• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    NECROMAN: Rozumime si, ze:

    1) Leckde Te do 5G site nepusti operator, protoze nemas certfikaci?
    2) Leckde to dost zlobi, protoze se to nepoladilo viz #1.

    Ostatne je to videt i v te diskuzi pod tim...

    PS: Ono i s tim rootem bych byl opatrny a treba pro me je to z pracovnich duvodu no-go.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    SUK: Mas dual standby, nebo dual active? Zavolej si ze SIM1 na SIM2. Pokud se nedovolas, tak mas pouze dual standby a neni co resit.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Tady je jinak návod na XDA, jak zapnout VoLTE a 5G na rootnutém Pixelu 6 (Pro)
    How To Guide - Activate 5G on non-5G Country | XDA Forums
    https://forum.xda-developers.com/t/activate-5g-on-non-5g-country.4457071/
    SUK
    SUK --- ---
    ADM: Myslim tim presne tohle - ikonka VoLTE. Nijak zvlast jsem po tom nepatral, vesmes me to neobtezuje a neomezuje...
    ADM
    ADM --- ---
    SUK: zalezi co myslis tim "hlasi volte", operatori vetsinou do svych telefonu davaji do horniho status baru indikacni ikonku volte, ale neni to pravidlo a nekde to zjistit jednoduchym zpusobem proste nejde
    SUK
    SUK --- ---
    LAUNCHER: Jeste me napada, zda roli nehraje dual-SIM (volam pres ne-datovou)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    SUK: Vubec me to neprekvapuje, co je mi znamo: 1) Na leckterem telefonu to zlobi. 2) Jestli zrovna nemas na LTE dost kapacity, tak stejne smolik.
    SUK
    SUK --- ---
    LAUNCHER: Telefon mi sice hlasi VoLTE, ale i tak jsem behem hovoru bez dat.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---

    5G a VoLTE

    34 hlasy od 34 respondentů

    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    JIMX: Na LTE jak pises. Na 5G to není potřeba. Pokud nemáš ani jedno, data spadnou.
    JIMX
    JIMX --- ---
    A není VoLTE taky dobrý k tomu, aby mi nespadl internet, když telefonuju? ... nebo si to s něčím pletu?
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    ARIAEL: Zároveň nemít VoLTE a zaroven nemít 5G je pro mě nepoužitelné. Běžně mi lidé volají a abych jim pomohl, musím mít data. YMMV.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    LAUNCHER: No Volte moc velkej zazrak neni, protoze tam kde neni dost signal pro volani a prepinalo by se na volte uz davno neni ani LTE. A mimo mesta je lte jenom sen...
    VoWIFI uz je hodne pouzitelny, ale zase malokdo to ma. Protoze naopak kdyz jsi uvnitr budou kde je obvykle nahovno signal tak zase obvykle mas wifi...
    A 5G? Nejak si nejsem jisty kolik ze gigabitu za vterinu potrebuju pri prochazce v lese nebo na Karlovo moste...
    Ale vzhledem k tomu ze za mesic celkove spotrebuju nejakych 60-70 GB, tak si myslim ze to nejak preziju i bez tezkyho traumatu :)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    LAUNCHER: Google tenhle mesic bude uvolnovat rozsireni podpory Volte o spousty dalsich opearatoru - i v USA totiz objevili Volte
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DARUMA: tak schvalne: kde travis zbytek casu a na kolik real5G vysilacu ses uz pripojil? :D
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    DRAGON: haha já trávím v Čechách tak tři měsíce v roce. ;)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MCKIDNEY: ja se jen snazim vysvetlit lidem, ze hrotit nakupy podle toho jestli ma 5G nebo ne, je holej nesmysl. Tim spis pokud zijou v CR :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DRAGON: Hledanim dodavas :)
    A protoze nenajdes, tak pisu rovnou vysledek :P
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MCKIDNEY: dava? spis hleda :))
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    VLASTIS: Ono jde spis o to, jak se zachova ppte. Notebook nevinime - ale nemuzeme ti rict co to HP dela.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam