• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHČeskosaské Švýcarsko (Zadní země) nejdivočejší kout v cz
    HEULWEN
    HEULWEN --- ---
    WILL99: Bedna na vetrniku? Obycejna bedna s kempovkou, nejakym korenim a zasobami, nadobim, rukavicema na rost, cajema ode me a Libusky a dalsima zaloznima vecma...
    Ja myslim, ze je spis prasata, co tam chodej, pouzila na podpal. Posudte sami http://heulwen.rajce.idnes.cz/Pochod_Jetrichovice_-_Decin_1.-2._3.08/
    (ale fotila jsem tak, aby ty petky a lahvace okolo nebyly moc videt + blbej fotak -> nic moc videt)
    Neni urcite v prvni zone, normalne brutalne se tam tezi a tusim, ze pokacena kulatina se houfne stahuje pod skaly :) Staly, ale ne ty u turisticke znacky... :-E
    WILL99
    WILL99 --- ---
    ... ale Suchá kamenice vlastně není na území parku, co? Škoda, že tam kácej, kempy by třeba stály za to obnovit...
    WILL99
    WILL99 --- ---
    HEULWEN: dík za potvrzení toho Větrníku... hele a co je to tam za tu bednu na stole, co vypadá jako mikrovlnka:-)?
    Co se týče kempů na Suché Kamenici, nevím jestli mají nebo měly nějaká jména a pokud jde o kempovky, nevěřím, že by tam vydržely dlouho. Všechno to postahovali, třeba si z nich za dlouhých zimních večerů na Správě parku předčítaj... :-/
    HEULWEN
    HEULWEN --- ---
    WILL99: Jj, je to Vetrnik zalozeny kamaradem Chipem, ale driv na tom samem miste byl taky camp, ale vzdycky to puvodni jmeno zapomenu, mame zazite tohle :)

    Jinak jsme byli tento vikend i pres vichrici v ceskosaskem a sice by mohlo mene prset a bylo by to prijemnejsi, ale alespon to snizilo pocet turistu a byla pohodicka :) V Jetrichovicich spadlo hned nekolik stromu na elektricke vedeni a na domy a nas vlak mel 2 hodiny spozdeni, prtotoze nejaky strom pretrhnul troleje... Ale nejvic me nastvala tezba v udoli Suche Kamenice, to nadherny udoli vypada ted udesne :-/ Btw. Ty campy v udoli Suche Kamenice se jmenuji jak? Sice jsou takove poloznicene s nevynesenymi ohnisti a odpadky okolo, ale minimalne dve mista by si jmeno a kempovku zaslouzila...
    WILL99
    WILL99 --- ---
    Ahoj lidi, jsem tu nováček (pozval mě Aladar), což ale neplatí o skutečné Zadní zemi - ta je krajem mýho srdce už pěknou řádku let...
    HEULWEN: chci se zeptat, i když to není o Zadní zemi...na tvých fotkách z vandrů v okolí Starých Splavů jsem poznal jeden kemp,kde jsem kdysi byl-nejmenuje se náhodou Větrník?
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    HNZDD: To je taková klasická Olympusí barevnost .. taky jsem míval takové fotky ... takové do růžova nebo do fialova ... od té doby to poznám hned ;-)
    HEULWEN
    HEULWEN --- ---
    TSOH: srub Baranco Branco u Dolaku.
    HNZDD: Tezko rict, myslim, ze jenom nektere vypadaji diky nasviceni zimnim slunickem trochu dofialova :)
    WYMA
    WYMA --- ---
    HNZDD: taky je mám fialový.
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    HEULWEN: neber to jako chytračení ale jsou ty fotky do fialova nebo mám v práci blbě nastavenej monitor?
    TSOH
    TSOH --- ---
    HEULWEN: pekne... co je to za ,chajdu, ?
    HEULWEN
    HEULWEN --- ---
    Tak imejl Altharovi napsan a pro ostatni mam fotky z vikendove prochazky:
    http://heulwen.rajce.idnes.cz/Prochazka_k_Dolaku_17.2.08/
    WYMA
    WYMA --- ---
    TSOH: každej člověk co dělá web (potažmo svůj vlastní) řeší obsah, a pak řeší způsob sdělení toho obsahu, neboli formu. je-li obsah schován pod nepřehlednou strukturu webu, tak to má citelný vliv na čtenost webu, a jeho užitečnost jako takovou. toť vše. pouze jsem sdělil svůj názor.
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    Mea culpa ;-) ......

    TSOH
    TSOH --- ---
    nechci se zde nikoho dotknout, ale resit zde design webu a ja nevim co jeste... nevim je jasny, že člověk to nazor a spiše jde o to aby to mělo výpovědní hodnotu... co se zpracovani tyka nevidim v tom problem a o dostatek infa to bude jeste doplneno a o to jde...
    WYMA
    WYMA --- ---
    ALTHAR: koukal sem na ten tvůj web. pěkný. ale jak už bylo zmíněno, změna menu je trochu matoucí a šla by vyřešit i jinak. neber to jako náký rejpání, spíš poznámku nezaujatýho člověka.

    skromná poznámka k designu - úvod asociuje určitej, řekněme uvolněnej styl. tím, jak je tam pak na další straně žlutý pozadí + uzavření do těch dvou bočních lišt, se ta uvolněnost designu malinko ztrácí, jako kdyby vstup a další stránky byly 2 odlišný weby....
    ALTHAR
    ALTHAR --- ---
    HEULWEN: Ahoj, jak už jsem psal, tak ty kempy, ani zaniklý na veřejně přístupný mapě nebudou. Teda kromě těch notoricky známejch. Jinak mám samozřejmě zájem o jakékoliv zajímavé informace nejenom o kempy. Pokud nechceš něco prezentovat tady na fóru tak mi napiš na aladar@aladar.cz Zanedlouho sem dám seznam kempů o kterých už mi někdo info poskytl. Jinak nevíte někdo něco o kempu se zajímavým názvem Piškot? Mělo by to být někde v soutěskách Kamenice. Jinak na fóru o Roverkách jsem se dočetl, že tam začali ofocovat kempovky, což je docela dobrej nápad. Všechno tak nějak rychle mizí :-(
    HEULWEN
    HEULWEN --- ---
    ALTHAR: Takze popis toho Tichace nechces? A co vsechno k tomu, kdyby jen pro Tvou informaci?
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    OKEYA: nevím nepřijde mi to hrozný a nepřehlený.
    ALTHAR
    ALTHAR --- ---
    Ten úvodní obrázek jsem teda "odlevnil" :-) aspoň doufám, hodil jsem na to masku. Jen nevím co myslíš tím mizením. Jen se přeskakuje do jiné sekce, ale odevšad se dá vrátit na začátek. Kdyžtak mi napiš PM ať tady nepíšem off topic...
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    Moc hezký design té hlavní části, jen mne tam trochu mate, že jeden nadpis mizí a zase se objevuje...

    ... a mi přijde trochu levný ten přechod fotografie-bílo na vstupu - takové to bílé zrnění, hezčí jsou takové ty "alá štětce" ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam