• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    HULIK: Toho jsem se bál. A nastavit že by se synchronizovaly jenom soubory s určitou příponou, to chcu asi moc, že...
    HULIK
    HULIK --- ---
    MADCAT: Ano smažou se i v mobilu.
    Pokud je chceš v mobilu nechat je potřeba video v mobilu překopírovat do složky která není s Google foto synchronizována.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Hele když si smažu z google fotek nějaký videa, který se mi tam synchronizujou zároveň s fotkama, kvůli místu, tak se mi i zpětně smažou i v mobilu, aby synchronizace byla dokonalá, nebo v tom mobilu zůstanou? Se trochu bojím, aspoň v tom mobilu bych si je chtěl nechat, tak se radši ptám. Že dík!
    SANTUS
    SANTUS --- ---
    DARUMA: Nekolik znamych vyuzilo tohle https://www.mobileko.cz/ [Belehradska] a udajne OK.
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Nemáte někdo tip na dobrou opravnu mobilů v Praze? Seknul se mi ve starém Pixelu sim tray se simkou. Asi bude potřeba rozlepit.
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    Jak se tu řešili sluchátka. Dneska jsem dostal Airpod 2 na opravu. Musím rict že je to dobře vymyšlené aby byla oprava dost znesnadněna až skoro znemožněna. Ještě že máme 3D tisk...
    A dik za tip na android app pro Airpody, pomohla .
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    LAUNCHER: Zarážející je, že to tvář nerozpozná na fotkách, kde prostě nemůže mít ten telefon problém jí rozeznat (dobrý světelný podmínky, postava v popředí), a naopak občas to někoho označí tam, kde bych ani nečekal, že stojí za to tu malou držku někde v dáli v rohu označovat....
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    ARIAEL: Ptám se na situaci, kdy to nerozpozná, že na fotce je tvář.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    LAUNCHER: photos, "Lidé a mazlíčci", vlevo nahore je "Zobrazit obliceje" - vyjedetou ti uplne vsechny ksichty ze vsech ftek vcetne tech, co nejsou "nabizene" k pojmenovani
    "
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    LAUNCHER: Tak ono to jde i Samsung galerii, nejdřív si vybereš který fotky chceš upravovat, a pak přes tři tečky vpravo dole vybereš editaci tagů... To mě mohlo napadnout, ušetřil bych si tak tři hodiny otrockýho copypastování :)
    HULIK
    HULIK --- ---
    LAUNCHER: Není to možné, máš pravdu.
    Tohle je jedna z věcí co mě na Googlu nebetyčně sere.
    To co uměla Picasa od Googlu už před 10 lety, teď krok za krokem přidávají s velkým halooo do Google fotek.
    Další věc je že mobilní a webová aplikace, každá umí něco. Na jednu věc potřebuješ web verzi na jinou aplikaci v mobilu. Jsou to to totální diletanti. Myslel jsem že když si zaplatím a dostanu ty placené výhody bude to lepší. Není, ty placené funkce jsou jen v mobilu a ne na webu.
    Děs a dost mě v tom se..u :-(
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    GEKONZPRAHY: Na všech Android zařízeních používám Google Photos. Do textového popisku si občas připíši text pro hledání. Zejména, pokud není zřejmý zajímavý kontext ani z fotky, ani z lokace pořízení fotky. Líbí se mi možnost editace na PC přes web rozhraní. Jak moc je to kompatibilní se Samsung Gallery netuším, nikdy jsem jí nepoužíval. Ocenil bych možnost manuálního vnucení tváře, pokud jí to nerozpozná. Ale bohužel to neumím (budu rád za info jak na to, pokud to lze). Pravda, automatika funguje velmi dobře.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Tak si odpovim sám, vypadá to, že tahle možnost tu prostě neni. Co by mi ale dost pomohlo, tak je aspoň hromadný tagování fotek za pomocí hashtagu, to nějak lze? Bavim se pořád o tý Samsung defaultní galerii, ale kdyby to uměla nějaká thirdparty appka se Samsungem kompatibilní, tak prosim, sem s ní. Díky
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    S22 Ultra, One UI 4.1, Android 12 - jak přidám v Samsung galerii jmenovku na těch fotkách, kde nebyl softwarově nalezen obličej? Přijde mi, že na každou úspěšně otagovanou fotku je pět dalších bez otagování... zkoušel jsem to přes hashtag, ale tam to nebude.
    SPM
    SPM --- ---
    Ja jinak poridil sennheiser cx true wireless. Zy ty penize fungujou uzasne. Nemaji ANC, ale sami o sobe tlumi dost slusne a celkove to jsou asi nejlip hrajici sluchatka, co jsem kdy mel (i ve srovnani s velkyma a drazsima).
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Android 14 to support satellite connectivity following T-Mobile/Starlink partnership | Android Central
    https://www.androidcentral.com/apps-software/android-14-satellite-connectivity-support
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Respekt (nejen) vsem zucastnenym telefonum. Je to parada, kam se to dostalo.

    Unbiased Z Fold 4 vs iPhone 13 Pro vs S22 Ultra Camera Test
    https://www.youtube.com/watch?v=a2no7JrQdUg
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MCKIDNEY: jo myslis prepinani tech dvou modu ANC. Tak to jo, ja myslel nejaky treba pause/next track atd. ok
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DRAGON: Uz ji mas, jeste je tu Assistant Trigger co jsem pouzival. U pro to neni tap, ale stisk. Moje chyba
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MCKIDNEY: posli odkaz na appku pls, ja zadny double tap ani nepouzivam, tak se rad necemu priucim, dik
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam