• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DRAGON: Uz ji mas, jeste je tu Assistant Trigger co jsem pouzival. U pro to neni tap, ale stisk. Moje chyba
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MCKIDNEY: posli odkaz na appku pls, ja zadny double tap ani nepouzivam, tak se rad necemu priucim, dik
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DRAGON: Me bez appku nesel double tap a detekce v uchu
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MCKIDNEY: app na dalkove ovladani? wut?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    A co se tyce ANC software super, ale treba u me prakticky nefunguje. Ty frekvence co ma potlacovat moje vnejsi ucho zesili natolik ze slaby driver nezvladne srovnat ten rozdil.

    Kvuli AnC bych to nekupoval, ale je to dobry bonus. Narozdil od Samsung BudsLive to aspon neni scam a nemuseli to odebrat z UI :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    LAUNCHER: Vse je uvnitr SoC. Android vyzaduje appku pro baterii a dalkove ovladani.
    Pokrocile funkce musis nastavit pres ios, pak ale bezi s android v pohode. (naslouchatko, trvale eq atd)
    To same pro upgrade firmware.

    Jako prvni majitel parovani s android je snadne. Pokud uz jsou sparovane musis pres sluchatka vynutit.

    Je tam stejny bug jako u vetsiny TWS - muze se ti obcas snizit strop absolutni hlasitosti. Da se to vypnout v nastaveni Android a nebo staci dat do krabicky a zavrit.

    Takze vse co potrebujes pro max vyuziti je iPhone 8 jednou za uhersky rok, nebo ipad. Pro normalni vyuziti "potrebujes" apku
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    libi se mi na nich hlavne to, ze jsou ultra skladny, vydrzi hrat 24 hodin, maj supr zvuk (komerc zvuk, zadny referencni etymotic research, ale z komerc modelu mi prijdou ze hrajou moc fajn). Nabijeni wireless funguje v poho, lightning se dobre zandava (mam ho radeji nez USB-C, skoda ze se neprotlacil spis ten, min ze nici a spini female konektor).
    ANC maji uplne bozi, hlavne treba v letadle nebo v aute. V metru taky.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LAUNCHER: s firmware mas smulu, musi pomoct nekdo s apple zarizenim. Ale ja to vubec neaktualizuju, hrajou skvele a vic neresim. Oni tech fw's stejne nevydavaji hodne. Mam je skoro dva roky a mam o jednu verzi starsi. Stejne ty release notes nenabizely nic, co bych ja zrovna vyuzil..
    Jinak s Androidem hrajou uplne super. Jen posledni dobou se mi zacalo dit, ze i kdyz jsou zaklapnuty v pouzdru, tak se mi i tak jakoby pripoji s blth... ale to bych daval za vinu spis mymu telefonu, nikomu jinymu to nedela, co sem tak zjistoval.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    DRAGON: MCKIDNEY: Hoši, jak vám to funguje s Androidem? Co třeba upgrade FW? Mně se líbí to malinké pouzdro, ale bojím se toho.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DRAGON: Mam taky a rozhodne stoji za to zminit ze nas asi ceka novy model letos.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAGON: plus je k tomu ke stazeni (placena verze me stala asi 15 korun) appka AirBattery, ktera zastituje nekolik veci, ktery normalne android s apple sluchatkama neumi, s timhle jsi v pohode.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LAUNCHER: airpods pro, nemuzu si je vynachvalit. Jedina dobra vec od Applu (nadsazka ale u mne to plati vlastne)
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    MEDWYN: Já mám Jabra 75T a jsem taky spokojený.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    mě se na TWS líbí, že jsou dobře kompatibilní s nošením na jej 1 uchu, pro mě kolo a podob.
    Mám Fiio TWS5 + etymotic
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    LAUNCHER: Pouzivam Jabra Elite 7 Pro. Takovy slusny all round. Hlavne byl pro me dulezite pouziti na cally a pak multipoint - najednou telefon a laptop.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    MAKROUSEK: Mít takovýhle EKG, tak už je asi pozdě :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Existuje universalni platforma od fiio kolem krku i za usi. Pak jste sice omezeni kupovanim spuntu s konektorem, ale ty dneska uz jsou od 500 vys.

    Ja jsem se zamiloval do Buds Live a jedine co me chybi je zesilovani hlasu v transparentnim rezimu.
    IV0
    IV0 --- ---
    LAUNCHER: Já mám Tranya T3 BT v 5.0. Hrají docela dobře, Hlavní výhoda je, že jsou snad jediné, co fungují dobře s hodinkami Garmin, protože mají přijímač na obou stranách (neposílají si signál přes hlavu). Používám je na běhání, drží dobře.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    Porizoval jsem je na doporuceni crinacle+... Jo hraje to velice dobre atd.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    Dokonce vlastne to pouzivam tak malo, ze je klidne prodam... Jsem je pouzil mozna tak 4x celkem :)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    Ja pouzivam Lypertek Pureplay Z7....
    To je vec tedy urcena na precizni prenos, ma 3 drivery atd...
    Ale ja to pouziju realne jen vyjimecne, max 1x za mesic az dva
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam