• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    DUCATIMONSTER: a proč to neodeslat na Google drive a pak z PC přesunout z GDrive?
    ADM
    ADM --- ---
    ERGOSUM: jde datovou prepaid esim od airalo.com, v podstate jsem to vyzkousel, ale mel jsem tam zaroven i fyzickou sim v roamingu.
    jen me to zaujalo jako myslenka nemit telefonni cislo, a presto vyuzivat vyhod mobilu (telefonovat muzes pres ruzny komunikatory), ale na ty esim realne jak rika ZBYNEK nejaky cislo bude, akorat ty se ho nedozvis, a odchozi hovory budou blokovany
    SUK
    SUK --- ---
    HELVETE: Xiaomi to neumi. Nekupovat.
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    DUCATIMONSTER: potřebuje něco jako tento kabel https://www.hadex.cz/d345a-redukce-mhl---hdmi--usb-type-c-2-m/ a projektor co umí MHL a po připojení si poradí často ovladačem projektoru, ideální je projektor s možností ovládání dotekem (interaktivní tabule třeba). MHL HDMI umělá většina telefonů, které jsem měl poslední dobou v ruce
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    SMOKY: Jj
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    jeste je moznost tam dat novej displej
    SUK
    SUK --- ---
    DUCATIMONSTER: Tak pak uz leda jestli jde neco udelat pomoci fastboot.
    PECA
    PECA --- ---
    DUCATIMONSTER: Tak ještě je šance, když se to připojí k PC, na tom PC bývá vidět připojená mobil podobně jako flash disk. Pokud ne, tak asi opravdu smůla.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    SUK: Na displeji nevidí nic. Smůla
    SUK
    SUK --- ---
    TOOMIX: Nevim jak tohle konkretni Xiaomi, nicmene treba moje Note9Pro vubec UMS neregistruje. Mys nicmene funguje.
    SUK
    SUK --- ---
    DUCATIMONSTER: Na displej vidi? Jestli ano, standardni redukce C -> A(F), pripojit mys, povolit ADB a tahat pres kabel. Nebo treba nainstalovat cokoliv a prenest soubory pres wifi.

    Pokud na displej nevidi a nema povolene ADB z drivejska, tak asi docela smula...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DUCATIMONSTER: možná by šlo tam připojit USB hub s flashkou a myší, ptípadně zkusit napárovat bluetooth myš, pokud má ten telefon zaplé bluetooth
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    TOOMIX: No jo , ale musi to byt preci zaroven i pripojene k pc.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DUCATIMONSTER: USB OTG kabel a připojit myš
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Známej si zničil displej na poco 1 a potřeboval by z toho vytáhnout fotky. Bohuzel na displeji nejde potvrdit přenos souborů . Je nějaká jednoduchá metoda , jak to udělat? Napadá mě zkusit tam nahrát aplikaci airdroid z Google krámu , ktery bych si otevřel na pc. Nebo existuje nějaká redukce , která by umožnila zároveň připojit klávesnici/myš i počítač ?Díky za nasmerovani
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    ADM: Jenom hádám, ale nejde o SIM ke stejnému číslu a jenom na data? O tom jsem už četl.
    ADM
    ADM --- ---
    ZBYNEK: jedna se o prepaid eSIM pro cestovani, u ni vyslovene uvadi, ze nema cislo, jen data. ok beru to teda tak, ze by to melo fungovat samostatne, i bez roamingovy sim
    KELDA
    KELDA --- ---
    BASIK: tak sorry ... Lepší nevedet
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    ADM: (e)SIM má vždycky číslo, služby aktivované u operátora nezáleží na druhu použité SIM
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam