• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    JIMX: The room. Vsechny tri.
    JIMX
    JIMX --- ---
    Už se mi nějak omrzely všechny hry na mobilu, co mám ... doporučíte někdo nějakou casual (logickou) hříčku?

    Jinak za mne fajn hry:
    - AE Mysteries
    - Conduct THIS - tohle mě hodně bavilo, ale obtížnost mi přijde docela vysoká
    - RGB Express
    - Tactical War - super, ale málo levelů
    - AirportPRG - super, ale krátký
    KURE
    KURE --- ---
    EXCITE: tak převodnik z usbc na 3.5mm stoji asi stovku. bezdrátový nabíjení (a obecně rychlej telefon) mi přijde důležitější.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    QWWERTY: Já bych tíhnul k Samsungu, 3,5'jack maj třeba Ačka, jenže ty zas nemaj bezdrátové nabíjení, což je pro mne už MUST, to bych se z toho posral :)
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    TOOMIX: Xiaomi/Redmi a cokoliv tady z te echt ciny nebrat

    EXCITE: 1552 modelu vyrobenych po 2020 z toho 235 releasnutych 2023 podle https://www.gsmarena.com/search.php3?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    EXCITE: Xiaomi taky to má víceméně jako standard
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    TOOMIX: takže z těch "lepších"brandů vlastně jen Sony. Samsung jen ty levný modely.
    S Asusy nemám žádnou zkušenost, i když dle hw by o nemuselo být zlý a po předinstalovaným malwaru ve Xiaomi telefonu tenhle brand nesmí do baráku.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Mají ještě vubec nějaký telefony 3,5' jack?
    APIN
    APIN --- ---
    Já teda ten mini kupovat nebudu, já mám spadeno na Atom L, ale jelikož jsem tam zadal že mám narozeniny až v lednu, tak čekám, že mi k mým fejkovým "narozeninám" pošlou 400 těch jejich coinů na slevu. No ale pokud přijdou s nějakou zajímavou slevou na black friday, tak bych objednával asi už letos. A rovnou bych jich asi vzal víc, že je hned udám. Prakticky všichni, co znám, si stěžujou na zkurveně velký telefony co se nevejdou do kapsy...
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    MICKK: tak to už dost záleží na tvých požadavcích, plnohodnotné brouzdání po webu bych od toho spíš neočekával

    co sem měl k dispozici na omrknuti lehce větší Cubot KingKong Mini 3 tak si dokážu představit s tím v pohodě fungovat
    APIN
    APIN --- ---
    MICKK: Je na to prej nějaká custom klávesnice speciálně pro takhle malý displeje. Něco na způsob klávesnic tlačítkových telefonů, kdy se esemesky datlovaly jen na 10 tlačítkách
    MICKK
    MICKK --- ---
    APIN: dá se na 3" displayi I něco provozovat? Měl jsem iPhone se 4" a virtuální klávesnice zabrala 1/2 obrazovky a vlastně jsem ani nevěděl co a kam píšu. Většina webu a aplikací není na to rozlišení připravená.
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    ZBYNEK: teď predprodavaj s 13 afaik
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    APIN: Jo, taky jsem o tom přemýšlel... Ale foťák prý nic moc...

    A hlavně to dodávají s Androidem 11/12, třináctka vyšla v srpnu 2022, čtrnáctka je teď novinka. Takže na firmu se nedá spolehnout co do kvality supportu :-(
    APIN
    APIN --- ---
    Pokud vás taky serou ty velký lopaty, co se nevejdou do kapsy a chtěli byste normální telefon normální (nebo i mini) velikosti, tak tady máte nějakou slevu přes můj ref link na Unihertz https://inviteee.to/i/ES2U ;)
    KURE
    KURE --- ---
    MA747: S23 ultra?
    MA747
    MA747 --- ---
    Dal by mi prosím někdo tip za náhradu Samsung Note 9 (512 GB). Potřebuji Dual SIM, co nejlepší foťák, 512 GB, kdyby to mělo 3,5 mm jack, bylo by to super. Přemýšlím (i) o Xperia 1 mk V, ale tam mi vadí několik maličkostí. Nebo nechat opravit Note? Až na již slabší foťák mi vyhovoval. Díky.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NECROMAN: to mě nenapadlo, že prodávají Pixel Buds, které se rozdávaly zdarma k předobjednávkám Pixelů 7 :D
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    NECROMAN: Dívat se na US store je úplně mimo (jiný hardware, jiné daně, jiné clo). Tržně, hardwarem i dostupností je nám nejblíž německý store, ale pokud vím, tak Alza vozí UK distribuci (minimálně historicky ji vozila). Tam stojí Pixel Tablet £599, tedy 17 000 Kč. Buds Pro £199 - 5700 Kč. Ale nevíš, za jakou cenu ty Buds nakoupili, a jestli je náhodou nedostali zadarmo k Pixelům, protože Store je dává, ale Alza ne :-).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam