje, dostane se jen na úvodní obrazovku, kde je "Redmi a dole Powered by android", zavibruje a zase se zrestartuje a takhle pořád dokola. Zjistil jsem, že pomocí tlačítek Pwr a Volume down to dokážu dostat do safe modu, pak zrestartuju a zase vše naběhne. Tentokrát to dokonce zůstalo zamrzlé do obrazovce "Fastboot" a dál jsem se nedostal. Ale když jsem to pak zrestartoval, zase naběhl.
    Pomůže na to factory reset, má cenu to zkoušet? Nebo je to znamení, že telefon jde do kytek po HW stránce?
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    MARTIK: Nezarizl. obcas pouziju a co si pamatuji tak to vždy fungovalo dobře.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MARTIK: nn, je to skvělej nástroj, jen škoda že v cz nefunguje v Google assistentu jako default apka na seznamy
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    BASIK:
    HULIK:
    BUCCI: díky. Zkusím. Já měl pocit, že Google ten Keep zařízl, ale zjevně ne.
    E42
    E42 --- ---
    KELDA: Jo to je ta kachna. Viz něčí korekce v diskuzi:
    "Jiří_cz, 24. 8. 2021, 18:56
    Autor tohoto článku by si měl prvni ověřit správnost tvrzení, než něco vypustí do světa. Google neukon"uje integrovanou aplikaci Android Auto, ale ukončuje aplikaci "Android Auto for phone screens"! To je ta aplikace, která vám z mobilu udělá vzhled Android Auta. A tato aplikace bude integrovaná do Google Asistenta. Takže článek je zavádějí a nepravdivý."
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MARTIK: Google Keep (používám)
    HULIK
    HULIK --- ---
    MARTIK: Ahoj, teď jsem zkusil Poznámky Keep od Googlu. Nastavil jsem textovou poznámku a upozornění na určitou zastávkou autobusu. Fungovalo to, poznámka přišla když jsem na zastávce asi 3 minuty čekal na bus. Takže chvilku to trvalo, ale fungovalo :-)
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    MARTIK: aplikace PlanMe to měla
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    BUNDA: Mne by stačilo "žárovka ty debílku, nebo sem chceš jet znova?":))
    BASIK
    BASIK --- ---
    MARTIK: Keep od googlu umi notifikaci na misto. Nezkousel jsem, ale nevidim duvod, aby to nefungovalo :)
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    TEKKIT: tak třeba appka AutomatIt umí něco spouštět na základě lokace či připojení ke konkrétní WiFi apod. takže pak už na to navázat jen ty upomínky.. Já tam měl třeba namluvený vzkazy jako: Vítej v práci, jsem domáá .)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    MARTIK: Kamaráde pokud to existuje tak změníš můj život!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam