• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOBERSČokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol.
    TUVOK07
    TUVOK07 --- ---
    GHOSTDOG: Dík. Příště mysli na to, že sem chodí i mimopražští :) Ale už jsem zvyklý že když někdo neuvede město je to automaticky Praha nebo Brno. Někde to i vyplyne ze souvislostí :)
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    TUVOK07: ano
    TUVOK07
    TUVOK07 --- ---
    GHOSTDOG: Město Praha že?
    Jen jsem se ujišťoval :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    LET_ME_BE: v jame/pasaz lucerna je pralinkarna kde maj vazenou cokoladu, moc moc moc dobrou
    TUVOK07
    TUVOK07 --- ---
    A ještě ta jihlavská - dával jsem odkaz.
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    LET_ME_BE: v pralinkarnach (koruna pralines)
    LET_ME_BE
    LET_ME_BE --- ---
    Je vubec v cechach nejaka prodejna kde maji vazenou cokoladu?
    MALKE
    MALKE --- ---
    GOBERS: On to zřejmě nebude jejich hlavní obchodní artikl. Hledala jsem, kolik příchutí mají a jaké - na švýcarských stránkách se mi podařilo najít jen pralinky, pak jsem dlouze pátrala a víceméně náhodně narazila na nějaké německé, kde byla balená tabulková čokoláda (myslím, že ani ne firma Läderach přímo, ale nějaký prodejce). Ale každopádně Läderach to je. A dobré je to taky:o)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    MALKE: Aha... tak to je jeste neco jineho nez znam tady odsud. Tady Läderach = to, co je na obrazku v zahlavi, prodavane na vahu.
    MALKE
    MALKE --- ---
    GOBERS: Tabulky balené. Pokud jsem si všimla, na váhu jsou jen pralinky (nijak významně jsem to nezkoumala, hledala jsem něco jiného).
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    MALKE: A vazene, nebo balene??
    MALKE
    MALKE --- ---
    Mimochodem, naproti v bioobchodě jsem kupovala bílou biočokoládu - taky mi vyhovuje. Je hodně sladká, bez takového toho umělého šmaku, jen by někomu mohlo vadit, že chuť je taková "nespojitá" - nejdřív sladká, a pak je dojezd sušeného mléka "zvlášť".
    MALKE
    MALKE --- ---
    GOBERS: Tak tak. Úplně spodní patro, obchod čokoládou, kávou a jinými dobrotami, Arko. Hodně pralinek, ale právě i tabulkové čokolády Läderach. Právě jsem ji dožrala:o)
    TUVOK07
    TUVOK07 --- ---
    Hmm a co Läderach mimo Prahu?
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    Uz to mam!! Podle MALKE tedy pry v Palladiu (az prijedu do Cech, musim overit)!!
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    VOY: To je moc dobra otazka... :-D :-D ;-)) Ale nekdo tu rikal, ze ho nekde koupil, ne?
    VOY
    VOY --- ---
    A kdeze je v Praze k sehnani?
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    LET_ME_BE: Eeeee... Läderach?? :-D :-D
    LET_ME_BE
    LET_ME_BE --- ---
    Nemate nekdo tip na kvalitni bilou cokoladu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam