• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    XARGH
    XARGH --- ---
    Zdar, co chybí FF @ Android 12, abych viděl videa? Na Vivaldi, což je chrome, je vše ok

    ZOOSEX
    ZOOSEX --- ---
    Dobrý den, potřebuji poradit, jak změnit pořadí ploch v MIUI 14. Nacházím pouze tom jak si zvolit domovskou a úpravy vizuálních parametrů. Prosím a díky.
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Best Notes App - Write and Organize with UpNote
    https://getupnote.com/
    JIMX
    JIMX --- ---
    BRAINWASHER: Google keep, Evernote
    BRAINWASHER
    BRAINWASHER --- ---
    Ahoj,

    doporučíte mi prosím co nejjednodušší appku na sychronizaci poznámek mezi android a windows?
    Používal jsem Color note a ten nově požaduje win11.
    Děkuju.
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    E2E4: Už sundáno, za cenu drobných škrábanců na displayi. Tady by izolepa nepomohla. To sklo drželo jak přilepené akrylátem.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    ROBIN_SNNS: zkus izolepu. prostě nalepit na tříšť izolepu, přitlačit a sundat I s izolepou zbytky sklíčka..
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    ROBIN_SNNS: mě by pls s dovolením zajímalo, co to bylo za značku té ochrany?
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    XSOFT: Toto, pokud mělo pod sebou fólii, tak natolik tenkou, že mi odkšrábávání plastovými kartami (děkuji obchodní řetězce) trhá. Zatím mi tam zůstává středová nudle o plošce cca 1/4 displaye. Nahřívání nepomhlo, čistič na displeye trochu ano, ale v podstatě zatím odlačuju okraje skla plastovou kartou, to se tlakem láme a odkřupává.
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    ROBIN_SNNS: Na sklicku mam od vyrobce i folii, takze to jde vsechno samo.
    Kdybych nemel .. asi bych na to prilepil izolepu a pak pomalu sundal.

    ... teda jestli se bavis o roztristenem skle / folii na displej (co se pridava navic).
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Zdravím, měl by prosím někdo radu, jak odstranit zcela roztříštěný screensheeld z obrazovky telefonu? Zkoušela jsem nahřát fénem, ale nepohlo, sklo se na několika místech zcela zlomilo a odpadlo a střed zůstal přilepený na telefonu.
    BREGALAD
    BREGALAD --- ---
    Dobrý den,
    prosím o radu.
    Kluk má na telefonu s Androidem hry hrané pod účtem matky, chtěli bychom premigrovat na jeho vlastní účet. Data jsem včera vyexportoval, ale lze je nějak importovat pod jeho účet?
    Díky za radu.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    sorry za ty překlepy, ale na opravu už nemám sílu... na telefonu je to opruz
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    BTW já díky zdejší konerzaci nevydržel a nešel si APK True dialeru (už není v google play 😡)
    Ten systemovej gůgl je sice hezkej, ale prakticky se s ním nedá volat, protože ve vyhledávání nefunguje diakrtika a při zadávání jména na klavesnici ji to zase vyžaduje....
    True navíc umí swype na oblíbenou akci, takže na jednu stranu volám a na druhou píšu zprávu a jsem mega heppy. Navíc taky má asi 1000 možnosti customizace,.... což vzhledem k tomu, že nemám zálohu z minulého telefonu je docela divočina

    konec reklamního okénka
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    E2E4: používám business calendar, ale tohle je IMHO systémová vlastenost

    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    NAVARA: když on začíná od píky, ale máš pravdu...
    v době, kdy jsem každou chvíli měnil ROM v telefonu bylo tohle nutnost
    E2E4
    E2E4 --- ---
    no když jsme u té customizace, nevíte o něčem, čím se da.udelat snooze na notifikaci např z kalendáře a to jedním tlačítkem?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Nova samozřejmě umí nastavení vyexportovat, takže si ho na novém telefonu naimportujete a jedete dál, žádné extra nastavování :)
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    BUCKOWSKI: ja se uprime priznam, ze toho vetsinou taky moc nenastavuju, ale u defaultu mi vzdycky vadi, jak je do toho prolezly google, takze vetsinou vezmu Nova, udelam si akorat jeden screen a nic vic z toho nepouzivam .... krome notifikaci neumim pouzivat ani gesta na homescreen :))

    dialery a sms aplikace jsou taky boj ... najit nejaky, ktery ma dostatecny nastaveni, ale zaroven to nejsou na obrazky orientovany preplacany omalovanky je dost za trest
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam