• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    JIMX
    JIMX --- ---
    BRAINWASHER: Google keep, Evernote
    BRAINWASHER
    BRAINWASHER --- ---
    Ahoj,

    doporučíte mi prosím co nejjednodušší appku na sychronizaci poznámek mezi android a windows?
    Používal jsem Color note a ten nově požaduje win11.
    Děkuju.
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    E2E4: Už sundáno, za cenu drobných škrábanců na displayi. Tady by izolepa nepomohla. To sklo drželo jak přilepené akrylátem.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    ROBIN_SNNS: zkus izolepu. prostě nalepit na tříšť izolepu, přitlačit a sundat I s izolepou zbytky sklíčka..
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    ROBIN_SNNS: mě by pls s dovolením zajímalo, co to bylo za značku té ochrany?
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    XSOFT: Toto, pokud mělo pod sebou fólii, tak natolik tenkou, že mi odkšrábávání plastovými kartami (děkuji obchodní řetězce) trhá. Zatím mi tam zůstává středová nudle o plošce cca 1/4 displaye. Nahřívání nepomhlo, čistič na displeye trochu ano, ale v podstatě zatím odlačuju okraje skla plastovou kartou, to se tlakem láme a odkřupává.
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    ROBIN_SNNS: Na sklicku mam od vyrobce i folii, takze to jde vsechno samo.
    Kdybych nemel .. asi bych na to prilepil izolepu a pak pomalu sundal.

    ... teda jestli se bavis o roztristenem skle / folii na displej (co se pridava navic).
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Zdravím, měl by prosím někdo radu, jak odstranit zcela roztříštěný screensheeld z obrazovky telefonu? Zkoušela jsem nahřát fénem, ale nepohlo, sklo se na několika místech zcela zlomilo a odpadlo a střed zůstal přilepený na telefonu.
    BREGALAD
    BREGALAD --- ---
    Dobrý den,
    prosím o radu.
    Kluk má na telefonu s Androidem hry hrané pod účtem matky, chtěli bychom premigrovat na jeho vlastní účet. Data jsem včera vyexportoval, ale lze je nějak importovat pod jeho účet?
    Díky za radu.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    sorry za ty překlepy, ale na opravu už nemám sílu... na telefonu je to opruz
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    BTW já díky zdejší konerzaci nevydržel a nešel si APK True dialeru (už není v google play 😡)
    Ten systemovej gůgl je sice hezkej, ale prakticky se s ním nedá volat, protože ve vyhledávání nefunguje diakrtika a při zadávání jména na klavesnici ji to zase vyžaduje....
    True navíc umí swype na oblíbenou akci, takže na jednu stranu volám a na druhou píšu zprávu a jsem mega heppy. Navíc taky má asi 1000 možnosti customizace,.... což vzhledem k tomu, že nemám zálohu z minulého telefonu je docela divočina

    konec reklamního okénka
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    E2E4: používám business calendar, ale tohle je IMHO systémová vlastenost

    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    NAVARA: když on začíná od píky, ale máš pravdu...
    v době, kdy jsem každou chvíli měnil ROM v telefonu bylo tohle nutnost
    E2E4
    E2E4 --- ---
    no když jsme u té customizace, nevíte o něčem, čím se da.udelat snooze na notifikaci např z kalendáře a to jedním tlačítkem?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Nova samozřejmě umí nastavení vyexportovat, takže si ho na novém telefonu naimportujete a jedete dál, žádné extra nastavování :)
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    BUCKOWSKI: ja se uprime priznam, ze toho vetsinou taky moc nenastavuju, ale u defaultu mi vzdycky vadi, jak je do toho prolezly google, takze vetsinou vezmu Nova, udelam si akorat jeden screen a nic vic z toho nepouzivam .... krome notifikaci neumim pouzivat ani gesta na homescreen :))

    dialery a sms aplikace jsou taky boj ... najit nejaky, ktery ma dostatecny nastaveni, ale zaroven to nejsou na obrazky orientovany preplacany omalovanky je dost za trest
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    O_THREE: Pro náročné je opravdu dobrý. Jde tam toho nastavit strašně moc. Já už zlenivěl a nic nastavovat nechci ;)
    Jen Dialer mě sere, můj oblíbený už zmizel z goohle play.
    O_THREE
    O_THREE --- ---
    BUCKOWSKI: už mám stažený ten launcher a je to super. Teď si s tím hraju a umí to vše :-) takže mockrát díky QWWERTY: za tip.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    O_THREE: moc nerozumím tomu, že se vrátíš z ios na Android a stěžuješ, že je málo variabilní.
    Případně ten Nova Launcher můžu fakt doporučit. Tam si to můžeš nastavit dle libosti.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam