• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    JIMX
    JIMX --- ---
    MCKIDNEY: muj telefon to neni a je mi to jedno :-)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    JIMX: Prodaval to prodejce jako hlavolam? To bych vyresetoval uz jenom protoze neduveruji nekomu kdo zakazuje play store potom co nainstaluje appky.
    JIMX
    JIMX --- ---
    Tak on ten google play byl jenom deaktivovanej ...
    JIMX
    JIMX --- ---
    MCKIDNEY: google account tam pridany mam, v settings ho vidim ... ale kdyz zkusim pres browser otevrit google play a nainstalovat google play, tak mi to pise to, co jsem psal nize ...
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    JIMX: Zkousel jsi account pridat primo pres settings?

    How do I set up my Google account on my Samsung Galaxy device? | Samsung UK
    https://www.samsung.com/uk/support/mobile-devices/how-do-i-set-up-my-google-account-on-my-samsung-galaxy-device/
    JIMX
    JIMX --- ---
    Diky za info, full reset delat nebudu... zkusim ten postup pres Samsung account ...
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    JIMX: To je normalni, udelej full reset a ono te to provede nutnymi kroky.

    Samsung nabizi telefony bez google a proto na zacatku se prihlasis do Samsung uctu a pak teprve do Google uctu.

    To ze google ucet je vyzadovan pro google play je lez Google (on funguje na pozadi normalne), ale jenom ti nedovoli instalovat si aplikace sam.

    Protoze si dostal telefon uz predinstalovany nekym, tak pouze preskocil tento krok.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    JIMX: dá se stáhnout google play apk
    JIMX
    JIMX --- ---
    Dostal jsem do ruky Samsung M13, prodejce tam pry nainstaloval nějaký aplikace, coz je fakt, jsou tam mapy.cz, viber a nejaky dalsi ... ale uplne tak chybi google play a z webu mi to nejde nainstalovat, protoze mi to hlasi, ze se mam v google play nejdriv prihlasit k uctu ... coz nemuzu, kdyz nemam google play ... wtf?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Ono jsou to 2 sluzby a zalezi na jejich implementaci. Snazim se vzpomenout na ten program co regulovar notifikace, ale uz jsem to zapomnel. Vzal notifikaci a pak ji presmeroval na zaklade pravidel zpet. Dokazal to po netu i synchronizovat s PC.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: omlouvám se :D
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: Ja to používal hodně v práci a trochu mu to blblo vždycky.

    Třeba zprava přišla na komp a asi za minutu pipla notifikace na mobilu atd...a myslím že i to co popisujes

    Ale uvědomil jsem si to až teď duky tobe
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    a jeste jeden dotaz: nedeje se prosim posledni dobou nekomu s S21 to, ze kdyz ma na pocitaci whatsapp, tam si precte neprectenou zpravu, tak klidne jeste pul hodiny ta zprava visi na notifikacni liste na mobilu? driv se to nedelo, v okamziku, jak sem se na ni podival na whatsapp.web, tak z androidu zmizela....Sync mam zapnuty.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    existuje na android nejaky agregator notifikaci z vsemoznejch messengeru a komunikatoru?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    AVATAR: Zablokovat automaticke aktualizace pro tu appku?

    Napadlo me jeste modlit se, ze tvoje stiznost se dostane pres hordy posluhovacu a opravi, ale pak jsem se probudil.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Ahoj, uz leta posloucham ebooky pres tts. Ted se mi zacala dit takova nemila vec, ze mi nejde nastavit rychlost predcitani. Slidebar funguje v rozsahu 20+ (az na 20 se predcitani zrychli), zmena na nizsi hodnotu zpusobi, ze je predcitani na rychlosti 10.

    Prisel jsem na zpusob, jak to "opravit". Pred pouzitim pokazde musim odinstalovat (aktualizace) aplikace Hlsové služby google (speech services). Pak slider funguje korektne.

    Jen to musim kazdej den opakovat, coz je opruz. Naka rada?
    ASYMETRIC
    ASYMETRIC --- ---
    SKAUT: Tam mám na výběr spoustu možností, ale ty sluchátka tam nejsou. Když je vypnu/zapnu, tak se tam opět objeví.
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    ASYMETRIC: A v oznamovací liště kde je přehrávač, vlevo bývá kam to posílá zvuk, tam to neprehodi vystup zvuku?
    ASYMETRIC
    ASYMETRIC --- ---
    E42: Ano, zkoušel. Jediné, co pomůže, je vypnout/zapnout BT v Androidu nebo je zastrčit a pak znovu vyndat z pouzdra.
    E42
    E42 --- ---
    ASYMETRIC: Zkoušel jsi je aktivovat spuštěním přehrávání hudby přímo z nich (a ne z telefonu) dvojklepem na sluchátko, nebo jak se to zrovna u těhle dělá?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam