• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Omlouvam se, ze asi objevuji objevene.

    Pripojil jsem si k tabletu BT mys a je to super. Funguje to vcetne back/forward tlačítek - Logitech.
    E42
    E42 --- ---
    PETRPEDROS: Má ten launcher nějaký app drawer (seznam všech aplikací, ze kterého jdou spustit)? Pokud ne, tak všechny aplikace prostě musíš mít na ploše. Má to tak třeba MIUI (i když tam už v nových verzích jde app drawer zapnout).
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Ahoj, bojuju s Lenovo tabletem. Kdy mám na ploše ikony a když tu ikonu chci smazat (ne odinstalovat aplikaci) tak nemohu najít nabídku jak... Nemáte někdo lenovo tablet?
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    KOLCON: vidis, to by asi nemuselo :) to bude asi nejjednodussi, ale nejak me to nenapadlo
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    ZORBEN: A musí to běžet na tvém účtu?
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    Nevite nekdo, jak zrusit zasilani 2FA vyzev pro jedno konkretni zarizeni?
    Mam doma tablet, pripojenej ke svymu google uctu, ale bezi na nem home assistant aplikace a nechci, aby se tam zobrazovaly vyzvy ze jsem se nekde prihlasil (to chci potvrzovat na telefonu). v napovede google ctu, ze kde nechci vyzvy, tak se mam odhlasti, ale zas bych tam asi nemohl delat aktualizace ani nic dalsiho, tak nevim jestli to je to co chci)
    Koukal jsem ze aplikace ktera vyskoci s tou vyzvou je "Sluzby Google Play" a i kdyz jsem ji v nastaveni zablokoval co slo, tak stejne porad otravuje
    V nastaveni google ani nikde nevidim moznost aby byla vychozi 2FA aplikaci google authenticator...

    Přihlašování pomocí výzev od Googlu - Android - Nápověda Účet Google
    https://support.google.com/accounts/answer/7026266?hl=cs#zippy=%2Cukon%C4%8Den%C3%AD-p%C5%99%C3%ADjmu-v%C3%BDzev

    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    GEKONZPRAHY: Gratuluji k paradni akvizici, pane 🙂

    Ja jen v cerne, jsem nudny patron ☺️
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    LAUNCHER: Nakonec jsem to stornoval... a objednal Ultra. V bílý. Změna je život a bílej telefon jsem nikdy neměl :)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    GEKONZPRAHY: Taky jsi jeden ze 3 lidi, kteri me maji se Samsungem na svědomí 🙂
    JIMX
    JIMX --- ---
    GEKONZPRAHY: neprijde mi, ze by tam neco takovyho mel ... zkusim se na to jeste podivat ... budou ty aplikace videt nekde primo v hodinkach v nastaveni a nebo v ty samsung appce?
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    JIMX: Nějaká third party appka? Já měl Watch 3 a určitě stock appky nic tak hroznýho nežraly, a update by asi stahovaly jen přes wifi a pochybuju že každej měsíc.


    LAUNCHER: Předobjednán 22+ 256, těšim se hrozně :)
    JIMX
    JIMX --- ---
    Tchan ma nejaky Samsung Galaxy Watch hodinky, propojeny s mobilem a zjistili jsme, ze sosaj furt celkem velky objemy dat ... za mesic natece do ty nejaky samsung wearable appky asi 0,5GB ... na mobilnim pripojeni ... netušíte, co by to mohlo delat? Zatim jsem to vyresil tak, ze jsem zakazal ty appce pouzivat mobilni data, ale pak to zase nebude asi uplne idealne zobrazovat treba počasí ..
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    ❤️

    Samsung Galaxy S22, S21, and more will get four years of OS updates! - SamMobile
    https://www.sammobile.com/news/samsung-galaxy-s22-s21-and-more-get-four-years-of-os-updates/
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    Samsung Galaxy Unpacked February 2022: Livestream
    https://youtu.be/KpTBm_fg-Wk
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Jdu zkusit stesti se Samsungem. Trosku se tesim (stylus) a trosku se bojim (OS) 😅

    Mam predobjednavku na Samsung.com/cz, uvidíme kdy dorazi do CR ⌚
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JIMX: moje auto nenapájí pořád, problém je ale jinde: tu powerbanku mám proto, protože ten xiaomi, když je napájen z něčeho, co se vypíná a zapíná, tak to blbne a někdy se zapne do párovacího režimu, někdy se nezapne vůbec atd. Věř mi, kromě koupě novyho blth receiveru (což se mi nechce) není jiná možnost, proto to řeším domácím úkolem, jak to vyřešit inside android :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOHNY_G: není mi asi přáno, poslední verze :)

    https://okamihu.cz/tmp/bohuzel_muj_to_tam_nema.jpg
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    A na starém Peugeotu 306 jste si to mohli vybrat uživatelsky, podle toho, do jaké polohy jste zapojili pojistku. Mor na každého, kdo to nenabízí! :-) Jako fakt jsem nepochopil, jak si má běžný uživatel zapojit třeba palubní kameru, aby na ni nezapomínal. Ale to už jsme trochu utekli :-D.
    SPM
    SPM --- ---
    JIMX: Jak kde, mne se vypina i ta zasuvka v kufru, na dalsim aute doma jsou obe zapnuty permanentne...
    JIMX
    JIMX --- ---
    BUNDA: aha, vidíš to, teď mi došlo, že asi ta zásuvka vepředu se vypíná, ta v kufru zůstává zaplá :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam