• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    DRAGON: Je tam toho víc, např miluji propojení schránky na telefonu a Windows PC.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Teď tenhle text píšu na té SwiftKey a přijde mi to úplně stejné, jen to tak příjemně vibruje :))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MCKIDNEY: hm, zajímavé, já gboard využívám od dob, co vznikla a jediné, co mě na ní štve, je to, že občas neumí na horním řádku rovnou zobrazit psané slovo s diakritikou (takhle já dodělávám do slov diakritiku, když musím), někdy pomůže na to slovo znovu ťuknout a pak se nahoře objeví, někdy ne a musím znaky s háčky čárky do slova vrazit manuálně, což je voser, hlavně když se to děje náhodně. Jinak vlastně nevím, na co bych si dál stěžoval, dělá to přesně to co potřebuju, rozložení umí to, co potřebuju (cz/en QWERTY). Občas se mi děje, že se netrefím, ale to je spíš mojí zbrklosti :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    LAUNCHER: jede to na Chromiu jako klasický Chrome, ale je tam pár vychytávek navíc, třeba vestavěný ad-block a pár dalších blbinek.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DRAGON: Nevim jestli jako Samsung uzivatel ji pouzivas, ale projdi si nastaveni a vzhled s GBoard a to se neda srovnavat. Tedka po operaci sotva vidim a to co me drive otravovalo je dneska nesnesitelne.

    Kazdy jsme unikatni, ale jsem si celkem jist ze najdes neco co ti bude chybet. Pro me navrhy oprav, vysoky kontrast a sprava velikosti/designu jsou super. Vynuceni jazyka nezavisle na aplikaci nutnost.

    Kdyz pak nainstalujes work profile, tak nemuzes instalovat nic co nepotvrdila korporace - a tedy jsi skoncil na GBoard u stock androidu. (Koupil jsem si misto OnePlus samsung s10e jenom kvuli tomu a velikosti :D)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MCKIDNEY: možná budu litovat, ale proč patří gboard do pekla?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    LAUNCHER: Pro me je to workprofile. Jenom doufam ze brzo udelaji verzi swiftkey pro nej. GBoard je vec co patri do pekla a Samsung mit nemuzu :(
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    NECROMAN: Edge? Proč? 🤔
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NECROMAN: tak vyřešeno, byl to nějaký bug v Edge. Promazal jsem data aplikace a už to šlape.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    tohle bude pro moje pracovní i privátní potřeby super fíčurka:

    Honem sem s tím. Takto budou vypadat WhatsApp ankety
    https://www.svetandroida.cz/whatsapp-ankety-beta-testovani/
    PUSCHPULL
    PUSCHPULL --- ---
    HOUMLES: Díky.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    PUSCHPULL: ne, android chrome nepodoruje zadny addony .. jedine pres firefox a https://addons.mozilla.org/en-US/android/addon/greasemonkey/
    PUSCHPULL
    PUSCHPULL --- ---
    Nevím zda se ptám ve správném threadu.
    Dá se zprovoznit v Androidu Tampermonkey aby fungoval v mobilním Chrome?
    Našel jsem ten Tampermonkey pro Android, ale podle všeho to dělá dost potíží...
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ARIAEL: Poreferuj, hlavne o SW. Me ty moji jednou umrou a do WearOS urcite nejdu :)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    Ja si objednal tehle: https://fitvii.com/products/upgrade-fitvii-1-47-v19-pro-health-tracker-ecg-with-bp-monitoring

    Jako komunikace s nima nic moc, ale veci poslali bez cekani atd, uz to ceka nekde na celnici...
    Ja jsem chtel hlavne co nejpokrocilejsi monitor, k tomu hodiny a oznameni z telefonu...

    Ty hodinky od Samsungu a Google mi prijdou ze jdou jinym smerem. A Apple watch (ty jsou na tom s tim smerem podle me lepe) nejde pripojit k androidu takze na ne kaslu.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    Ja nsel tohle - bylo to doporucovny i na ruznych zdravotnickych strankach jako dobry pomer cena/vykon...
    Products – fitvii
    https://fitvii.com/collections/all

    Takze uvidime. Protoze samozrejme existuje i model hodinek, ktery ma zcela presne lekarske mereni skoro vseho vcetne tlaku, ale ten zacina na 500$ :D
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    LAUNCHER: Ja su eSIM porad neaktivoval a to mam Watch 3 od te doby co vysli :)

    4ky male jsou super, jenom proste davas na stolek na nabijeni na noc.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MCKIDNEY: stálo by to za zkoušku přehodit default na Chrome a otestovat...
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    MCKIDNEY: Překecal jsi mě. Objednané Samsung Watch 5 Pro. Tohle jsem přesně nechtěl, jsou hrozně velký. Ale méně problémová značka, safír, titan a velká baterka mě přemluvila.

    Wish me luck s tou eSIM 🙄
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    NECROMAN: Nemyslis ze je to spis edge?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam