• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOBERSČokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol.
    NELLINDA
    NELLINDA --- ---
    LA_CHOUETTE: To je to, co mi chybí! :D
    LA_CHOUETTE
    LA_CHOUETTE --- ---
    Zobu zrovna švýcarskou mléčnou Villars a je mi dobře:-) Tak ať je vám taky.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    F0B1C: Mám pocit že nějaká fairtraidovka je s bobama.
    A nebo si v obchodě se zdravým sypání kup přímo boby.
    F0B1C
    F0B1C --- ---
    MDFK: ty kousky bobu jsou tak to jediny, co me na ni bavilo... nemate nekdo tip na lepsi model se stejnou prisadou? mam pocit, ze jsem jednou mel nejakou nestle a celkem sla...
    PETATA
    PETATA --- ---
    Máte někdo čokoládovou fontánu? Nebo tip jak do ní připravit čokoládu? Z čeho a aby měla správnou konzistenci?
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    GHOSTDOG: Jojo, ta ostružinová je kvalitní chemka... :-( Když čokolády tak spíš bio a fair trade.. :-)
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    MDFK: jj tu taky muzu...ale ty ostatni z tehlñe rady (ta cista a s ostruzinami) jsou nic moc teda
    MDFK
    MDFK --- ---

    novinka to asi žádná není, ale já jsem teď objevila Orion tmavá extra krémová s kousky kakaových bobů - výtečná
    IKA
    IKA --- ---
    MIDORI: vlastny overeny nemam, ale google ich ma dost.:)
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    nemáte někdo recept?
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    SUURJA: jednou jsem na návštěvě jedla jakousi čokoládovou omáčku, bylo to něco na mexickej způsob a bylo fakt dobrý, už si vzpomínám...... vůbec ne sladký, ale tmavý od čokolády a moc zajímavá a dobrá chuť....
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    FALLENANGEL: jj mléčnou toblerone - fakt vynikající
    SUURJA
    SUURJA --- ---
    pikantní čokoládová omáčka :)
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    co to je mole??
    IKA
    IKA --- ---
    GHOSTDOG: ah, mole, dobre ze si to spomenula, myslim ze mam niekde hore v spajzi este jeden pohar..:)
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    SHAMPOO: Takže jste rozpustili mléčnou čokoládu? Budu to muset taky vyzkoušet, zatím jsem používal jenom hořkou.
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    zdravim z mexika. dneska jsme byli v mistni cokoladovne. tu vuni bych vam prala zazit. krome toho ze tam prodavali cokoladu (podle navodu na obalu urcenou pro pripravu napoje ale je vynikajici i jen tak) tam totiz mleli kakaove boby na ruzne hustou konzistenci (lidi je kupovali asi na omacku mole kterou tady z cokolady delaji)
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    fotky nemám
    ale
    bylo to skvělééé
    ňamy ňamy, přecpali jsme se ovocem a tou báječnou čoko úplně do kulata
    jen jsem zjistila že se pod čoko fondue nedá udržovat plamen ale lépe zhasínat,aby se čoko nepálila,ale doporučuji vřele-báječné
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SHAMPOO: porozumeni absolutni..takova vyjimecnost zaslouzi byt neprozita osamocene.

    a jak to tedy dopadlo? chci fotky a poradny popis orgasticke chuti
    NELLINDA
    NELLINDA --- ---
    SHAMPOO: Tak to úplně chápu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam