• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOBERSČokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol.
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    MORRIGHAN: V byvale tovarne Toblerone mame vysokou skolu...:-))
    MORRIGHAN
    MORRIGHAN --- ---
    Tak jsem si zas po dlouhe dobe koupila Toblerone, a chutna mi ted snad jeste vic nez kdysi... Momentalne muj favorit c. 1.
    ZBYNEK: Na to 4,5 kg baleni se taky nekdy chystam... Jako darek to musi byt supr:) Az to nacnete, tak dej vedet, jak se to konzumuje - nejsem si totiz jista, jak se takovy blok cokolady vlastne ji - to musi byt dost tezky i krajet, ne? Kdysi jsem dostala kilovou Milku a kousat se to nedalo :)
    TEW
    TEW --- ---
    GOBERS: no pointa je prave ani ji nezkouset, ze to jsou vyhozene penize (ktere by tu za cokoladu stejne asi malokdo dal) :)
    Ale ten popis okolo je vazne super.


    Jinak posledni cokolada, ktera me hodne mile prekvapila, byla (Prestige of Belgian -) São Tomé (zatim me normalne na vysokoprocentni moc neuzije..)
    NYX
    NYX --- ---
    RETAL: jj, moc zajimave cteni :)
    RETAL
    RETAL --- ---
    TEW: Sice jsem Noka neznal, ale ta série článků je skvělá pro pochopení toho, jak se čokoláda vyrábí a jak funguje čokoládový průmysl. Díky
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    TEW: A vidis... Noka... tu jsem jeste nevyzkousel...
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    FALLENANGEL: A takhle to dopadlo...
    UNSEEN
    UNSEEN --- ---
    NYX: s chili moc dobrá... lindt jsem tedy ještě neměl, ale ta equádorská co znám stojí za to :o)
    TEW
    TEW --- ---
    Ta fotka mi pripomnela jeden starsi uzasnej clanek, What's Noka Worth?, ultra draha cokolada, patrani, jestli za tu cenu stoji..
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    To je vážně mor, tyhle kluby. Už si plánuju po práci cestu do obchodu pro čokoládu :)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    Ostatne to v zahlavi je take Läderach.
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    F0B1C: V takovem malem kramku specializovanem vyhradne na cokoladu a pralinky vedle hlavniho nadrazi ve svycarskem Bernu. ;-))

    Tahle fotka je odtamtud: [ GOBERS @ Čokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol. ]
    F0B1C
    F0B1C --- ---
    GOBERS: kde pls nakupujes Läderach? mozna blbe koukam, ale nikde jsem ji nevidel...
    jinak me docela bavej horky a bily bio cokolady gepa... prodavaj je i v takovych mensich tycinkovych balenich, takze nehrozi, ze bych najednou snedl 100g ;)
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    GOBERS: Díky, už jsem našel :)
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    NYX: Klub o sýrech? To mi nějak uniklo. Díky za tip, jdu hledat :-)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    NYX: Ale my pokousime radi...;-)) To ostatne i cokolada sama... treba to mame po ni...
    NYX
    NYX --- ---
    GOBERS: abych tu nebyl pokousen...vubec me ted ty nove kluby trapi...cokolada, syry...jak se ma pak clovek ovladat? :-)

    ad bany: proto rikam symbolicky :-))) tyhle explicitni bany na me samozrejme nefunguji, ale do klubu kam maji pristup jen vybrani lide se nedostanu...ale zas vas nemuzu nutit to tu menit na nejakoiu cokoladovou sektu pouze pro vyvolene :)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    ZBYNEK: Vrele doporucuji!!!
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    NYX: Läderach dela horkou i bilou s chilli a s peprem. Mam je tady obe a je to presne jak rikas... obcas kousek uzobnout. :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam