• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOBERSČokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Tak jsem se konečně dostal k tomu, abych od Lindta ochutnal jeho Chilli Excellence a jak mám čokoládu rád, tak u téhle jsem opravdu nebyl schopný dát za sebou víc než dvě kostky. Pak jsem si musel dát minimálně na hodinu pohov. :) Ale aspoň mi díky tomu dlouho vydržela, hehe..
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    SUURJA: Nestalo by za to slozit se, objednat celou tu kolekci a usporadat ochutnavku? Wasabi by me take zajimalo...
    SUURJA
    SUURJA --- ---
    no pro mě teda vítězí wasabi a olivy... slanina je moc maso :) ale ak někdo ochutná, nechám si vyprávět :)
    IKA
    IKA --- ---
    GOBERS: ano, to som videla, ale prave slanina sa mi zdala najexotickejsia.:))
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    Tady je komplet nabidka tech exotickych cokolad: http://www.vosgeschocolate.com/category/exotic_candy_bars
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    IKA: No to si pis!!!
    IKA
    IKA --- ---
    na slaninovu cokoladu by ste si trufli?:)

    LA_CHOUETTE
    LA_CHOUETTE --- ---
    GOBERS: To jsem ráda, že Ti Cailler chutná, taky bych si dala:-) Momentálně jsem ve Finsku, takže ochutnám místní čokolády a budu referovat.
    Zatím jsem měla mléčnou s malinovo-brusinkovou příchutí od Fazera a nebyla špatná.
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    LA_CHOUETTE: Vcera jsem si koupil zlevnene baleni po trech tabulkach mlecne s orisky a mlecne s mandlemi od Cailler. Mnam, mnam.
    NELLINDA
    NELLINDA --- ---
    LA_CHOUETTE: To je to, co mi chybí! :D
    LA_CHOUETTE
    LA_CHOUETTE --- ---
    Zobu zrovna švýcarskou mléčnou Villars a je mi dobře:-) Tak ať je vám taky.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    F0B1C: Mám pocit že nějaká fairtraidovka je s bobama.
    A nebo si v obchodě se zdravým sypání kup přímo boby.
    F0B1C
    F0B1C --- ---
    MDFK: ty kousky bobu jsou tak to jediny, co me na ni bavilo... nemate nekdo tip na lepsi model se stejnou prisadou? mam pocit, ze jsem jednou mel nejakou nestle a celkem sla...
    PETATA
    PETATA --- ---
    Máte někdo čokoládovou fontánu? Nebo tip jak do ní připravit čokoládu? Z čeho a aby měla správnou konzistenci?
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    GHOSTDOG: Jojo, ta ostružinová je kvalitní chemka... :-( Když čokolády tak spíš bio a fair trade.. :-)
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    MDFK: jj tu taky muzu...ale ty ostatni z tehlñe rady (ta cista a s ostruzinami) jsou nic moc teda
    MDFK
    MDFK --- ---

    novinka to asi žádná není, ale já jsem teď objevila Orion tmavá extra krémová s kousky kakaových bobů - výtečná
    IKA
    IKA --- ---
    MIDORI: vlastny overeny nemam, ale google ich ma dost.:)
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    nemáte někdo recept?
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    SUURJA: jednou jsem na návštěvě jedla jakousi čokoládovou omáčku, bylo to něco na mexickej způsob a bylo fakt dobrý, už si vzpomínám...... vůbec ne sladký, ale tmavý od čokolády a moc zajímavá a dobrá chuť....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam