• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    SUK: A jinak je ten telefon v pohodě? Docela o něm uvažuji.
    XARGH
    XARGH --- ---
    LEFTY: zes to vycistil a pohoda nebo ze ti to rekli pri reklamaci? taky se mi to u jednech sluchatek stalo...
    SUK
    SUK --- ---
    Hoia. Koupil jsem si asi pulrok zpatky Moto Edge 40 Neo. Rikal jsem si ze za 12 litru uz by to mohlo byt OK. Mam ale priblizne dva problemy:
    Obcas jsem nedostupnej. Proste mi nikdo neni schopen se dovolat. Pritom sedim doma a mam plnej signal.
    A ted zrovna sedim v hospode (ale stalo se to mnohokrat i driv), z telefonu hotspot a "prestane fungovat internet" - ackoliv na telefonu vsecko bezi OK a rychle. Nejde ani ping na 8.8.8.8.

    Dual SIM (volani TM esim, data fyzicka O2).

    Nesetkal se nekdo? Vime jak debugovat? Danke!
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    LEFTY: ha, tak to je bordelem z ucha.

    někdy se mi fakt stýská po klasických sluchátkách.
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    tvl já se zblázním.
    Koupil jsem si sluchátka Galaxy Buds 2. Po nějaké chvilce se SKORO úplně zeslabí levý sluchátko, jako by někdo přetáhl balance skoro úplně doprava.
    Protože už čekám na novej telefon (bude to S24), tak se chci zeptat, jestli to nemůže být telefonem (OnePlus Nord2) kterej je v posledním tažení.
    Jinými slovy - true wireless rozdělení si řídí software sluchátek, nebo telefonu?
    Snad je to srozumitelný.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    GEKONZPRAHY: Zajímavé, já mám na S23 A14, ONE UI verze 6.0 Galerii 15.0.01.1 a píše, že je to nejnovější verze.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    GEKONZPRAHY: hele google pictures to umi taky, my tam synchronizume cela rodina fotky do ruznejch slozek a tak to pouzivame. V nejaky ne uplne plny ale naprosto dostatecny kvalite je to vicemene nekonecny.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    EXCITE: Mám 15.1.03.12 a bohužel, tahle možnost tam neni.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    GEKONZPRAHY: na S23 to mám v Galery/obrázky/vyhledat (lupička nahoře) a už to nabízí ksichtry pro vyhledání
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Ahoj, Samsung S23 Ultra a Galaxy Tab S9, poslední Android 14 a Samsung One UI 6.1

    V Samsung Gallery byla možnost vyhledávat ve fotkách podle ksichtů. Stačilo u pár výřezů s ksichtama dopsat jméno, a pak šlo vyfiltrovat fotky, na kterejch je daná osoba detekovaná. Nejsem si jistej, jestli to zmizelo až teď po aktualizaci na nejnovější Samsung One UI 6.1 kterej přidává ty funkce AI, ale mám dojem, že to tam nebylo už někdy na podzim. Momentálně lze ve fotkách vyhledávat jen podle místa, kde byly pořízený.

    V Samsung Zabezpečený složce je v Gallery tahle funkce ale stále dostupná.

    Nevíte prosím, jestli to jde nějak obejít, aby fungovala i v obyčejný Samsung Gallery? Případně, umí nějaká jiná aplikace na procházení fotografií obdobnou funkci a zároveň podporuje a respektuje řazení fotek do složek? Díky moc
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    uz vyreseno, diky vsem za rady ;)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    DRAGON: no tak si ji nech od někoho přivézt.

    nebo si rootni telefon a tu image zkopíruj do vnitřní paměti, pokud tam máš dost místa, nebo prostě rovnou nahravej do vnitřní paměti..?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    HOUMLES: pokud na ni nezapisoval tak vytáhne všechno, možná s blbejma jménama souborů..
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    DRAGON: jestli na to mas misto tak to je idealni reseni. na mobilu bych tohle fakt nedelal a pockal si az budes u pc. hlavne pocitej s tim, ze zadnej soft ti nevytahne 100% a spousta tech souboru bude poskozenych
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DRAGON: No ale ten musíš mít kam nahrát + pochybuji, že ti android dovolí přímý přístup k /dev/karta, abys ten image mohl udělat. Takže zase PC…
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Nebo nejde treba ted z ty sd karty udelat inage a ten pak na pc zkusit obnovit?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    E2E4: nemuzu, na tu kartu musim zitra nahravat, sem na miste kde jinou nekoupim :(
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Přesně, na zbytek dovolený prostě novou kartu.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    DRAGON: tohle údajně umí obnovu z sd karty, ale já bych teda kartu vyndal a počkal až budu u počítače, udělal její image a na ní recovery..

    DiskDigger photo recovery - Apps on Google Play
    https://play.google.com/store/apps/details/DiskDigger_photo_recovery?id=com.defianttech.diskdigger&hl=en_US
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TOOMIX: nemam :( mit kompa, tak se vubec neptam..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam