• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHČeskosaské Švýcarsko (Zadní země) nejdivočejší kout v cz
    PHREIL
    PHREIL --- ---
    To je pravda :), kolem "generála" chodím na P.kameny na malý převísek posvačit, dál pak do louží a dál až na bývalou FDW a kolem lva a... Je tam krásně.
    VISNAK
    VISNAK --- ---
    PHREIL: furt je tam co hledat ;)
    PHREIL
    PHREIL --- ---
    VISNAK
    VISNAK --- ---
    PHREIL: tuhle ?

    PHREIL
    PHREIL --- ---
    Tak to je dobrá informace :), to mi připomíná když jsem hledal "alchymistickou rovnici", prolezl jsem celou jižní stěnu od štoly na východ a nakonec mi div nepodala ruku za rohem...
    PREBRAL
    PREBRAL --- ---
    PHREIL: Je to ve výši zadumaného pohledu Václava Cílka :-)
    PHREIL
    PHREIL --- ---
    Tak to jo, podle mě to je v některé z vertikálních puklin, dost těžko přístupných, i když podle obrázku , světel a stínů by se o puklinu jednat nemuselo, ale výška rytiny a úhel pohledu ze země neumožňuje ji spatřit. Zdá se, že po Luně budu mít v tý oblasti další motivaci. :D
    PHREIL
    PHREIL --- ---
    NO, možná tu od M.D. :)
    TSOH
    TSOH --- ---
    VISNAK: Panenka je co prosim ?
    VISNAK
    VISNAK --- ---
    PHREIL: Já zas opakovaně marně hledám Panenku...

    PHREIL
    PHREIL --- ---
    Když jsem byl naposled na Mementu, chyběly tam ty kříže pod nápisem, ve 2016 tam ještě byly.
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    TSOH: A to tam zdaleka nejsou všechny
    TSOH
    TSOH --- ---
    TSOH
    TSOH --- ---
    Příběh vraždy trampů: Jak policie usoudila, že kulový blesk může oběti svázat a zahrabat - Seznam Zprávy
    https://www.seznamzpravy.cz/...uze-obeti-svazat-a-zahrabat-62194?dop-ab-variant=9&seq-no=2&source=hp
    TSOH
    TSOH --- ---
    Pohnutý příběh Dolského mlýna – Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/cestovani/489815-pohnuty-pribeh-dolskeho-mlyna.html
    PHREIL
    PHREIL --- ---
    Tak jsem neměl Tetřeví prolezlý celý jak jsem si myslel, předposlední cestu jsem byl nedaleko těch znamení, ale už se konečně postěstilo.






    PHREIL
    PHREIL --- ---
    PAKOBYLKA:
    Ahoj, mám Tetřeví prolezlý docela dost, ale ty budhíky jsem neviděl, může někdo poradit? :)
    YEMANJA
    YEMANJA --- ---
    Ahojte, potřebovala bych poradit od místních znalců, kde najdu jeden kout. Moje mamka mi vyprávěla o lesní cestě, kterou lemovaly vysoké stromy, jejichž koruny se o sebe opíraly takže tvořily klenbu a dohromady to působilo dojmem chrámu, kterým se prochází až k jeho čelu (ke křižovatce?), kde byl dřevěný oltář - deska napůl opracovaná s vyrytými ornamenty, ale zároveň splývající s okolním lesem... je to15 let, co tam byla a už neví, kde přesně to bylo.. nějaké tipy?
    VEENDA
    VEENDA --- ---
    -Rozdíl mezi strážcem a zpravodajem nepoznám 

    -Pro body u nás používám z Geoportálu ČÚZK tištěný mapy ZM 1:10000 čtverec ZM 10 (2x2 km), jsou super přehledný i se souřadnicemi, na těch mapách to mám spíš jako zalohu ( není nad to mít na papíru) to znamená to i přepsat z GPX do mapy, do terénu to mám ale v Locus se Smartmaps, kor ty německý body, na ty mapy nemám.

    Boofen v německu v Locus
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam