• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    JIMX: dá se stáhnout google play apk
    JIMX
    JIMX --- ---
    Dostal jsem do ruky Samsung M13, prodejce tam pry nainstaloval nějaký aplikace, coz je fakt, jsou tam mapy.cz, viber a nejaky dalsi ... ale uplne tak chybi google play a z webu mi to nejde nainstalovat, protoze mi to hlasi, ze se mam v google play nejdriv prihlasit k uctu ... coz nemuzu, kdyz nemam google play ... wtf?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Ono jsou to 2 sluzby a zalezi na jejich implementaci. Snazim se vzpomenout na ten program co regulovar notifikace, ale uz jsem to zapomnel. Vzal notifikaci a pak ji presmeroval na zaklade pravidel zpet. Dokazal to po netu i synchronizovat s PC.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: omlouvám se :D
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: Ja to používal hodně v práci a trochu mu to blblo vždycky.

    Třeba zprava přišla na komp a asi za minutu pipla notifikace na mobilu atd...a myslím že i to co popisujes

    Ale uvědomil jsem si to až teď duky tobe
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    a jeste jeden dotaz: nedeje se prosim posledni dobou nekomu s S21 to, ze kdyz ma na pocitaci whatsapp, tam si precte neprectenou zpravu, tak klidne jeste pul hodiny ta zprava visi na notifikacni liste na mobilu? driv se to nedelo, v okamziku, jak sem se na ni podival na whatsapp.web, tak z androidu zmizela....Sync mam zapnuty.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    existuje na android nejaky agregator notifikaci z vsemoznejch messengeru a komunikatoru?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    AVATAR: Zablokovat automaticke aktualizace pro tu appku?

    Napadlo me jeste modlit se, ze tvoje stiznost se dostane pres hordy posluhovacu a opravi, ale pak jsem se probudil.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Ahoj, uz leta posloucham ebooky pres tts. Ted se mi zacala dit takova nemila vec, ze mi nejde nastavit rychlost predcitani. Slidebar funguje v rozsahu 20+ (az na 20 se predcitani zrychli), zmena na nizsi hodnotu zpusobi, ze je predcitani na rychlosti 10.

    Prisel jsem na zpusob, jak to "opravit". Pred pouzitim pokazde musim odinstalovat (aktualizace) aplikace Hlsové služby google (speech services). Pak slider funguje korektne.

    Jen to musim kazdej den opakovat, coz je opruz. Naka rada?
    ASYMETRIC
    ASYMETRIC --- ---
    SKAUT: Tam mám na výběr spoustu možností, ale ty sluchátka tam nejsou. Když je vypnu/zapnu, tak se tam opět objeví.
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    ASYMETRIC: A v oznamovací liště kde je přehrávač, vlevo bývá kam to posílá zvuk, tam to neprehodi vystup zvuku?
    ASYMETRIC
    ASYMETRIC --- ---
    E42: Ano, zkoušel. Jediné, co pomůže, je vypnout/zapnout BT v Androidu nebo je zastrčit a pak znovu vyndat z pouzdra.
    E42
    E42 --- ---
    ASYMETRIC: Zkoušel jsi je aktivovat spuštěním přehrávání hudby přímo z nich (a ne z telefonu) dvojklepem na sluchátko, nebo jak se to zrovna u těhle dělá?
    ASYMETRIC
    ASYMETRIC --- ---
    Nevěděli byste, v čem by mohl být problém? Android 12, Pixel 4XL a sluchátka Huawei Freebuds 4. Sluchátka se standardně připojí a fungují jak na hovory, tak na hudbu/video. V nastavení BT je vidět "Aktivní". Pak ale vypnu hudbu/video a po nějaké době je opět spustím. Hudba/video ale začne hrát z reproduktoru. Když se podívám do nastavení, tak sluchátka jsou připojena, ale zmizelo "Aktivní". Nikde není žádná možnost je znovu "zaktivnit". Pokud mi někdo v této chvíli zavolá, hovor funguje normálně přes sluchátka. Po skončení hovoru znovu zkouším spustit hudbu/video, ale zvuk jde stále z reproduktoru. Pokud si v nastavení zvuku chci vybrat, které zařízení má hudbu přehrávat, sluchátka tam vůbec nejsou i když v nastavení BT jsou připojena a hovory přes ně fungují.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    RATTKIN:
    Tohle je výsledek. Ale ta ikonka byla fakt otravná.

    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    GLOBETROTTER: aby to nebyl hack jak obejít app limity androidu-když to vypneš, nebude se ukončovat?
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    E42: Díky!
    E42
    E42 --- ---
    GLOBETROTTER: In the Pixel 5a5g Android 12: settings/Accessibility/Avast Cleanup/Avast Cleanup Shortcut/OFF.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    Avast mi vyrobil na displayi telefonu ikonku,kterou sice mohu posouvat a částečně skrýt,ale i tak je to velmi otravné, není průhledná a ani se přes ní nedá klikat na to,co je pod ní. Je naprosto k ničemu, nemá žádnou funkci. Nemáte někdo tip,jak se toho zbavit (a nemyslím tím odinstalování Avastu, ten mám placený hlavně kvůli pískovišti na noťasu a nechce se mi ho měnit).
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    JIMX: jestli ti jde o estetično, tak fakt stačí to vystřihnout rovně/do požadovaného tvaru (klidně aby to zakrývalo jenom tu ledku a vypadá to prostě dobře
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam