• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOBERSČokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol.
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    jestli se posune termin za 17.3. tal prispeju specialnim vzorkem s guatemaly...100% cokolada...nikdy jsem nic podobneho nejedla...dela ji tady takovy starik skoro na kolene...
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    LOONA: No uvidíme jak budu v ČR.
    LOONA
    LOONA --- ---
    No ja mam do konce unora program, takze mi vyhovuje spis zacatek brezna... :o)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    SUURJA: To bude kategorie OPEN, kde budou hodnotit vsichni pritomni. :-))
    SUURJA
    SUURJA --- ---
    no, výborně, pokud by se to ještě o pár dní (alespoň 4 posunulo) tak to stihnu taky :) nejlépe v porotě "divnochutě", kterou tu ale najednou nevidím :(
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    LOONA: Az prijedu ze Svajcu. :-D Zatim bych to videl na konec unora, ale jiste to uplne neni. Ale dam vcas predem vedet.
    LOONA
    LOONA --- ---
    A kdy to tedy bude? Aspon orientacne...
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    LOONA: Vyborne, takove presne potrebujeme. Bila liga zatim skoro zeje prazdnotou...
    LOONA
    LOONA --- ---
    Mohla bych taky? :o) Tedy podle toho, kdy to bude. A hlasim se na bilou coko... bilou ne-coko... no proste na tu bilou vec, ohledne ktere se neda nikdy shodnout :o))
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    MIRIAMKA: Tak jo, uz si Te pisu.
    MIRIAMKA
    MIRIAMKA --- ---
    héééj, já chci bejt taky v ochutnávací porotě hořký čokolády =)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    VRATENKA: Hehehe... to je doslova sladky sen!!
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    dneska se mi o cokolade zdalo, chjo. a tu cokoladu delal cernoch, mel barvu uplne stejnou jako ta cokolada.
    MIRIAMKA
    MIRIAMKA --- ---
    mňam, včera nám donesl jeden soused našeho privátu nějakou švýcarskou 75%ní čokoládu, to byla panečku lahoda =+)
    SIBYLA
    SIBYLA --- ---
    jsem si dneska v chajovne koupila tu Keiko - zelenocajovou zelenou cokoladu Green kiss - a docela zklamani... listecku v ni krupe malo a jinak je to kakaovy maslo. Preferujte tu z fair-trade shopu;)
    LA_CHOUETTE
    LA_CHOUETTE --- ---
    Už pro vás mám vyhlídnutou tu salmiaki čokoládu od Fazera, Finové jí chválí, ale nevím, jestli se tomu dá věřit, možná to tu prubnu, jaké to teda je, zatím se držím mléčných a hořkých čokolád od Fazeru nebo Marabou a je mi dobře :-)
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    F0B1C: Jo, ale připrav se na to, že to není žádná levná záležitost. ;) 100 g sáček přijde zhruba na 100 Kč - viz kupř. cena na Biosfera.cz.
    F0B1C
    F0B1C --- ---
    hmm to vypada luxusne, diky za tip na mleti, uz dlouho touzim po super cokolade z neodtucnenyho kakaa :))
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    VOY: v tom baráku jak je albert, jak se vystupuje k bazénu. Nepamatuju si název zastávky - tenisová?
    VOY
    VOY --- ---
    ZUZKAOU: Kde je v Hostivari nejaka zdrava vyziva? :-o
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam