• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOBERSČokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol.
    MORRIGHAN
    MORRIGHAN --- ---
    Vcera jsem poridila tohle:

    Kdyz jsem to vezla, koukalo mi to z baglu jak antena :)
    TUVOK07
    TUVOK07 --- ---
    MALKE: Dík za inspiraci - když se to nesní tak se to nějak zužitkuje :)
    SANDRI
    SANDRI --- ---
    MUFLONEK: tak sem zvědavá na fotky,,radši si k tomu otevřu čokoládu:-)
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    SANDRI: jojo něco málo jsem i koupila, ale tlačil mě čas, takže jsem to jen prolítla:O((( Musím se tam vypravit ještě jednou.o) - už mám foto v PC - odpolko linknu.o)
    SANDRI
    SANDRI --- ---
    MUFLONEK: To muselo bejt super,,zrovna včera sme přemejšleli,co zajmavýho by se dalo v Německu vidět cestou na jarní dovču a myslim,že už mám jasno:-))
    A proběhl nějakej "čokoládovej nákup" ??
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    báječné.o) - odpoledne stáhnu fotky .o)
    jinak odkaz je tady - http://www.schokoladenmuseum.de/
    MORRIGHAN
    MORRIGHAN --- ---
    Jee, tam se chci taky podivat :) Jaky to tam je?
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    Sice je to čokoláda Lindt, ale je to v Kolíně nad Rýnem.o))))
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    MUFLONEK: Kde to je??
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    já nedostala žádnou.o) ale včera jsem byla v muzeu čokolády.o))))
    TINA
    TINA --- ---
    LA_CHOUETTE: my se segrou dostaly mozartovu cokoladu od Figara a pak nejaky belgicky cokoladovy kulicky s kavovou nebo oriskovou naplni:)
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    UNSEEN: nahodou tresnova-chilli lindt je super ;) a to naplnovy coko jinak nejim a jedinou napln obecne, co ma rada, jsou likerovy bonbony s tresni
    MDFK
    MDFK --- ---
    YNZA: z "čokolády doma" dělám jen tuhle: http://dadala.hyperlinx.cz/hypsladkuch/ovodez/ovodezr0045.html no ale ta stojí za to!
    MALKE
    MALKE --- ---
    TUVOK07: Zjistila jsem, že je to výborná věc do vaření - jednou jsem ji dostala a taky nemohla sníst. Tak jsem to šoupla do drobenky na koláče - kompotované ovoce jsem zasypala drobenkou a přidala nalámanou tuhle čokoládu (stačilo trošku na malé kostky) a upekla (žádné těsto, to jen darmo kazí chuť:o)) ) - ta kombinace hodně sladkého ovoce a drobenky s hodně koncentrovanou hořkou chutí čokolády byla skvělá.
    UNSEEN
    UNSEEN --- ---
    CMLKA: já si ho koupil taky, jako odměnu za martyrium vánočního shánění. nižší třída, nenižší třída, chutná velmi! .o)

    a ještě jsem pokukoval po lindt chilli + třešně hned vedle, ale tam mě odradila ta tekutá náplň...
    TUVOK07
    TUVOK07 --- ---
    JJ dám vědět, mám 2 tabulky. Jinak v těchhe suprmarketech nerad nakupuju, ta čokoládovna naše to jistí :)
    SANDRI
    SANDRI --- ---
    joo,tu s pomerančem jsem měla,pořídila sem si ji jako zdroj energie k porodu hehe.Jestli pomohla nevim,ale chutnala výtečně:-D

    To bude nejspíš taky německá výroba,dej pak vědět,jaká byla.
    TUVOK07
    TUVOK07 --- ---
    SANDRI: Tady je rovnou uveden nějakej germánskej sklad Tesca :D Uvidím, no. Zatím jsem se oblažil Lindtem 99%tním a dalším s pomerančovou kůrou - doufám teda že z ní vymyli pesticidy :D - a uvidím. Ono to pokud dobře rozumím může znamenat i vyrobeno v Německu pro Tesco takže totéž co u tebe :D
    SANDRI
    SANDRI --- ---
    TUVOK07: Výrobce,,ježiš,počkej.Značka nahoře je psaná J.D.Gross,,ale to asi nechceš vědět:-))Objevila sem jen info "vyrobeno v Německu pro Lidl"
    TUVOK07
    TUVOK07 --- ---
    VOY: Hmm já si jí koupil taky a je to jak jíst samotné kakao :) Někomu to chutnat může, jistě.
    SANDRI: Hmm v Tescu maj s nápisem Tesco něco podobného. Jaký je tam uvedený výrobce? Taky jsem zvědav :) Tohle se jmenuje Aztec.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam