• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    KELDA
    KELDA --- ---
    MCKIDNEY: přesně chci cca fotky od 6/2022. Ale jak říkal BUCKOWSKI: cesta je možný právě přes PC ale kdy se k tomu dokopu ...:)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    KELDA: Prepokladam ze chces UI pro zmenu mnoha, ne jednu protoze to je snadne
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    KELDA: samsung nepoužívám - jejich UI se mi v telefonech fakt hnusí - ale v jednoduchou fintu bych nevěřil - nejjednodušší bude asi to stáhnout ručně všechno do počítače, tak to dávkově upravit (irfan view, xnview,...) a pak si je nahrát přímo do NAS nebo zpět do telefonu a doufat, že to teda udělá sync.
    KELDA
    KELDA --- ---
    Hoj, mám dotaz na převedení formátu obrázku HEIC na JPG. Existuje u Samsungu nějaká jednoduchá finta jak převést ( nahrazením)?

    Omylem sem si to nastavil a teď se mi nearchivuji obrázky na mou NASku protože jten format HEIC nezná.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    ANDREJKA
    ANDREJKA --- ---
    Dotaz k appce Teams.
    V minulosti jsem měla x týmů, všechny spojené s jednou mailovou adresou. Ráda bych se zbavila všech kromě jednoho (tj. komplet je odstranila z appky, aby se mi tam při přepínání účtů neustále nezobrazoval seznam 20 týmů, které tam nepotřebuju a nechci). Jak se to dělá? Googlit jsem zkoušela, ale asi je to vyšší level na mě.
    Vřelé díky.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    ARIAEL: Nee, zálohujou se mi i videa, který bych zas tak nutně vzhledem k jejich velikosti zálohovat nepotřeboval. Tak holt jednou za čas si to v mobilu dám bokem a z drivu smažu...
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    MADCAT: Jako ze si do google photos budes davat DOCX, jo?
    HULIK
    HULIK --- ---
    MADCAT: U Google foto so můžeš vybrat jen který adresář ano a který ne ...
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    HULIK: Toho jsem se bál. A nastavit že by se synchronizovaly jenom soubory s určitou příponou, to chcu asi moc, že...
    HULIK
    HULIK --- ---
    MADCAT: Ano smažou se i v mobilu.
    Pokud je chceš v mobilu nechat je potřeba video v mobilu překopírovat do složky která není s Google foto synchronizována.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Hele když si smažu z google fotek nějaký videa, který se mi tam synchronizujou zároveň s fotkama, kvůli místu, tak se mi i zpětně smažou i v mobilu, aby synchronizace byla dokonalá, nebo v tom mobilu zůstanou? Se trochu bojím, aspoň v tom mobilu bych si je chtěl nechat, tak se radši ptám. Že dík!
    SANTUS
    SANTUS --- ---
    DARUMA: Nekolik znamych vyuzilo tohle https://www.mobileko.cz/ [Belehradska] a udajne OK.
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Nemáte někdo tip na dobrou opravnu mobilů v Praze? Seknul se mi ve starém Pixelu sim tray se simkou. Asi bude potřeba rozlepit.
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    Jak se tu řešili sluchátka. Dneska jsem dostal Airpod 2 na opravu. Musím rict že je to dobře vymyšlené aby byla oprava dost znesnadněna až skoro znemožněna. Ještě že máme 3D tisk...
    A dik za tip na android app pro Airpody, pomohla .
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    LAUNCHER: Zarážející je, že to tvář nerozpozná na fotkách, kde prostě nemůže mít ten telefon problém jí rozeznat (dobrý světelný podmínky, postava v popředí), a naopak občas to někoho označí tam, kde bych ani nečekal, že stojí za to tu malou držku někde v dáli v rohu označovat....
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    ARIAEL: Ptám se na situaci, kdy to nerozpozná, že na fotce je tvář.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    LAUNCHER: photos, "Lidé a mazlíčci", vlevo nahore je "Zobrazit obliceje" - vyjedetou ti uplne vsechny ksichty ze vsech ftek vcetne tech, co nejsou "nabizene" k pojmenovani
    "
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    LAUNCHER: Tak ono to jde i Samsung galerii, nejdřív si vybereš který fotky chceš upravovat, a pak přes tři tečky vpravo dole vybereš editaci tagů... To mě mohlo napadnout, ušetřil bych si tak tři hodiny otrockýho copypastování :)
    HULIK
    HULIK --- ---
    LAUNCHER: Není to možné, máš pravdu.
    Tohle je jedna z věcí co mě na Googlu nebetyčně sere.
    To co uměla Picasa od Googlu už před 10 lety, teď krok za krokem přidávají s velkým halooo do Google fotek.
    Další věc je že mobilní a webová aplikace, každá umí něco. Na jednu věc potřebuješ web verzi na jinou aplikaci v mobilu. Jsou to to totální diletanti. Myslel jsem že když si zaplatím a dostanu ty placené výhody bude to lepší. Není, ty placené funkce jsou jen v mobilu a ne na webu.
    Děs a dost mě v tom se..u :-(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam