• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    CUKI
    CUKI --- ---
    DRAGON: Ten zrovna v hodnoceních často padá, to bych si moc nepomohl :-(

    Jinak mi už nefunguje zde doporučovaný podcastaddict na audio knihy

    Interní přehrávač: neznámá chyba u většiny knih a u té co funguje to přeskajuje :-(
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    CUKI: mp3 folder player je nejlepsi audio prehravac pro android. ja mam tu placenou verzi
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    CUKI: TotalCommander má v sobě taky přehrávač
    CUKI
    CUKI --- ---
    Poradíte nějaký jednoduchý dobrý equalizer pro android max 9.0
    Pokud by uměl rozlišovat třeba nastavení pro různé aplikace bylo by to super, stejně tak výstupy, ale to není vůbec podmínkou.

    Tip na dobrej přehrávač hudby místo stále zastavujícího se (nespadne aplikace normálně běží jen se z ničeho nic přestane přehrávat) VLC v posledních verzích. Dříve no problem.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    //rychlá nastavení taky nepotřebuju :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Na WindowsPhone byla aplikace Toolkit (názvy byly #1 Toolkit později Toolkit Pro) a sháním něco tak dobrého pro Android. Nějaké doporučení? Vyzkoušel jsem pár apek a stály zapiču.

    --- //převody jednotek nepotřebuju

    16 hlavních nástrojů v této verzi:
    ● Pravítko, Kompas, Úhloměr, Vodováha
    ● Svítilna, QR čtečka, Vibrace, Rychlá nastavení
    ● Převody jednotek, Kurzy
    ● Hlukoměr, Záznamník
    ● Časovač, Stopky, Světový čas, Rychloměr

    Získat ToolKit Pro – Microsoft Store v: cs-CZ
    https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache%3AEH5sahbEgoQJ%3Ahttps%3A%2F%2Fwww.microsoft.com%2Fcs-cz%2Fp%2Ftoolkit-pro%2F9nblggh5zbtv&cd=1&hl=en&ct=clnk&gl=cz&client=firefox-b-d

    #1 Toolkit for Windows Phone
    https://www.youtube.com/watch?v=AWfoub6_bI4
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    S22 Ultra - zaregistroval jsem, že ten stylus (S pen) musim najednou mnohem víc tlačit na displej, aby ho telefon zaregistroval. Tušíte co s tim? Nikde v nastavení jsem nenašel třeba nějakou filtraci náhodnejch dotyků, nebo tak něco.
    MBR
    MBR --- ---
    ADAM: huawei to ma taky. kdyz pripojis HDMI tak ti to nabidne desktop mod, a telefon funguje jako touchpad. (v podstate to stejny jako dex)
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    GEKONZPRAHY: IMHO to už má více značek nativně. Viz mj. tento článek
    Jak aktivovat snadný režim libovolného mobilního telefonu (všechny značky) ITIGIC
    https://itigic.com/cs/how-to-activate-easy-mode-of-any-mobile-all-brands/

    V Realme je to také.
    ADM
    ADM --- ---
    zmenim telefonni cislo a takovy ty whatsappy si to zdetekuji a "navazou" se na novy cislo.

    jak to bude u lidi, ktery me maji ve svym adresari s puvodnim cislem? predpokladam, ze ti co se mnou komunikovali pres WA tak v pohode dal, ale co ti s kteryma jsem nikdy pres WA nekomunikoval. nebo se o to postara ze ma WA pravo pristupu ke kontaktum (na obou stranach)?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    GEKONZPRAHY: mám MIUI 11 a jde to normálně u kontaktu

    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    TOOMIX: Nějakej Xiaomi, ale už jsem to ochcal, stáhnul jsem Google kontakty, tam to bez problémů jde, v nativním adresáři nikoliv.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    GEKONZPRAHY: co je to za telefon, že nejde dát ikonu kontaktu na plochu? Buď by to mělo jít ve vlastnostech kontaktu nebo ve widgetech
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Moje máti v důchodovym věku je zvyklá na nějakej LG zjednodušenej launcher z LG V30, kde levá plocha byla jeden velkej widget s 3x3 mřížkou s celkem devíti kontaktama, který vytočila jedním kliknutím. Na novej mobil bych potřeboval něco podobnýho, buď ve formě takovýho widgetu (kterej jsem ale nikde na Google Play nenašel), nebo klidně i devíti jednotlivejma ikonama fungující jako zástupce toho konkrétního kontaktu, jak to jde třeba na Samsungu, ale tady ne...

    Eventuálně víte o launcheru, kterej tohle umí? Díky
    ADAM
    ADAM --- ---
    KRISHNA: ona to je specificka vec samsungu S. u jineho mobilu bys mel nejspis smulu.
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    ADAM: yes!! Já jsem si nevšiml tý ikonky, takže to Android umí nativně, to je super. Díky moc!

    ADAM
    ADAM --- ---
    KRISHNA: Spustís dex a myš ovládás mobilem, který funguje jako touchpad. Ve spodním řádku vlevo ti tam k tomu účelu naběhne ikonka.
    Klávesnice se ti objeví taky buď na mobilu, nebo na tom monitoru, to si nastavís.
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    Čau, mám galaxy S20 a k tomu externí 15" USB-C monitor. Ten normálně používám jako externí screen k notebooku na práci, ale funguje mi i jako připojenej k mobilu. Akorát jsem nějak nepřišel na to, jak ho používat. Na externím monitoru se mi zobrazí krásná plocha i s kurzorem, ale nevím, jak jí ovládat. Určitě by k tomu šlo připojit Bluetooth klávesnici/myš, ale to se mi nechce tahat.

    Nějaký nápad?
    Cíl je, že bych si na tom mohl třeba pouštět filmy.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Nevíte, jestli jde u nás někde sehnat xiaomi qin f22 pro?
    Chtěl bych to pro tátu, je mu 84, celkem často chodí do lesa na houby a máma se bojí, že by se mu něco stalo, a jiný smartphone takhle malý se standadrní klávesnicí jsem nenašel. Standarní dotykáč se mu špatně ovládá a není ochotnej s sebou nosit.
    E42
    E42 --- ---
    GEKONZPRAHY: Když to budeš dělat v Google Photos, bordel to dělat nebude. Není dobrý nápad míchat GP a jinou galerii, to pak bude dělat problémy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam