• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHČeskosaské Švýcarsko (Zadní země) nejdivočejší kout v cz
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    hm tak to je na prd on je dost nešikovnej a já se zase na ty žebříky šplhat chci
    WOCKOO
    WOCKOO --- ---
    NIKI_21: no tak s těma lidma uvidíte.. jinak záleží jak moc se chcete pouštět do skal. Ten most je určitě v pohodě, ale jinak jsou tam občas ty cesty strmější nebo i žebříky. ale jako my jsme tam tenkrát šli nějaký okruh a ten byl určitě v pohodě. zas na druhou stranu, že bych tam znala každou stezku, to nemůžu říct :-)
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    WOCKOO: to mi je u prdele budem tam ve všední den...takže to tak hrozný nebude..spíš sem se chtěla zeptat jestli to zvládne pes..nechcem ho nechávat na chatě
    WOCKOO
    WOCKOO --- ---
    NIKI_21: jo, je to docela pěkný,ale šílený, naprosto šílený množství lidí, takový ty davy tlustých Němek z autobusů, který parkujou nedaleko.. takže jako nevim, doporučuju spíš v zimě
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    jj super hele nebyl ste tam někdo na tý bastei?
    PAKOK
    PAKOK --- ---
    NIKI_21: prosím pak o report s popisem trasy - rád bych to zkusil někdy taky projet. Diky
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    tak příští středu vyrážíme...asi si dáme tentokrát spíš německou stranu takže bastei, konigstein atd..nějakej výlet na kole už se těším..
    HEULWEN
    HEULWEN --- ---
    WILL99: Na Barancu je vsechno nanejvys v poradku, jako by zadneho vyhlaseni NP nebylo:-) Ale docela me desi, ze popadaly stromy pred nim a je videt dole z cesty :-( Ja mlcim jak hrob a kdyz jsme tam byli o vichrici, tak jsme poctive vse vymetli a zamkli ohniste jako spravni skautici ;) Taky vim :-/

    Ja byla o vikendu na Snezniku a nenasli jsme v tom metrovym sneho ani jednu cache a byli uplne zmaceni :-)
    ALTHAR
    ALTHAR --- ---
    TSOH: Na tu Stülpnerovu poustevnu jsem přišel ráno, kdy se ještě dole v roklích válely mlhy, ale nahoře už svítilo slunce. Bylo to fakt super, je to moc pěkný místečko. Pak jsem se ještě tři dny toulal po lesích. Lidí minimum a pohoda...
    TSOH
    TSOH --- ---
    ALTHAR: jak na Tebe zapusobila Stülpnerka ? pristi vejkend se tam chystam... se ,zotavim, z mestskeho provozu... :) docela bych i uvital typ na nejakej dobrej kemp... pripadne dik..
    ALTHAR
    ALTHAR --- ---
    Ahoj. tak jsem byl teď o víkendu v Zadní zemi a bylo to super. Navštívil jsem i Stülpnerovu poustevnu. Pořád stojí a bylo tam moc hezky, jen zub času pořád pracuje. Pak jsem se byl podívat na kemp Elio, no převis tam je, jinak vůbec nic. Měl jsem dost času protože jsem tam strávil čtyři dny, tak jsem ještě nafotil nějaký pomníčky a rytiny kolem zadních Jetřichovic. Snad se mi podaří něco z toho hodit na internet ať se můžete podívat. Jak už jsem psal dřív, pár fotek zrušených kempů asi na ty stránky dám, nicméně v mapě se žádnej funkční ani zrušenej kemp určitě neobjeví. Na to jsou to opravdu hezký místa a nechci aby tam proudily davy. Glück...
    Aladar
    WILL99
    WILL99 --- ---
    HEULWEN: hele a na Baranku kempovku nechali? A vědí o něm ochr.? Pokud ne, tak se o něm tady moc nerozepisuj :-) Hlavně to tam udržujte v čistotě, vyplatí se i odnést bordel po jinejch, pokud chcete, aby kemp nezrušili. Protože bordel = konec. Vím o čem mluvím
    HEULWEN
    HEULWEN --- ---
    WILL99: Bedna na vetrniku? Obycejna bedna s kempovkou, nejakym korenim a zasobami, nadobim, rukavicema na rost, cajema ode me a Libusky a dalsima zaloznima vecma...
    Ja myslim, ze je spis prasata, co tam chodej, pouzila na podpal. Posudte sami http://heulwen.rajce.idnes.cz/Pochod_Jetrichovice_-_Decin_1.-2._3.08/
    (ale fotila jsem tak, aby ty petky a lahvace okolo nebyly moc videt + blbej fotak -> nic moc videt)
    Neni urcite v prvni zone, normalne brutalne se tam tezi a tusim, ze pokacena kulatina se houfne stahuje pod skaly :) Staly, ale ne ty u turisticke znacky... :-E
    WILL99
    WILL99 --- ---
    ... ale Suchá kamenice vlastně není na území parku, co? Škoda, že tam kácej, kempy by třeba stály za to obnovit...
    WILL99
    WILL99 --- ---
    HEULWEN: dík za potvrzení toho Větrníku... hele a co je to tam za tu bednu na stole, co vypadá jako mikrovlnka:-)?
    Co se týče kempů na Suché Kamenici, nevím jestli mají nebo měly nějaká jména a pokud jde o kempovky, nevěřím, že by tam vydržely dlouho. Všechno to postahovali, třeba si z nich za dlouhých zimních večerů na Správě parku předčítaj... :-/
    HEULWEN
    HEULWEN --- ---
    WILL99: Jj, je to Vetrnik zalozeny kamaradem Chipem, ale driv na tom samem miste byl taky camp, ale vzdycky to puvodni jmeno zapomenu, mame zazite tohle :)

    Jinak jsme byli tento vikend i pres vichrici v ceskosaskem a sice by mohlo mene prset a bylo by to prijemnejsi, ale alespon to snizilo pocet turistu a byla pohodicka :) V Jetrichovicich spadlo hned nekolik stromu na elektricke vedeni a na domy a nas vlak mel 2 hodiny spozdeni, prtotoze nejaky strom pretrhnul troleje... Ale nejvic me nastvala tezba v udoli Suche Kamenice, to nadherny udoli vypada ted udesne :-/ Btw. Ty campy v udoli Suche Kamenice se jmenuji jak? Sice jsou takove poloznicene s nevynesenymi ohnisti a odpadky okolo, ale minimalne dve mista by si jmeno a kempovku zaslouzila...
    WILL99
    WILL99 --- ---
    Ahoj lidi, jsem tu nováček (pozval mě Aladar), což ale neplatí o skutečné Zadní zemi - ta je krajem mýho srdce už pěknou řádku let...
    HEULWEN: chci se zeptat, i když to není o Zadní zemi...na tvých fotkách z vandrů v okolí Starých Splavů jsem poznal jeden kemp,kde jsem kdysi byl-nejmenuje se náhodou Větrník?
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    HNZDD: To je taková klasická Olympusí barevnost .. taky jsem míval takové fotky ... takové do růžova nebo do fialova ... od té doby to poznám hned ;-)
    HEULWEN
    HEULWEN --- ---
    TSOH: srub Baranco Branco u Dolaku.
    HNZDD: Tezko rict, myslim, ze jenom nektere vypadaji diky nasviceni zimnim slunickem trochu dofialova :)
    WYMA
    WYMA --- ---
    HNZDD: taky je mám fialový.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam