• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOBERSČokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol.
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    V Makru se teď prodává 4,5 kg Toblerone - o víkendu jí rozděláme, tak snad dodám foto :-)
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    book.-) jsem taky chtela zalozit klub s timto temate...jsem rada ze me nekdo predbehl.-)
    KUZELKA
    KUZELKA --- ---
    ALL:
    Na sladke zatizeny zas tak extremne nejsem, ale je radost se na to divat;)
    Drzim klubiku palce a hodne mlsani;)

    platonicky cokoholik
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    ECLECTICA: Lindt je dobra znacka, to kazdopadne. Z tech balenych cokolad asi jedna z nejlepsich co znam.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    GOBERS: taky se hlasim na ochutnavku :)

    Moje nej je zatim Lindt Karamel/vlasske orechy.
    LEONKA
    LEONKA --- ---
    Vcera jsem si koupila cokoladu Ritter Sport Jamaica Rum a je naprosto fantasticka....dlouho me zadna takhkle neprekvapila....ten rum tam dela svy:)

    Jinak moje oblibene jsou jeste tyto:
    Sladka vasen pomeranc
    Milka karamel
    Lidt pomeranc, hruska
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    KRAQUATICE: Jojo, to jsem asi byl ja...:-)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    KRAQUATICE: YO!!!! To je moc vtipne!! :-)) No pockej, az pojedu do CR, tak privezu Läderach a to teprve neco uvidis... to je oproti Frey jako nebe a dudy.
    KRAQUATICE
    KRAQUATICE --- ---
    ..jenom skoda ze cesi jeste nejsou pripraveni (kdyz pominu lidi v praze a vyjimky co vedi) za tabulku cokolady utratit treba stovku...
    KRAQUATICE
    KRAQUATICE --- ---
    GOBERS: az tak podrobne nevim, ale mam ji zakodovanou z dob kdy jsem jeste bylo male cokoladove halo a nekdo mi kosticku soupnul do pusy, pak jsem dostala celou 400g tabulku a od te doby na ni nejak ne a ne zapomenout:))
    delala jsem v jednu dobu kamaradovi co obchoduje v CR s cokoladami prekladatelku, objizdeli jsme tovarny v severni francii a belgii a to byla legrace! za celou dobu jsme se nesetkali s nekym kdo by nebyl vstricny jako cokolada sama, dosla jsem k zaveru ze lide co pracuji v cokoladovem prumyslu musi mit permanentne hladinu cukru tak vysokou ze jim na stres ani nezbyva cas:))
    obzvlast jeden pan prinesl na ochutnani v belgii kilovy balik pralinek a zatimco ja povidala a prekladala takze na ochutnani nebyl cas, kamarad taky povidal a pan to kilo zatim za usmevneho prikyvovani a hazeni jedne pralinky do chrtanu za druhou sezral!:D
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    KRAQUATICE: Frey je ta Migrosi znacka, ne?
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    mnam.o))))
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    KRAQUATICE: Presne presne tak... ja posledni dobou jen a jen Läderach.
    KRAQUATICE
    KRAQUATICE --- ---
    olala dalsi klub plny dobrot:)))

    ja mam rada swissdelice a frey mmm
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Pokud někdo kdysi jako já po shlédnutí filmu čokoláda se upnul na myšlenku zkusit si něco přímo z kakaových bobů, tak doufám, že jste zaregistrovali, že nepražené kakaové boby už jsou konečně k dostání ve zdravejch sypáních.

    Je to ještě intenzivnější věc než 90% čokoláda, musí se upražit před zpracováním (nedají se rozemlít - leda nasekat, jsou hodně mastné)
    Life food
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    ZUZKAOU: Jako ze presne tak!!
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Jako že další provokace ze Švajcu?
    MORRIGHAN
    MORRIGHAN --- ---
    Ajaj, dalsi diskuze pri jejimz prohlizeni budu mit nutkani jist...

    A pro poskadleni slintacich kanalku doporucuju tohle: http://gurmetklub.cz/reportaz-salon-du-chocolat-2007-paris.html
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    Obrazek na uvod... na vahu prodavana cokolada Läderach ve svycarskem Bernu

    GOBERS
    GOBERS --- ---
    Zdravim vsechny cokoholiky!!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam