• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    LAUNCHER: Vse je uvnitr SoC. Android vyzaduje appku pro baterii a dalkove ovladani.
    Pokrocile funkce musis nastavit pres ios, pak ale bezi s android v pohode. (naslouchatko, trvale eq atd)
    To same pro upgrade firmware.

    Jako prvni majitel parovani s android je snadne. Pokud uz jsou sparovane musis pres sluchatka vynutit.

    Je tam stejny bug jako u vetsiny TWS - muze se ti obcas snizit strop absolutni hlasitosti. Da se to vypnout v nastaveni Android a nebo staci dat do krabicky a zavrit.

    Takze vse co potrebujes pro max vyuziti je iPhone 8 jednou za uhersky rok, nebo ipad. Pro normalni vyuziti "potrebujes" apku
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LAUNCHER: s firmware mas smulu, musi pomoct nekdo s apple zarizenim. Ale ja to vubec neaktualizuju, hrajou skvele a vic neresim. Oni tech fw's stejne nevydavaji hodne. Mam je skoro dva roky a mam o jednu verzi starsi. Stejne ty release notes nenabizely nic, co bych ja zrovna vyuzil..
    Jinak s Androidem hrajou uplne super. Jen posledni dobou se mi zacalo dit, ze i kdyz jsou zaklapnuty v pouzdru, tak se mi i tak jakoby pripoji s blth... ale to bych daval za vinu spis mymu telefonu, nikomu jinymu to nedela, co sem tak zjistoval.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    DRAGON: MCKIDNEY: Hoši, jak vám to funguje s Androidem? Co třeba upgrade FW? Mně se líbí to malinké pouzdro, ale bojím se toho.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DRAGON: Mam taky a rozhodne stoji za to zminit ze nas asi ceka novy model letos.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAGON: plus je k tomu ke stazeni (placena verze me stala asi 15 korun) appka AirBattery, ktera zastituje nekolik veci, ktery normalne android s apple sluchatkama neumi, s timhle jsi v pohode.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LAUNCHER: airpods pro, nemuzu si je vynachvalit. Jedina dobra vec od Applu (nadsazka ale u mne to plati vlastne)
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    MEDWYN: Já mám Jabra 75T a jsem taky spokojený.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    mě se na TWS líbí, že jsou dobře kompatibilní s nošením na jej 1 uchu, pro mě kolo a podob.
    Mám Fiio TWS5 + etymotic
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    LAUNCHER: Pouzivam Jabra Elite 7 Pro. Takovy slusny all round. Hlavne byl pro me dulezite pouziti na cally a pak multipoint - najednou telefon a laptop.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    MAKROUSEK: Mít takovýhle EKG, tak už je asi pozdě :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Existuje universalni platforma od fiio kolem krku i za usi. Pak jste sice omezeni kupovanim spuntu s konektorem, ale ty dneska uz jsou od 500 vys.

    Ja jsem se zamiloval do Buds Live a jedine co me chybi je zesilovani hlasu v transparentnim rezimu.
    IV0
    IV0 --- ---
    LAUNCHER: Já mám Tranya T3 BT v 5.0. Hrají docela dobře, Hlavní výhoda je, že jsou snad jediné, co fungují dobře s hodinkami Garmin, protože mají přijímač na obou stranách (neposílají si signál přes hlavu). Používám je na běhání, drží dobře.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    Porizoval jsem je na doporuceni crinacle+... Jo hraje to velice dobre atd.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    Dokonce vlastne to pouzivam tak malo, ze je klidne prodam... Jsem je pouzil mozna tak 4x celkem :)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    Ja pouzivam Lypertek Pureplay Z7....
    To je vec tedy urcena na precizni prenos, ma 3 drivery atd...
    Ale ja to pouziju realne jen vyjimecne, max 1x za mesic az dva
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    TEKKIT: Od OP miluji Bullets Z kolem krku, zejména kvuli specifické ergonomii. Ale občas potřebuji něco do kapsy. TW od OP jsem zatim bohužel neměl příležitost vyzkoušet.

    S tím testováním špuntů je velmi nepraktické, že si je těžko půjčím na týden od kamaráda 😊 jako s jinými sluchátky. A vracet to eshopům nechci, to by mi nepřišlo fér.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LAUNCHER: Ja mam porad ty Oneplus bullets a Top...ale nejsem narocnej
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Jak jste na tom prosím s true wireless sluchátky? Občas se mi hodí malinké do kapsy. Pár jsem jich vyzkoušel viz obrázek, ale nepřijde mi snadné si vybrat.

    DATEL
    DATEL --- ---
    LAUNCHER: No, těžko říct 😁 Po výměně to asi 3 týdny bylo v pohodě, pak se mi zase stalo, že jsem nemohl zahájit hovor, až po restartu. Od té doby klid, dovolal jsem se já i ostatní mě. Včera byl zas nějaký update systému, tak třeba tam néco potají opravili a bude to ještě lepší 🤣
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    DATEL: Ja jsi vlastně dopadl s tou S22U? 🙂
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    ARIAEL: Na tu glukozu jsme zvědavej, slibujou to už pár let všichni. Nějak si to nedovedu moc představit, jak to bude fungovat.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ARIAEL: Jo meri dobre, problem je chovani pri chybe. Kdyz potrebujes alarm na zvolneni tak ono to treba prumeruje hodnoty (samsung) nebo zahodi neocekavany vysledek (mi band). Coz znamena ze pro zatezovku a prevenci to neni

    Ale jako makro monitoring jsem s tim spokojenej. Drzi me to aktivni a poskytuje zpetnou vazbu nutnou pro lidi s omezenym ustrojim.

    Takze jako vzdy je to o SW :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam