• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    JOHNY_G: to neresi muj problem))
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    LYNCH: fakt nikdo nic ..?
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    NECROMAN: tak pokud uz jiny browser, to muze vzit rovnou firefox+ublock
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    LEFTY: Edge na Androidu má vestavěný AdBlock, co se pamatuji.
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    poradíte vyzkoušenej adblock? Sere mě, že kliknu na aukro a ještě o měsíc později mi to nabízí starý pohledy.
    Na desktopu používám ABP, ale vypadá to, že alternativa pro mobil je samostatnej browser.
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    DRAGON: případně
    MyTherapy Pill Reminder - Apps on Google Play
    https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.smartpatient.mytherapy
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PETGRIDUS: prave ze nechci, bych jich mel hrozne moc (neni to pro me)
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    DRAGON: Řeším to budíkem s opakováním, ale to asi nechceš.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Ahoj, prosím pěkně, zná někdo apku, do které si člověk nastaví, který prášek a kdy bere a ono mu to háže připomínku? nechci to bouchat do kalendáře, rad bych, aby na to měla něco vedle.
    Díky
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    LYNCH: Tak to nahrávej přes share z galerie :-).
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    zdravim. potreboval bych poradit. kdyz chci vlozit fotku např na instagram nebo facebook tak mám fotky úplně přeházené. Poslednich pár dní sedí, ale pak se mi začnou míchat fotky tri roky staré s novýma..je to dost otravný. V galerii je to ok.

    Nevedel by nekdo co s tim prosim? Je to dost otravný
    B3DA
    B3DA --- ---
    RAINBOF: mapotic
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    RAINBOF: mapy.cz bohužel stále neumí co-authoring bodů nebo tras, to je pravda. Když jsem tam ještě pracoval, tak jsem se párkrát ptal, zda to není v plánu, ale prý by to byla tak úzce používaná funkce, že se to zatím nevyplatí 🤷‍♂️
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Osm bejvaly desne hnusny a pro bfu dost nepozitelny protoze to nastavit bylo sileny to se uz zmenilo ?

    gmaps nativne ? neznam :D

    po zbytku se podivam. Ano jako web to mam plan udelat ale zas to nejni zadnej komercni projekt. je to takova smidlanda v rohu.
    SUK
    SUK --- ---
    RAINBOF: co to udelat cely jako web? Kdyby to neslo s mapy.cz nebo gmaps nativne, tak lze pouzit leaflet s osm, mapboxem ale i mapy.cz
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    LEF: ne. To bych musel vsem duverovat ze nam to nejakej blbec nesebere.
    LEF
    LEF --- ---
    RAINBOF: a kdyby "skupina" pouzivala 1 uzivatelsky ucet na mapy.cz?
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    RAINBOF: Google to uměl, jednu mapu tam mám a funguje to doteď, mělo by tam ít i přidávat od ostatních co mají link..

    Ta mapa je tady https://www.google.com/maps/d/edit?mid=1TV-VvOCNcRGWe4M6bThfSuP-47Q&ie=UTF&msa=0&ll=49.50399845381676%2C15.830167000000017&z=8
    něco podobnýho třeba tady -
    NYX reference – Moje mapy Google
    https://www.google.com/maps/d/edit?mid=1xVtGndh0OcQ7eIIl6IiQI6G0GDV--Ooh&ie=UTF&msa=0&ll=34.02797790875993%2C23.355659699999993&z=4
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    ACID: neco mi rika, ze tou pozadovanou ficurou je kooperabilita
    a ano, na mapach si muzu udelat slozku s trasou, POI, nasdilet ji, etc... ale nejak nevim, ze bych dalsim uzivatelum mohl povolit mi ji upravovat/doplnovat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam