• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    LAUNCHER: Tak já chtěl telefon tak do 7 tisíc.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    PETGRIDUS: Domnivam se, ze mas vetsi telefon nez nektere premiove telefony:

    Samsung S22: 146 x 70.6 x 7.6 mm (5.75 x 2.78 x 0.30 in)

    Samsung Xcover 5: 147.1 x 71.6 x 9.2 mm (5.79 x 2.82 x 0.36 in)

    Zdroj:

    Samsung Galaxy S22 5G - Full phone specifications
    https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s22_5g-11253.php

    Samsung Galaxy Xcover 5 - Full phone specifications
    https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_xcover_5-10718.php
    KELDA
    KELDA --- ---
    Chcete malý telefon s Androidem? Nejste sami. Zapojte se do petice, za kterou stojí ex-šéf hodinek Pebble – MobilMania.cz
    https://m.mobilmania.zive.cz/clanky/chcete-maly-telefon-s-androidem-nejste-sami-zapojte-se-do-petice-za-kterou-stoji-ex-sef-hodinek-pebble/sc-3-a-1355091/

    Že by? Otázkou je jen cena .... Mám s10e a beru to jako super kombinace velikosti a Hw. I když bych u něj viděl lepší baterku a foťák ale dávat za něj 18 tis bych tedy nechtěl.
    No cesta každopádně pracná. I ta generace co má místo telefonu skoro tablet z toho jednou vyroste :)
    KELDA
    KELDA --- ---
    JIMX: JoJo je trochu mimo. Podle radaru se k nám hnal skoro orkán a Klára to vyhodnotila jako jasné nebe bez mraku
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    NEON5: Hm, to právě potřebuju. Nemusí to mít vlastní cloud, ale aby to třeba umělo sosat z DropBoxu, Google Drivu nebo tak

    E42: Aha, díky, jdu na to mrknout
    E42
    E42 --- ---
    JEREMIUS: Myslím, že standardní (Google) Play Books tohle všechno zvládají.
    NEON5
    NEON5 --- ---
    Já mám moon+ reader pro, ale tu cloud funkcionalitu nemá, zbytek jo
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Doporučíte aplikaci na čtení knih? Aby to zvládalo různé formáty a abych mohl někam nahrát třeba PDF a pak čist na mobilu a pak plynuje pokračovat třeba na PC a pak zase na mobilu. A kdyby to umělo i číst (text to speech) v CZ i EN, byla by to bomba. Určitě bych něco dokázal vygooglovat, ale spíš mě zajímá vaše otestované doporučení. Předem děkuji
    E42
    E42 --- ---
    To je myslím dané charakterem těhle bleskových bouřek. Modely dokážou předpovědět, že se v nějaké době budou tvořit, ale nemohou je předpovědět pro konkrétní místo a čas.
    SPM
    SPM --- ---
    JIMX: ono asi nejenom klara, já se včera koukl na pocasi.cz, nikde ani kapka a šel jsem zalít zahradu... (možná jsem to přivolal tím :-D )
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    JIMX: Mimo byla už kdysi když jsem pouzival. Používám appku CHMI, ta celkem sedi dobře
    JIMX
    JIMX --- ---
    Pouzivate nekdo na pocasi Klaru? Posledni dobou mi prijde, ze je co se tyce hlavne deste uplne mimo ... ted se nam tu treba prohnala bourka a podle Klary ani kapka ...
    KORDA
    KORDA --- ---
    EXCITE: No jasně :) I obě přidaná do Google účtu.
    SYKES
    SYKES --- ---
    KEJML: hmm, takže se mi telefon asi občas jaksi "sám" probere, nebo si myslí že se sám probral, a ukáže tuhle zjednodušenou "spící" variantu. Asi jo :) Tak díky za pomoc s dešifrováním kde se co děje :)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Zásadní, aby na tom co nejlépe běželo programování pro děcka ve Scratch. Jestli obecně není dobrý nápad provoz Scratch na Chromebooku, tak pls říct 🙂
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Tipy na Chromebook pls? OLED, stylus - nemusí být dokonalá podpora, ale alespon nějak. Čím větší úhlopříčka, tím lepší.
    KEJML
    KEJML --- ---
    SYKES: Používám always on display, čili vidím hodiny (a případně notifikace) na telefonu pořád
    SYKES
    SYKES --- ---
    KEJML: aha, to zní zajímavě. Tapety nepoužívám, takže tenhle rozdíl nevidím... jen mi prosím řekni, jak zobrazím něco na, jak říkáš, "vypnutém" displeji? Mám pocit, že obé jsem viděl po poklepání na obrazovku...
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    KORDA: Máš obě zařízení v jedné wifi síti?
    KEJML
    KEJML --- ---
    SYKES: Mám taky Pixel 4a a na "vypnutém" displayi mám pokud vím vždycky to tenké písmo, které máš vlevo. Na tučné se mi mění, když display rozsvítím poklepaním nebo stisknutím zamykacího tlačítko, ale s tím se mi samozřejmě zobrazí i tapeta a hodiny se vybarví
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam