• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Známej si zničil displej na poco 1 a potřeboval by z toho vytáhnout fotky. Bohuzel na displeji nejde potvrdit přenos souborů . Je nějaká jednoduchá metoda , jak to udělat? Napadá mě zkusit tam nahrát aplikaci airdroid z Google krámu , ktery bych si otevřel na pc. Nebo existuje nějaká redukce , která by umožnila zároveň připojit klávesnici/myš i počítač ?Díky za nasmerovani
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    ADM: Jenom hádám, ale nejde o SIM ke stejnému číslu a jenom na data? O tom jsem už četl.
    ADM
    ADM --- ---
    ZBYNEK: jedna se o prepaid eSIM pro cestovani, u ni vyslovene uvadi, ze nema cislo, jen data. ok beru to teda tak, ze by to melo fungovat samostatne, i bez roamingovy sim
    KELDA
    KELDA --- ---
    BASIK: tak sorry ... Lepší nevedet
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    ADM: (e)SIM má vždycky číslo, služby aktivované u operátora nezáleží na druhu použité SIM
    BASIK
    BASIK --- ---
    KELDA: Prasklinu potvrzuju, do dneska sem o ni nevedel :D dik, reklamovat nebudu, pro me nema na nic vliv.
    ADM
    ADM --- ---
    teoreticky dotaz, mozna nekdo vi - pokud budu mit pouze datovou eSIM (bez cisla), bude to fungovat?
    KELDA
    KELDA --- ---
    Koupi mobilu Pixel 4a bychom si teď rozmysleli. Proč?
    https://www.svetandroida.cz/google-pixel-4a-prasklina/

    Nějaká zkušenost?
    KEJML
    KEJML --- ---
    RATTKIN: Já koupil zrovna Pixel 4a z Mediamarktu přes http://www.znemecka.eu/ , podobných sirén existuje několik
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    BASIK: díky za tip, už i bez akce je to lepší než v česku. Ale vidím tam "Leider keine Lieferung möglich" to znamená, že se pro to musí jet? Do Hornu to mám 1.5 hodiny, to by za to stálo, ale možná znáš fígl
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    MAKROUSEK: Tak sam jsem si vyresil - aplikace Better Open With vraci zpatky moznosti pro otevreni.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    Dotaz k Androidu 12. Nacpal se mi do meho Samsungu a zmenil to, ze streaming video linky z aplikaci se nyni otevitari v browseru namisto v MX Playeru. Pekna votrava. Da se to nejak zmenit?
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    BASIK: Až teď jsem si všiml, žes vyšší cenu přiznal hned v prvnim příspěvku, to pardon, to jsem přehlídl. Jinak ano, Samsungy v podstatě nemá smysl kupovat, pokud to není řada M nebo S.
    BASIK
    BASIK --- ---
    GEKONZPRAHY: Jsem si vedom no, ja jen ze sem si prosel stejnym vyberem, poridil jsem telefon od Samsungu v tyhle cene... A stal za hovno. Byl kompromisni ve vsem krome ty ceny. Tak mi prijde lepsi holt trochu priplatit a mit zarizeni, ktery odpovida vsem parametrum. Stejne tak bych moh rozporovat doporuceni na 180gramovej telefon, pokud nekdo ma podminku lehkej... (navic nereaguju na PECU, btw)
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    BASIK: Jasně, jenom dvakrát pod sebou PECA napsal, že musí stát do 6k, tak chápu, že bylo jednoduchý ten požadavek přehlídnout.
    BASIK
    BASIK --- ---
    RATTKIN: Mediamarkt, maj tam celkem pravidelne slevy na 315 Eur, takze cca 7.6k ted.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    BASIK: prosím kde kupuješ Pixel 4a?
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    KELDA: popletl jsem si tyhle dva servery .) PECA: díky, za opravu.
    BASIK
    BASIK --- ---
    KELDA: Nejlepsi asi udelat kompromis v cene :) Pixel 4a, vsechny parametry jinak splnuje. V nemecku za osm tisic s plnou zarukou.
    PECA
    PECA --- ---
    KELDA: Myslím, že tenhle web se specializuje na hodnocení foťáků v mobilech: https://www.dxomark.com/category/mobile-reviews/

    Jinak já bych docela hodně uvítal něco jako feature phone, lépe asi variantu s KaiOS či přímo osekaným Androidem, ale...
    - trochu slušné provedení, jako bývaly dřívější lepší mobily před příchodem smartphounů
    - kompletní sync s google účtem (kontakty, kalendář, e-mail)
    - solidní foťák, žádnej 2 mpx šit

    Prostě něco do kapsy na cesty s týdenní výdrží a takovým relativně malým (2,5 až 3 palce max) displejem. Jenže na to je asi malý trh,když nikdo nic podobného nedělá :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam