• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DRAGON: Na 99% to jde pres cast a tak USB-C tethering ti doda o neco lepsi latenci a propustnost. Ultimatne jsi limitovan SoC a pres 120MB/s se prakticky nedostanes. Nicmene spousta SW dokaze s ttim vykonem ledacos udelat. Naprikla ParSec
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Recovery: With the device powered off, hold Volume Down + Power.
    Bootloader/Fastboot/Download: With the device powered off, hold Volume Down + Power
    Source https://wiki.lineageos.org/devices/anne/
    Nemam zdroje pro Huawei ROMky.

    A taky zaspamuji, ze dnes telefon stoji 1500 (Nyx me uz neumoznuje zmenit cenu :)
    [Mobilní telefon OnePlus Nord N10 5G, 6GB/128GB Midnight Ice použité]
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAGON: prosím, přeci jen bych měl otázku k připojení tabletu coby monitoru do Windows 10+

    Vzhledem k tomu, že bezdrátově je přenos obrazu na tablet hodně hodně pomalej, tak bych chtěl zkusit připojit tablet k Windows pomocí USB C kabelu.
    Tušíte někdo prosím jak by to bylo možné? Nemůžu dogooglit, jak to provést, všechny rady jsou na ten WIN+K návod pomocí bezdrátu.

    dík moc
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    To logo je definovane OS, mas tam jeste Recovery a Bootloader.

    To co popisujes je typicky poskozeni systemu co brani startu UI (jako zasekly Windows Update co se nikdy nikomu nestal a vsichni jsou boomeri :))

    Podle moznosti vyrobce a stavu telefonu pred tim je porad sance ze data dostanes zpet. Pak reflash cele pameti a telefon by mel jit.

    Nejhorsi situace je, ze pamet samotna je poskozena a pak muzes predelat oddily a zkusit to zprovoznit - ale platforma uz neni tak otevrena a prace bude hodne.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    REFLEX: do bootloaderu by ses mel urcite dostat, ten se skoro neda znicit ani blbym flashem
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    HOUMLES: ale kdyz se nedostanu ani do bootu tak to nemuzu ani naformatovat ne?
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    REFLEX: jakej tam je aktualne android? koukam, ze to vyslo s verzi A8, ktera jeste nevynucovala sifrovani .. pokud tam ale mas neco novejsiho a je to zasifrovany tak bez nabootovani z toho nic nedostanes a jediny co ti zbyva je format
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    HOUMLES: zkousel jsem a dal nez za huawei logo se nedostanu :(
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    REFLEX: zkousel si safe mode?
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Dnes rano jsem si cetl zpravy a najednou se zasekl telefon, vetsinou se rozjede sam do par sekund, ale tentokrat nic. Tak jsem dal restartovat a zustane to zasekle na logu Huawei (jedna se o Huawei P20 lite, asi 5let stary telefon).

    Co jsem nasel na netu tak radi nechat vybit, ale to taky nepomohlo a do bootu se nedostanu.

    Takze asi bricknuto? Dostal bych rad aspon tech par fotek co tam mam :D
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    NECROMAN: No právě. Kvůli tomu srandovnímu čelu to mělo horší prodeje než P3, pro P5 už tenhle omyl napravili.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    LAUNCHER: Pixel 4 to podporuje, například.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    NECROMAN: Na každém Androidu, který jsem kdy vlastnil, neumoznoval face unlock např. tu autorizaci plateb. Případně vstup do autentifikacnich apps. Je to tedy stejné, jako všude jinde na Androidu?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    NECROMAN: Jestli to neni jejich nove moto: "Don't be useful!" :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Vypadá to, FaceId na novém Pixelu 7 bude spíše pro parádu
    Google has confirmed to Android Police that its face unlock feature is only for the lock screen, and doesn't pass the necessary biometric threshold to unlock apps like password managers, or authenticate mobile payments, like its underscreen fingerprint counterpart.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Uff...

    Some Google Pixel phones are struggling to reach emergency services — again
    https://www.androidpolice.com/google-pixel-phones-struggling-to-reach-emergency/
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    p.s. jestli ma nekdo zajem o Fitbit Sense (tyden po zaruce), na boku trosku skrabnute a jinak super stav, tak at se ozve.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    MCKIDNEY: Tak naramek pred chvili prisel... Na cenu 66$ ci kolik si posta rekla o 520 Kc clo.
    Je necekane pekny, dokonce mi ho zena chtela sebrat. Ma vymenitelny pasky, ty jsem si nechal poslat rovnou ruzny barvy.
    SW - uvidime. Je to o hodne lepsi nez zatim co jsem kdy z ciny videl, jejich SW byva naprosto tragickej. Tenhle zatim vypada OK, i kdyz na Fitbit nebo Google to samozrejme nema.
    Ale - i ten tlak to meri spravne (po kalibraci podle manometru)...
    Sbira si to data a treba notifikace a cally ukazuji velice dobre... Uvidime za par dni az to nasbira data pro kalibrace.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAGON: ha, tak to je jeste lehci nez sem si myslel: normalne na tabletu zapnete v zastupcich polozku Second Screen a ve windows zmacknete WIN+K, hotovo :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Pls, dotaz, nevite, jestli jde nejakym softem nebo nastavenim propojit bezdratove tablet od samsungu (nejvyssi galaxy) s pocitacem s windows 11 aby zastupoval secondary monitor? Vidim ze to jde dratove, ale bezdratove to nikde nevidim, jak nastavit. A kolega mi rika, ze to tak ma doma nastavene, jen si ted nevzpomina na to jak to udelal, ze by musel kouknout az doma (a ja bych to potreboval zprovoznit uz dnes..)
    tusite?
    dik moc
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam