• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    JIMX: ukládá se to přímo k číslu či kontaktu a funguje to výborně. Mám to nastaveno pro všechna neznámá čísla a některé nahrávky stojí za to. Ale férově je na nahrávání upozorňuji na začátku hovoru.
    JIMX
    JIMX --- ---
    BUNDA: jo, tam se to nahrává dokonce bez appky a rovnou posílá do Číny, co? :-)
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    Mít starší Xiaomi má jisté výhody.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Žádná apka to na normálním androidu neudělá, protože prostě nedostane práva k nahrávání reproduktoru.
    Jediné o co se může pokusit, je nahrávat mikrofon a při hlasitém odposlechu doufat, že něco chytí.

    Google ví lépe než vy, co chcete potřebujete a možnost nahrát si hovor s pojišťovnou v to nepatří.
    GOGGA
    GOGGA --- ---
    SINEAD: callapp, ve free má nějaké limity, ale zase najít si verzi bez nich není tak těžké.. já jsem usoudil, že za ni po pár letech experimentu budu platiti a máme ji v rámci rodiny a kamaradstva sdílenou mezi asi 15 lidi přes sdílený gmail account
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    MEDWYN: Kurva. Ja mela pred 4 lety appku co to v pohode davala. Pak iPhone, ten to nepovoloval, tak jsem si myslela, ze kdyz se vratim k starymu dobrymu Androidu, zas to pujde.
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    SINEAD: Dam ti free odpoved: na 99% to bez rootu nelze.
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    Cus,nemate nekdo tip na rozumnou free appku k nahravani hovoru? Dik.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Apka modrého anděla mi nemůže posílat notifikace, když se podívám do nastavení tak jsou vypnuté - ale nemohu je zapnout, to pole je šedivé.
    Když to udělám se seznamu notifikací aplikací, tak se sice posouvátko přesune, ale jakmile se do toho seznamu vrátím, je to opět vyplé.

    Čím to, co mi blokuje možnost té app povolit notifikaci? Může hrát roli, že je to nějaká beta verze?

    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    GEKONZPRAHY: Zkus si vygenerovat Vodafoni eSIM (jde to v samoobsluze), mimochodem je to mnohem lepsi, nez mit fyzickou SIMku, pokud tu fyzickou neprehazujes casto z jednohoho telefonu do druheho.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Samsung S23 Ultra, Android 14. Mám dvě fyzický sim karty, a když volám z tý druhý, tak se po kliknutí na ukončení hovoru hovor sice přeruší, ale telefonu trvá asi tři nebo čtyři vteřiny než mu to dojde. Po tu dobu na obrazovce vidím, že hovor jakože stále probíhá a až po těch 3-4s se ozve ukončovací tón. Je to simka Vodafonu a dělají to příchozí i odchozí hovory, řekl bych že do všech sítí. Netušíte čím by to mohlo být? Díky
    GREGI
    GREGI --- ---
    Nevite kde koupit origo baterku? Nejakej spolehlivej eshop:) Poco f3. Dik!
    HARPER
    HARPER --- ---
    JIMX: mě bavilo na rychlé klikání: Indiana Jones and the lost puzzles, ale je to jen stará Java věc a rozjet to na androidu šlo po trošce trapeni
    JIMX
    JIMX --- ---
    A ještě mě napadá ... kdysi kdysi kdysi dávno jsem ještě na Palmu měl takovou dost zábavnou hru - hrací plocha byla něco jako 8x8 čtverečků s různejma druhama kolejí a jezdil tam vláček, kterýmu se musela dělat otáčením těch čtverečků cesta a sbírat nějaký věci, co se na těch kolejích objevily a tím se ten vláček myslím prodlužoval a v každém levelu se musel sebrat nějaký počet věcí a pak se objevilo depo, kam se zajelo a byl další level ... nic takovýho jsem na androidu zatím neobjevil ...
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    JIMX: 5 je na VR, jedna z nejlepsich games
    JIMX
    JIMX --- ---
    MAKROUSEK: to mám na steamu, dokonce všechny 4 ... první 3 dohraný ... 4ka rozehraná, ale nemám na ní čas ...
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    JIMX: The room. Vsechny tri.
    JIMX
    JIMX --- ---
    Už se mi nějak omrzely všechny hry na mobilu, co mám ... doporučíte někdo nějakou casual (logickou) hříčku?

    Jinak za mne fajn hry:
    - AE Mysteries
    - Conduct THIS - tohle mě hodně bavilo, ale obtížnost mi přijde docela vysoká
    - RGB Express
    - Tactical War - super, ale málo levelů
    - AirportPRG - super, ale krátký
    KURE
    KURE --- ---
    EXCITE: tak převodnik z usbc na 3.5mm stoji asi stovku. bezdrátový nabíjení (a obecně rychlej telefon) mi přijde důležitější.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    QWWERTY: Já bych tíhnul k Samsungu, 3,5'jack maj třeba Ačka, jenže ty zas nemaj bezdrátové nabíjení, což je pro mne už MUST, to bych se z toho posral :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam